Hrajte a vydělávejte s Mocaverse a Anichess

4 min read

Mocaverse nám přináší novou sadu questů pro hru s názvem Anichess, logickou hru založenou na šachu s trochou magie! Účastníci tohoto raného, ​​omezeného vydání mohou získat herní NFT pro Anichess a Realm Points v Mocaverse!

Hrajte a vydělávejte s Mocaverse a Anichess

Mocaverse se o něco více rozrůstá, protože přidávají novou sadu questů dostupných pro ty, kteří mají Moca ID. Nyní mohou držitelé Moca ID získávat Realm Points vyzkoušením nové hry s názvem Anichess a dokončením několika úkolů!

Anichess lze hrát zdarma. Hráči se mohou do Anichess přihlásit pomocí své peněženky (na síti Polygon) nebo prostřednictvím různých přihlášení na sociální média. Jakmile se přihlásíte, dokončete tutoriály a nezapomeňte propojit své Moca ID, abyste získali své NFT Pawn of Water. V současné době jsou v Mocaverse k dispozici tři mise, další budou brzy přibývat. Ke hře Anichess nepotřebujete Moca ID, ale nemůže to ublížit!

Hrajte a vydělávejte s Mocaverse a Anichess

Pro nováčky ve hře Anichess obsahuje výukové programy pro začátečníky. Patří mezi ně úvod do šachové hry a informace o tom, jak fungují kouzla v Anichess. Začněte na webu Anichess!

Co je Anichess?

Anichess je webová šachová/logická hra, která také obsahuje magická kouzla. Anichess, dceřiná společnost Animoca Brands, právě spustila svou veřejnou minihru Free-to-Play.

Anichess nabízí uživatelům tři denní hádanky, z nichž každá je o něco těžší než ta předchozí. Hráči získávají body a odměny plněním hádanek každý den a body navíc mohou získat dokončením hádanek na první pokus a tím, že nepoužijí žádnou z dostupných rad. Hráči mohou také odemknout bonusovou hádanku tím, že uzamkne Orbs of Power v ‚Gambitu‘. Odemknutí denní bonusové hádanky vyžaduje pěšce vody, rytíře ohně a biskupa bouře. Když jsou uzamčeny, Orby nelze přenést, lze je však kdykoli odemknout. Uzamčením všech šesti Orbů v Gambitu se odemkne Power Ring, který má nezveřejněné (a momentálně nedostupné) síly.

Kromě Orbs of Power existujících jako NFT není jasné, jak moc bude mít Anichess interakci s blockchainem. V budoucích verzích budou přidány další herní režimy, kouzla a další funkce.

Hrajte a vydělávejte s Mocaverse a Anichess

Chcete-li se o Anichess dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Co je Mocaverse?

Mocaverse je web3 ekosystém tvořený všemi vývojáři a společnostmi, které spadají pod Animoca Brands nebo do kterých Animoca Brands investovala. Což je poměrně velké portfolio – přes 450 projektů!

Mocaverse se točí kolem Moca NFT, limitované edice kolekce ve stylu PFP, která svým držitelům nabízí celoživotní odměny. Držení Moca poskytuje přístup ke speciálním událostem, whitelistům, turnajům a dalším! Animoca neustále přidává užitečnost a hodnotu do své kolekce Moca NFT a v důsledku toho se zvýšila minimální cenu až na více než 2,5 ETH!

Animoca Brands rychle vyrostla v jednoho z největších hráčů na scéně web3 her. Mají řadu ve svém portfoliu řadu titulů a strtupů, jako je The Sandbox, Darewise (Life Beyond) a Blowfish Studios (Phantom Galaxies). Investovali také do OpenSea, Yuga Labs, Axie Infinity a mnoha, mnoha dalších projektů!

Chcete-li se dozvědět více o Moca ID a Mocaverse, navštivte jejich web.

Jak funguje ETF?

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář