Získejte tokeny NYN hraním bety Nyan Heroes

3 min read

Další kampaň play to airdrop brzy dorazí! Tentokrát od Nyan Heroes, týmové střílečky s výkonnými a hbitými Mechy pilotovanými kočkami! A po dva únorové týdny se hráči budou moci zapojit do playtestu Nyan Heroes a vydělat si nějaké tokeny NYN!

Získejte tokeny NYN hraním bety Nyan Heroes

Playtest s předběžným přístupem začíná v únoru a potrvá dva týdny. Hra bude dostupná prostřednictvím Epic Games. Pomocí tohoto odkazu naleznete více podrobností a přidat si hru do wishlistu.

Playtest je zdarma a otevřený pro každého. Ale ti s Nyan Hero NFT nebo Guardians NFT budou mít nárok na extra odměny. Obě NFT jsou k dispozici na Magic Eden. Nyan Hero vás bude stát nejméně 2,6 SOL , zatímco Guardians (nebo Mechechové) v tuto chvíli stojí kolem 0,6 SOL.

Nemáme žádné podrobnosti o přesných datech playtestu, ani o tom, jak budou hráči vydělávat. Víme však, že odměny z této akce zahrnují airdrop tokenů NYN. A kromě odměn za hraní zde budou také možnosti vydělat si prostřednictvím různých akcí a výzev. Sledujte jejich kanály na sociálních sítích pro další aktualizace.

NYN je nativní token Nyan Heroes s pevnou zásobou a deflačním modelem. Bude se používat téměř na všechno ve hře, přičemž poplatky účtované za transakce budou spáleny. NYN bude také fungovat jako token správy hry, což umožní držitelům mít určitý vliv na vývoj hry.

Získejte tokeny NYN hraním bety Nyan Heroes
Vývojový diagram tokenu NYN

Co je Nyan Heroes?

Nyan Heroes je týmová střílečka s roboty pilotovanými kočkami. S těmito kočkami přichází určitá kočičí hbitost, která hráčům umožňuje lézt, šplhat a odrážet se od zdí, což poskytuje další úroveň taktické hry. Hráči si mohou vybrat z různých pilotů a zbraní, z nichž každý má své vlastní speciální schopnosti a statistiky.

Nyan Heroes nabídne hráčům různé mapy a cíle, o které budou bojovat, přičemž dostupné možnosti postupem času rostou. Doufají také, že v budoucnu představí obsah vytvářený uživateli. Kromě toho Nyan Heroes také daruje příspěvek celosvětové charitě pro kočky pokaždé, když je jejich hra stažena!

Nyan Heroes běží na blockchainu Solana a je vytvořena společností s názvem 9 Lives Interactive. Chcete-li se dozvědět více o Nyan Heroes, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář