Axie Infinity se neustále rozšiřuje

4 min read

Ekosystém Axie Infinity neustále přidává nové hry, zpřístupňuje stávající hry více lidem a činí Axies užitečnými ve stále větším počtu aplikací. A nezapomeňte na jejich vlastní herní řetězec, síť Ronin, která neustále roste a získává nové partnery!

Axie Infinity je jedním z těch ekosystémů, o kterých bychom potenciálně mohli denně psát nový článek. Od svých skromných začátků jako poněkud jednoduchá tahová hra, ve které se bojuje s tvory jsmeném Axie, přečkala těžké časy a stala se silnější, až se vyvinula v herního giganta, který stále rostouce!

Axie Origins

Axie Origins je v závěrečné fázi 7. sezóny. Díky schopnosti vyvíjet Axies a vylepšovat konkrétní části, (tyto funkce byly představeny před několika měsíci), se meta dost posunula, protože hráči zkoušejí různá komba a evoluční cesty. Konkurence je nelítostná a sezónní odměny vysoké. Vznikne během této poslední sezóny nová meta? Zbývá jen sedm dní na to, abyste se pokusili ukořistit místo v žebříčcích!

Axie Infinity se neustále rozšiřuje

Axie Champions

Axie Champions, mobilní hra typu match-3, je nyní aktivní. Hráči, kteří si stáhnou hru do zařízení Android, mohou propojit svou peněženku Ronin a vydělávat tokeny CUBE se svými Axies. CUBE je herní token, ale lze jej vyměnit za tokeny AXS, což dává majitelům Axies příležitost hrát a vydělávat.

Axie Infinity se neustále rozšiřuje

Axie Champions zatím není k dispozici v oficiálních obchodech s aplikacemi. Budete si muset stáhnout soubor .apk z webu a nainstalovat jej do zařízení Android.

Axie Homeland

Axie Infinity se neustále rozšiřuje

Axie Homeland, hra s budováním základny, craftováním a souboji, je nyní otevřena všem hráčům. Pokud nevlastníte pozemek, můžete si jej pronajmout od jiných hráčů prostřednictvím integrovaného tržiště. Hráči Axie Homeland také nyní mohou za své Axie získávat AXP neboli Axie Experience Points. Každá Axie může získat až 10 000 zkušenostních bodů denně.

Tým Homeland také nastínil budoucí plány pro hru. Chtějí Homeland vyvinout do sociální strategické hry, která bude obsahovat prvky PvP i PvE. A Axies se dočkají větší integrace do hry, včetně sociálního zážitku, který hráčům umožní setkávat se a chatovat spolu. Více se dočtete v nedávném příspěvku od týmu Homeland.

Síť Ronin

Axie Infinity se neustále rozšiřuje

Zdá se také, že síť Ronin nabírá na síle díky hrám, jako například The Machines Arena a Pixels migrující do řetězce Ronin. Ve skutečnosti The Machines Arena právě otevřela minting NFT ze své hry na Ronin a  Pixels v současnosti hostují přes 350 000 aktivních uživatelů týdně.

Pokud se chcete o řetězu Ronin dozvědět více, podívejte se na jeho oficiální dokumentaci.

Chcete-li se dozvědět více o Axie Infinity a všem dalším, co souvisí s ekosystémem, začněte s jejich webovými stránkami.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář