Hrajte a vydělávejte s Dimension X Arenas

4 min read

Arénové souboje dorazily do Dimension X a přinesly s sebou šanci hráčům soutěžit ve vyrovnaných zápasech o speciální ceny, které mohou zahrnovat materiály pro tvorbu nebo dokonce herní tokeny!

Hra Dimension X je zdarma

Hrajte a vydělávejte s Dimension X Arenas

Žádná překážka vám nebrání zapojit se do hry a vyzkoušet si jejich nový arénový režim. Ve skutečnosti má každý v soutěžích v aréně přístup ke stejnému fondu hrdinů, takže nezáleží ani na tom, jestli jste úplně nový hráč! Jakmile se připojíte, naverbujete svůj tým, umístíte své hrdiny a pak čekáte na výsledky.

Hrajte a vydělávejte s Dimension X Arenas

A zatímco čekáte na výsledky v aréně, můžete se také zapojit do některých dalších questů! Questy v Dimension X jsou soutěže s ostatními hráči. Každý úkol má časový limit a žebříček. Když vyprší časovač questu, hráči jsou odměněni na základě umístění v žebříčku za daný quest. Odměny jsou udělovány na základě celkového umístění a procentuálního umístění (tj. dostanete extra odměnu za umístění mezi 10 % nejlepších hráčů s ohledem na způsobenou škodu). Některé questy dokonce rozdávají odměny všem účastníkům!

Hráči získávají zkušenosti, body frakcí a různé zdroje při plnění úkolů. To zahrnuje tokeny THUL, které se používají k mintování nových hrdinů, a tech tokeny, které se používají k vylepšení schopností hrdinů.

Můžete si vybrat, zda budete hrát na Flow nebo hlavní síti Ethereum. V síti Flow budete potřebovat účet Dapper, který lze snadno nastavit pomocí přihlášení Apple nebo Google nebo pomocí e-mailové adresy. Ethereum pracuje s Metamask.

Co je Dimension X?

Hrajte a vydělávejte s Dimension X Arenas

Dimension X je webová strategická hra, ve které hráči sestavují týmy hrdinů, aby bojovali proti hrůzostrašným stvořením. Hráči sestavují své týmy, snaží se vygenerovat nejlepší možnou kombinaci poškození a získat místo v žebříčku questů. Hráči mohou během těchto úkolů získat odměny na základě jejich umístění.

Noví hráči začínají s výběrem bezplatných hrdinů a během hraní mohou najít další. Hrdinové mohou být aktivní pouze na jednom úkolu současně. Takže pravidelná kontrola a budování velké stáje hrdinů vám pomůže postupovat rychleji.

Hráči mohou získávat zdroje, body frakcí, tokeny a zkušenosti hrdinů z úkolů. To může také najít a vyrobit vybavení. Vybavení je vázáno na hrdinu, jakmile je vybaven. Lze jej však přepsat novými položkami. Na konci sezóny jsou všechny předměty a materiály smazány, ale hrdinové si ponechávají bonusy z jakýchkoli vybavených předmětů jako trvalé vylepšení postavy. To umožňuje hráčům pokračovat v růstu své postavy mezi sezónami.

A pro ty, kteří chtějí extra výhodu, si můžete koupit hrdiny NFT v řetězcích Flow i Ethereum. Chcete-li se dozvědět více o Dimension X, navštivte jejich webovou stránku.

 

 

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář