SLP se vrací v Axie Classic s herním režimem Premium Cursed Coliseum

3 min read

Nejnovější aktualizace v Axie Classic představuje Premium Cursed Coliseum. V tomto novém režimu mohou hráči vstoupit zaplacením poplatku v tokenech SLP a mít šanci vyhrát až 3 000 SLP za perfektní vítěznou sérii.

SLP se vrací v Axie Classic s Premium Cursed Coliseum

Po odhalení velkých změn v tokenomice SLP vydala společnost Sky Mavis další velkou aktualizaci pro Axie Classic. Jejich oblíbený herní token, Smooth Love Potion (SLP), se vrátil s uvedením Premium Cursed Coliseum. Zde jsou podrobnosti:

Jak funguje Premium Coliseum

Herní režim Cursed Coliseum dostal vzrušující vylepšení a nyní je známý jako Premium Cursed Coliseum. Tato nová funkce vyzývá hráče, aby zaplatili vstupní poplatek ve výši 150 SLP. Úspěšní hráči mohou vyhrát až 3 000 SLP. Struktura odměny je následující:

  • 3 výhry: 50 SLP
  • 6 výher: 150 SLP
  • 9 výher: 300 SLP
  • 12 výher: 750 SLP
  • Perfektní série 12-0: 3000 SLP

Část vstupného bude spálena, ​​aby se vyrovnala ekonomika ve hře. Zbytek je přidělen do růstového fondu na udržení hry a odměňování.

Nové nálepky pro hráče Axie

Aby se zlepšila interakce hráčů, Axie Classic představila nové nálepky. Hráči si je mohou zakoupit pomocí svého herního zlata (Gold). Tyto nálepky se aktivují během klíčových okamžiků, jako jsou kritické zásahy nebo vítězství. Hráči se mohou těšit na rozšiřující se sbírku nálepek, které dávají více příležitostí k vyjádření ve hře.

SLP se vrací v Axie Classic s herním režimem Premium Cursed Coliseum

Velký turnaj

Po úspěchu prvního turnaje spustila Axie Classic Grand Tournament 2. Tato událost nabízí působivé ceny, včetně 1 250 AXS a 3 Radiant Spirit Shells. Zájemci o připojení se musí zaregistrovat za registrační poplatek 150 Gold.

Zlato v truhlách

Pro další odměňování hráčů upgradovala Sky Mavis truhly, aby obsahovaly více zlata. S tím byla představena nová Společná truhla. Mystic Chest nyní může vynést až 256 Gold. Gold zůstává základní měnou pro hraní Cursed Coliseum a pro nákup nálepek.

Poznámka k transakcím SLP

Hráči si prozatím nemohou vybírat odměny SLP z Premium Coliseum. Ty však lze použít k nákupu dalších vstupenek nebo je uložit pro budoucí použití. Upozorňujeme, že vklady SLP lze použít pouze k získání vstupenek do Colisea. Výběry SLP budou umožněny v následujících měsících.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář