P2E hra Eternal Paradox je nyní dostupná pro Androin a iOS

4 min read

Další spuštění na platformě Gala Games, protože bude spuštěna mobilní verze Eternal Paradox pro zařízení Android a iOS! Tuto strategickou hru pro více hráčů v reálném čase lze hrát zdarma a nabízí odměny ve formě ETIME, tokenu, který lze použít pro nákupy ve hře nebo propojit se sítí Ethereum pro obchodování!

V Gala Games určitě vědí, jak zůstat ve zprávách! Tento týden máme spuštění Eternal Paradox! Eternal Paradox je strategická hra pro více hráčů s denním i sezónním hraním a získáváním odměn. Díky Land and Mercenary NFT, Eternal Paradox také otevírá své dveře hráčům, kteří mohou hrát zdarma, a všem dává šanci se zúčastnit!

Tato základní budovatelská a obranná hra pro více hráčů je k dispozici pro zařízení iOS i Android. Pokud chcete bonus, který vám pomůže začít, můžete navštívit obchod Eternal Paradox a vyzvednout si NFT a balíčky zdrojů.

Hrajte a vydělávejte jako Eternal Paradox startuje

Token ETIME a Eternal Paradox NFT

S tímto oficiálním spuštěním přichází představení herního tokenu ETIME. Hráči vydělávají ETIME na denní a sezónní bázi. Denní odměny pocházejí z plnění úkolů, zvyšování úrovně svých kapitánů, pevností a stanovišť, soutěžení v akcích Challenge a prostřednictvím lovu a sběru. Denní odměny jsou distribuovány v 0:00 UTC.

Sezónní odměny se rozdávají těm, kteří nashromáždí vítězné body Conquest Victory (dobití), Arena Battle, and Battle Victory Points (vítězství v bitvě). Majitelé pozemků (Land) navíc mohou získávat body, když na jejich pozemku loví jiní hráči. Také obdrží určité procento zdrojů, když hráči sklidí ze své země.

A i když můžete získávat body jako hráči zdarma, hráči s Mercenary NFT získají významné bonusy. Tyto  NFT mají další bonus v tom, že jejich statistiky se na konci sezóny neresetují. To dává jejich majitelům významnou výhodu, když začíná nová sezóna!

Eternal Paradox umožňuje hráčům zvyšovat úroveň herních žoldáků a připravovat je tak, aby byli připraveni na minting pomocí nesmrtelných emblémů. Jakmile jsou herní žoldáci ve stavu připraveném k mintingu, lze je převést na NFT. Tyto nově vytvořené NFT zahrnují všechny bonusy spojené s vlastnictvím Mercenary NFT.

Hráči mohou utratit ETIME v herním obchodě za různé předměty.

P2E hra Eternal Paradox je nyní dostupná pro Androin a iOS

Několik prvních dní bude tým Eternal Paradox provádět distribuce ETIME ručně, aby se ujistil, že jejich výpočetní systém funguje podle plánu. Očekávejte tedy několik zpoždění v odměnách ETIME, než to vyřeší. Také všechny nově vymintované NFT a tokeny budou na GalaChain. Ale vždy je lze také přemostit do Etherea.

Co je Eternal Paradox?

Eternal Paradox je Free-to-Play, 4x real-time strategická hra pro více hráčů. Představuje strategickou hlavní hru v reálném čase s tahovým bojovým systémem ve stylu RPG. Hráči sbírají a trénují žoldáky prostřednictvím misí, PvP setkání a bojů v aréně.

Hráči mohou vlastnit Mercenary NFT, které poskytují další body k denním odměnám, a Land NFT, které získávají část zdrojů, které na nich sklidili ostatní hráči. NFT budou muset být v GalaChainu, aby byly použitelné ve hře.

Eteneral Paradox běží v cyklech neboli sezónách po 49 dnech s konečným cílem vyhrát Bitvu o Prsten na konci každého cyklu. Vybudujte si armádu, braňte svůj hrad a bojujte o vítězství nad soupeřícími frakcemi!

Chcete-li se dozvědět více o Eternal Paradox, navštivte jejich webové stránky.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář