Nejlepší sportovní NFT hry – Top 5

5 min read

Máte rádi vzrušení a soutěživost ve sportu? Co kdybyste mohli hrát blockchainové hry založené na vašem oblíbeném sportu, kde byste mohli vlastnit hráče a potenciálně vydělávat jejich obchodováním? Pokud je to to, co hledáte, pak toto jsou pravděpodobně nejlepší sportovní NFT hry, které mohou být právě pro vás.

Nejlepší sportovní NFT hry

Seznam obsahuje následující tituly Web3, které nejsou seřazeny podle kvality:

  1. Sorare
  2. UNKJD Soccer
  3. NFL Rivals
  4. STG Football
  5. Soccerverse

Sorare

Nejlepší sportovní NFT hry - Top 5

Sorare je nejpopulárnější fantasy sportovní platforma založená na blockchainu. Vytvořte si vysněnou týmovou sestavu, vyměňte karty hráčů a zúčastněte se různých soutěží o šanci vyhrát ceny v NFT. Platforma se v současnosti skládá ze 3 sportů s oficiálně licencovanými ligami a hráči: football, NBA a MLB.

Součástí platformy je také Sorare Rivals, který představuje přímočarou fantasy fotbalovou hru, kterou si můžete zdarma užít ve webových prohlížečích a mobilních zařízeních. Na rozdíl od standardních turnajů na platformě vám Rivals umožňuje vytvořit kompletní sestavu pro 5 hráčů zdarma s využitím hráčů z klubů, kteří proti sobě hrají v jediném zápase. Vyberte si, na jakou taktiku by se vaše sestava měla zaměřit, abyste měli šanci získat více bodů. Například výběr tiki-taka bude sledovat přesné přihrávky a udělovat další body, pokud vaše sestava dosáhne určitých milníků.

UNKJD Soccer

Nejlepší sportovní NFT hry - Top 5

UNKJD Soccer je první mobilní sportovní hra v rámci UNKJD Universe. Tento rebrandovaný titul, původně známý jako MonkeyLeague, umožňuje hráčům soutěžit v rychlých tahových zápasech vytvořením týmu vylepšitelných Ballers, které lze přizpůsobit pomocí různých dovedností.

Free-to-play hra byla původně uvedena na první trh v Brazílii, poté následovalo Španělsko a Indie. Vzhledem k tomu, že do verze s předběžným přístupem budou přidány nové funkce, pravděpodobně uvidíme, že se titul Web3 dále rozšíří do více regionů a nakonec bude dostupný po celém světě. V budoucnu bude zahrnovat také herní režimy poháněné umělou inteligencí, které hráčům umožní vytvářet a trénovat vlastní modely umělé inteligence.

NFL Rivals

Nejlepší sportovní NFT hry - Top 5

NFL Rivals je oficiálně licencovaná sportovní hra s arkádovým stylem hry, kterou si může kdokoli užít zdarma na zařízeních Android a iOS. Od Mythical Games, tvůrců Blankos: Block Party, mohou GM vyměňovat karty digitálních hráčů na Mythical Marketplace a vytvořit tak silnou sestavu svých oblíbených hráčů. Účastněte se různých akcí a sezón, abyste měli šanci získat odměny.

STG Football

Nejlepší sportovní NFT hry - Top 5

STG Football je bezplatná arkádová fotbalová hra 4v4 oficiálně licencovaná Asociací hráčů NFL. Je k dispozici ke stažení na PC přes Steam a Epic Games Store, přičemž druhá verze podporuje NFT tržiště hry. V tomto titulu zaměřeném na týmovou práci mají hráči šanci hrát za oficiálně licencované NFLPA SuperStars, jako jsou Aaron Donald, Davante Adams, Patrick Mahomes II a další. SuperStar jsou obchodovatelné na nativním trhu a lze je také posouvat na vyšší úroveň za účelem vylepšení jedinečných schopností.

Soccerverse

Nejlepší sportovní NFT hry - Top 5

Mezi nejlepší sportovní NFT hry patří také Soccerverse, nová blockchainová MMO pro správu fotbalu, ve které mohou hráči zastávat různé role ve světě nejpopulárnějšího sportu. Při hraní tohoto on-chain titulu můžete převzít roli manažera, ale můžete být také hráčským agentem nebo akcionářem označovaným jako „influencer“. Tím, že jste manažer, můžete vytvářet sestavy a taktiky v průběhu sezóny, zatímco agenti hráčů vydělávají procenta, když je jejich hráč převeden do jiného klubu na základě jejich podílu v hráči. Influenceři jsou akcionáři klubu, kteří mají pravomoc hlasovat a činit různá rozhodnutí v nejlepším zájmu klubu, jako je najímání nového manažera. Díky tomu je každý klub rozděleným DAO, ve kterém můžete vlastnit akcie, abyste se mohli podílet na správě a vydělávat na výkonu klubu v tomto procesu.

Soccerverse spustil svou poslední veřejnou otevřenou beta verzi v březnu 2024, která zahrnuje více než 120 tisíc fotbalových hráčů a více než 3500 klubů ve více než 90 zemích.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář