Nejlepší NFT hry podobné Civilization

5 min read

Pokud hledáte nějakou zábavnou strategickou hru , BLOCKLORDS a Eternal Paradox patří mezi nejlepší NFT hry podobné Civilization, které si budete chtít vyzkoušet.

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

Nemůžete přestat s hraním jedné z nejpopulárnějších franšíz 4X? Co kdybychom vám řekli, že existují podobné strategické tituly Web3, které vás mohou odměnit více způsoby?

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

Podívejte se na tento seznam obsahující nejlepší NFT hry podobné Civilization v současnosti.

  1. BLOCKLORDS
  2. Eternal Paradox
  3. Heroes of Mavia
  4. Echoes of Empire

BLOCKLORDS

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

BLOCKLORDS je středověká velkolepá strategická hra, ve které si hráči mohou budovat své vlastní království, dobývat území a vybrat si svou roli, kterou budou hrát ve 3D hráčem řízeném MMO světě. Farmaříte a spravujte regiony s mnoha městy. Převezměte kontrolu nad odlišnými hrdiny a vydejte se divočinou, zabíjejte zvířata a nájezdníky na obrovské, neustále se měnící mapě světa. Hrdinové se pohybují od farmářů po vládce, z nichž každý má své vlastní jedinečné vlastnosti a statistiky.

Do tohoto titulu Web3 se může zdarma pustit kdokoli, začít s postavou farmáře a pracovat na požadovaném herním stylu. V současné době je ve fázi předběžného přístupu, ale již nyní si ji můžete stáhnout na PC a sledovat, jak se hra neustále rozrůstá o nové funkce hraním prostřednictvím obchodu Epic Games Store.

Eternal Paradox

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

Eternal Paradox je tahové 4X RPG vytvořené společností Ndream a součástí ekosystému Gala Games. Tato hra, která je k dispozici jako bezplatný titul na zařízeních Android a iOS, kombinuje tradiční prvky 4X s tahovými RPG souboji. Postavte svou pevnost a pozvedněte svou armádu, abyste se mohli vydat do masivních bitev a zároveň vylepšovat své přizpůsobitelné žoldáky prostřednictvím hry PvP a každodenních misí. Získejte stříbrné body za různé aktivity, abyste zvýšili svou hodnost a měli šanci získat další odměny za tokeny EPX. Připravte se na The Battle of the Ring každých 9 týdnů, kde budete mít šanci získat velkou cenu v tokenech EPX.

Mapa světa se skládá z různých NFT zemí různé rarity, které mohou hráči vlastnit a stavět na nich hrady, přičemž majitelé mohou dovolit ostatním hráčům vybudovat jejich základnu jako nájemníky, přičemž si užívají určitého buffu, který se vlastník pozemku rozhodne aplikovat na celý jejich pozemek.

Heroes of Mavia

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

Heroes of Mavia je volně hratelný stavitel mobilních základen, ve kterém hráči postupně vybudují silnou základnu a budují armádu různých jednotek, které lze použít při nájezdech na jiné základny. Vytvářejte a upgradujte různé stavby, když zvětšujete velikost své armády a vydáváte se na PvE mise, abyste získali více zlata a ropy, což jsou zdroje potřebné k výrobě a vylepšování budov, přičemž ropa se také používá k vytváření nových jednotek.

Až budete připraveni, ponořte se do PvP hry tím, že budete hledat základny k nájezdům, drancovat obráncovy zdroje a zároveň získávat trofeje, abyste zvýšili své konkurenční hodnocení. Hráči také vydělávají Ruby, měnu ve hře, kterou lze použít na nadcházejícím herním NFT trýišti běžícím na blockchainu Base. Spojte se s ostatními hráči tím, že se připojíte k cechu nebo vytvoříte svůj vlastní.

Hra má také svůj vlastní token MAVIA, který je použitelný pro hlasování o návrzích DAO. Hráči budou moci získat token v nadcházejících turnajích.

Echoes of Empire

Nejlepší NFT hry podobné Civilization

Echoes of Empire je 4X strategická hra zasazená do sci-fi světa, kde frakce bojují o dobytí ve vzdálené galaxii. Tento Web3 titul od vývojáře Ion Games, který je součástí ekosystému Gala Games, umožňuje hráčům budovat svou vesmírnou základnu a zároveň vytvářet flotilu vylepšitelných hvězdných lodí, které lze použít při těžbě a boji o různé hvězdné systémy obsahující užitečné zdroje. Hrajte sólo nebo v cechu a vyrábějte nové zbraně, plňte denní úkoly, opravujte svou flotilu a bojujte o kontrolu nad Celestial předměty, jejichž prostřednictvím mohou hráči těžit speciální herní token zvaný Stardust, který určuje výši odměn GALA, které můžete potenciálně vydělávat každý den.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář