19 milionů dolarů: Aktuální nabídka za 107 NFT Bored Ape Yacht Club vytvořených po 0,08 ETH

2 min read

Trh s NFT nadále roste a nevykazuje žádné známky zpomalení. V době psaní tohoto článku Sotheby’s pořádá specializovaný online prodej NFT z Bored Ape Yacht Club (BAYC,) a současná nabídka je 19 milionů dolarů.

19 milionů dolarů za NFT opice

V posledních několika měsících přišel hype nezaměnitelných tokenů, přičemž se několik sbírek prodalo za astronomická čísla na různých blockchainech, jako jsou Ethereum, Solana a Binance Smart Chain (BSC).

Již jsme letos viděli nějaké ohromné prodeje, ale vlak podle všeho ještě nezpomalil. V době psaní tohoto článku Sotheby’s hostí sbírku 107 NFT ze série Bored Ape Yach Club. Každý z nich byl vytvořen v roce 2021 a představuje token ERC721. Zpočátku mohli uživatelé zakoupit lidoopy za pouhých 0,08 ETH.

19 milionů dolarů: Aktuální nabídka na 107 NFT Bored Ape Yacht Club vytvořených po 0,08 ETH
zdroj: Sothesby´s

Pokud jde o specifikace, každý znuděný lidoop představuje jedinečný a programově generovaný token z více než 170 možných vlastností. Patří sem výraz, pokrývka hlavy, oblečení atd.

Kolekce Sotheby’s se svou aktuální nabídkou stanovuje cenu za každý jednotlivý NFT přibližně na 177 570 dolarů. Vzhledem k počáteční kupní ceně 0,08 ETH to prodávajícímu přináší obrovský zisk.

Do konce aukce zbývají ještě 3 dny a ocenění sbírky se může ještě zvýšit.

Co je NEO a jak funguje?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář