Coinbase recenze a návod 2024

33 min read

Mnoho kryptoměnových burz zvažují obchodníci pouze tehdy, pokud splňují standardy bezpečnosti, zabezpečení a likvidity a jsou buď regulovány příslušnou agenturou, nebo jsou zcela decentralizované. To pomáhá začínajícím investorům do kryptoměn činit informovaná a bezpečná finanční rozhodnutí.

Pokud si chcete za své fiat měny koupit konkrétní kryptoměny, může být pro vás Coinbase dobrou volbou. V této recenzi Coinbase pokryjeme do hloubky základy Coinbase, včetně toho, co to je, jak funguje, jaké má klady a zápory a zda je pro vás vhodná.

Základní informace

Oficiální webové stránky https://www.coinbase.com/
Hlavní sídlo San Francisco, CA
Založena 2012
Nativní token Ne
Zalistované kryptoměny 300+
Obchodní páry 150+
Podporované měny Fiat USD, EUR, GBP
Podporované země 100+
Minimální vklad 2 USD
Poplatky za vklad Bankovní řevod – zdarma / Fedwire – 10 USD / Síť Silvergate Exchange – zdarma / SWIFT – 25 USD
Maximální denní nákupní limit 25 tisíc USD/den
Transakční poplatky 0,99 až 2,99 USD
Poplatky za výběr 0,55 % až 3,99 %
aplikace iOS a Android
Zákaznická podpora E-mail a telefon

Coinbase recenze

Coinbase recenze 2023

Coinbase je jedna z nejlepších kryptoměnových burz v kryptosvětě s více než 56 miliony ověřených aktivních uživatelů. Tato platforma vám umožňuje nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami.

Coinbase drží více než 20 miliard dolarů v aktivech zákazníků a přes 50 miliard dolarů v kryptoměnách, se kterými se obchoduje pomocí její webové platformy.

Společnost nabízí snadnou zkušenost s nákupem krsyptoměn, podobně jako nákup akcií prostřednictvím online makléře. Přesto je nezbytné mít na paměti její ne zrovna nízké poplatky a nižší kvalitu zákaznických služeb.

Coinbase patří mezi nejdůvěryhodnější kryptoměnové burzy dostupné v tomto průmyslu. Coinbase z důvodu bezpečnosti alokuje finanční prostředky, aby byly v bezpečí, na účty pojištěnými FDIC, což vám umožňuje bezpečně propojit a obchodovat s kryptoměnami prostřednictvím vašeho bankovního účtu a zablokovat podezřelé účty, aby byli uživatelé v bezpečí.

Co je Coinbase?

Coinbase je plně regulovaná a licencovaná burza kryptoměn ve více než 100 státech světa. Webová platforma zpočátku umožňovala pouze obchodování s Bitcoiny, ale rychle začala přidávat další kryptoměny, které splňují její decentralizovaná kritéria. Coinbase má dva základní produkty; broker exchange a profesionální platforma pro obchodování s kryptoměnami s názvem GDAX. Oba však mohou být použity nezávisle na sobě.

Burza Coinbase dnes nabízí vše od investování do kryptoměn a pokročilých obchodních platforem až po escrow účty Coinbase pro instituce, peněženku pro drobné investory, NFT tržiště a její stablecoiny – USD Coin (USDC). Kryptopeněženka Coinbase  je dostupná ve více než 190 zemích. Kromě toho má několik tisíc zaměstnanců po celém světě.

Coinbase recenze 2023

Coinbase uznávají jako jednu z nejlépe zabezpečených kryptoměnových platforem pro nákup, prodej, ukládání a převod kryptoměn. Jejím posláním je nabídnout svým uživatelům otevřený finanční systém a pomoci převést digitální měnu na fiat měnu. Aktivní obchodníci mohou snadno využít schopností Coinbase k provedení jakéhokoli obchodu v dnešní krypto ekonomice.

Coinbase vlastnosti

Coinbase má mnoho jedinečných funkcí platformy.

Jak Coinbase provozuje své operace:

 • Vývojářská platforma: Coinbase umožňuje vývojářům vytvářet API, které zaznamenávají historické cenové informace a data v reálném čase kryptoměn podporovaných Coinbase.
 • Společnost má obchodní platformu pro společnosti, které mohou používat kryptoměny pro své produkty a služby. Díky nabídce dokumentace API mohou tyto podniky kontrolovat a používat produkty Coinbase k nastavení snadného a bezpečného systému pro přijímání kryptoměny jako platební metody. To umožňuje každému uživateli Coinbase nakupovat pomocí kryptoměn.

Coinbase recenze 2023

 • Coinbase poskytuje intuitivní platformu, která se snadno používá. Porovnání cen, kontrola zůstatků a provádění příkazů k nákupu a prodeji jsou dostupně na několik kliknutí.
 • Platforma Coinbase je pro obchodníky výchozím bodem pro vstup na trh obchodování s kryptoměnami. Obchodníci zde mohou nakupovat kryptoměny jako Bitcoin, Ether, Litecoin atd.
 • Jak bylo zmíněno v mnoha dalších recenzích, může mít také vyšší poplatky než jiné platformy, ale tyto poplatky za obchodování se vyplatí za nabízené služby zaplatit. Mezi ně patří transakční poplatky, poplatky za nákup, směnu a síťové poplatky za výběry, kromě jiných poplatků, které mohou být účtovány.
 • Mobilní peněženka umožňuje obchodníkům s kryptoměnami držet svá krypto aktiva bezpečně. Nabízí seedovou frázi, která uživateli umožňuje extrahovat klíče různých kryptoměn v peněžence – vše, co potřebujete pro potřeby úložiště kryptoměn.
 • Funkce Coinbase USD Wallet ukládá americký dolar. Obchodníci mohou okamžitě nakupovat Bitcoiny a další kryptoměny za dostupné prostředky v peněžence USD. Za převod prostředků do a z USD Wallet prostřednictvím bankovního převodu nejsou účtovány žádné poplatky.
 • Předplacená debetní karta Coinbase je známá jako karta Coinbase, jejíž aplikace je dostupná v obchodě Google Play a Apple App Store. To uživateli pomáhá efektivněji nakupovat více kryptoměn. Obchodníci mohou také požádat o Visa kartu, aby mohli utratit kryptoměny na burze. Prodej kryptoměn je nyní snadný!

coinbase recenze 2023

 • Coinbase poskytuje affiliate program těm, kteří chtějí pracovat jako affiliate partneři nebo reklamní partneři. Budete dostávat poplatky za obchodování za první tři měsíce, kdy uživatel obchoduje na Coinbase.com prostřednictvím vašeho odkazu za doporučení.
 • Jedním z důvodů, proč je Coinbase jednou z nejlepších kryptoměnových burz, je to, že lidé mohou nakupovat Bitcoiny a mnoho dalších coinů pomocí fiat měn prostřednictvím kreditní karty, debetní karty a bankovního převodu. Platforma také nabízí předplacenou debetní kartu Coinbase s názvem Coinbase Card.
 • Můžete zdarma upgradovat na GDAX, abyste mohli nakupovat a prodávat kryptoměny a obchodovat s nimi. Můžete rychle přejít na platformu GDAX nebo Coinbase Pro. GDAX nabízí široký výběr různých kryptoměn k obchodování a obchodovat můžete i s digitálními měnami.
 • Jednou z nejdůležitějších funkcí je, že Coinbase uchovává 99 % svých aktiv v offline cold storage, což zajišťuje bezpečnost před hackery. 1 % aktiv dostupných online je pojištěno. Obchodníci jsou tak odškodněni v případě nešťastné události.
 • Tým zákaznických služeb Coinbase je vysoce oddaný a lze ho kdykoli kontaktovat.
 • Trh s futures, který je zákazníkům snadno dostupný, je burza derivátů CoinbaseDrobní investoři už nemohou hledat dál, protože deriváty této platformy jsou šité na míru jejich požadavkům.

Coinbase recenze 2023

Coinbase: Typy účtů

Pojďme se podívat na typy účtů Coinbase:

 • Coinbase Standard: Začínající obchodníci mohou používat účet Coinbase Standard. I když svým uživatelům kryptoměn nabízí málo obchodních nástrojů, má snadné použití.
 • Coinbase Pro: Pokročilejší uživatelé a obchodníci mohou využívat obchodní účty Coinbase Pro s přístupem k pokročilým nástrojům pro tvorbu grafů, technické analýze, různým typům příkazů a dalším interaktivním nástrojům.
 • Coinbase Advanced Trade: Platforma Coinbase Advanced Trade přebírá funkce, které Coinbase Pro nabízí, a umožňuje pokročilým uživatelům obchodovat se stejnými obchodními nástroji na trzích za stejnou cenu jako Pro. Prostřednictvím Coinbase Advanced Trade můžete nakupovat kryptoměny pomocí pokročilých obchodních nástrojů, získávat odměny za staking a používat svou kartu Coinbase na jedné platformě. Pokročilý obchodní nástroj vám poskytne některé z nejlepších nabídek na Coinbase bez dalších poplatků.

Coinbase: Klady a Zápory

Pojďme se podívat na několik kladů a záporů:

Klady Zápory
Platforma má snadné a snadno použitelné uživatelské rozhraní. Coinbase není k dispozici v několika zemích.
Coinbase přijímá hlavní kryptoměny a fiat měny. Když vidíme, jak si Coinbase vede ve srovnání se svými konkurenty, poplatky za obchodování a směnu jsou trochu vysoké. Účtuje vysoké poplatky za více funkcí.
Web nabízí exkluzivní platformu pro pokročilé obchodníky s názvem Coinbase Advanced Trade. Uživatel neovládá klíče peněženky.
Mobilní aplikace Coinbase má všechny funkce hlavní platformy pro PC.  
Velmi vysoká likvidita.  
Má solidní škálu možností altcoinů.  

Super snadné pro nové obchodníky s kryptoměnami: Coinbase usnadňuje používání díky intuitivnímu a uživatelsky přívětivému designu pro obchodníky všech úrovní, aby mohli procházet uživatelské rozhraní a používat nástroje k provádění efektivních a ziskových obchodů. Registrace a nákup kryptoměn zabere jen několik minut. Noví uživatelé mohou snadno dokončit svůj první obchod.

Vysoká likvidita: Kryptoměnové burzy musí být odolné vůči volatilním podmínkám na trhu. Větší volatilita znamená více skluzů. Investoři však mohou být chráněni likviditou a Coinbase je jednou z nejlikvidnějších burz.

Možnosti altcoinů: Existuje více než 290 kryptoměn pro investiční možnosti kryptoměn, obchodování i staking. Více měn na výběr než na jiných platformách, na které si člověk může myslet.

Získejte odměny: Coinbase nabízí svým uživatelům několik programů odměn. Prostřednictvím učení o kryptoměnách v rámci Coinbase Earn, dokonce převodu dolarů na stablecoiny umožňuje Coinbase možnost vydělávat krypto odměny. Obchodníci také využít program doporučení Coinbase, kde obchodník a doporučení mohou získat krypto odměny.

Vzdělávací zdroje: Mnoho vzdělávacího obsahu, který Coinbase nabízí, je materiál pokrývající základy kryptoměn, tipy a triky a aktualizace trhu pomocí výukových metod, jako jsou videokurzy a interaktivní sezení, které demonstrují, jak je obchodování s kryptoměnami efektivně prováděno.

Vysoké poplatky Coinbase: Novým obchodníkům se může zdát standardní platforma Coinbase drahá ve srovnání s jinými burzami kryptoměn. Použití Coinbase Pro nebo Coinbase Advanced Trade nabízí levnější alternativy. Můžete na ně přejít zdarma, ale mají funkce, které by mohly být ohromující.

Uživatelé Coinbase nemají plnou kontrolu nad svými klíči od peněženky: Uživatelé nemají úplnou autonomní kontrolu nad svými držbami kryptoměn, což je v podstatě proti étosu decentralizace. Tomu se lze vyhnout, pokud si investor stáhne svou měnu do své osobní kryptoměnové peněženky, nejlépe do hardwarové peněženky.

Coinbase poplatky

Poplatky se v různých zemích liší. Sazby se mohou měnit kvůli dalším faktorům, jako jsou výkyvy trhu a měsíční objem obchodování. Coinbase si účtuje variabilní spready kolem 0,50 % za krypto nákupy a obchody. Kromě toho si účtuje 1% paušální poplatek za všechny transakce s kryptoměnami, bez ohledu na velikost transakce. Poplatky se počítají při zadání objednávky a jsou ovlivněny kombinací faktorů.

Pokud je částka vypůjčena od Coinbase nebo přidružené společnosti platformy Coinbase, kromě prodeje uložených BTC jako zajištění je uživateli účtován paušální poplatek ve výši 2 % z transakce.

Platforma také zahrnuje poplatek za spready, když obchodníci používají jednoduchý obchod k nákupu a prodeji kryptoměny nebo konverzi kryptoměny za nekryté peníze. Platforma také účtuje síťový poplatek za menší transakce v procesech decentralizované kryptoměnové sítě. Nejjednodušší způsob, jak pochopit strukturu poplatků Coinbase, je pomocí několika příkladů z první ruky.

Po dobu 30 dnů je poplatek za příjemce a tvůrce sestaven podle cenové struktury úrovně podle aktualizovaného sazebníku poplatků Coinbase. Aby Coinbase držela krok se změnami v globálních objemech obchodování a cenách aktiv, pravidelně aktualizuje svou strukturu poplatků a sazebník poplatků. Každá aktualizace je před implementací sdílena. Proto se důrazně doporučuje zkontrolovat každou aktualizaci.

 • 0,99 USD za celkovou částku transakce nižší nebo rovnou 10 USD
 • 1,49 USD za celkovou částku transakce 10 USD, ale menší nebo rovnou 25 USD
 • 1,99 USD za celkovou částku transakce 25 USD, ale menší nebo rovnou 50 USD
 • 2,99 USD za celkovou částku transakce 50 USD, ale menší nebo rovnou 200 USD

Poplatky pro tvůrce a příjemce

Platforma přebírá pro obchodníky strukturu poplatků maker-taker. Struktura poplatků vypočítává, kolik z poplatku za tvůrce nebo poplatku za příjemce bude obchodníkovi účtováno na základě zadaných příkazů nebo zaznamenaného měsíčního objemu obchodů.

Když je příkaz zadán za tržní cenu a okamžitě vyplněn, je obchodník považován za příjemce a bude mu účtován poplatek pro příjemce mezi 0,05 % a 0,60 %. Pokud je však zadána další objednávka a nebude okamžitě spárována, bude účtován poplatek pro tvůrce mezi 0,00 % a 0,40 %.

Je Coinbase bezpečná platforma?

Díky licenci v rámci programu BitLicense je Coinbase jednou z nejbezpečnějších a nejlegitimnějších dostupných kryptoměnových burz. Pokud jde o investování a obchodování, nabízí špičkové zabezpečení pro ochranu digitálních aktiv uživatelů.

 • Coinbase je jednou ze čtyř burz, které mají v New Yorku licenci v rámci pilotního programu BitLicense, a přísně dodržuje pravidla KYC (poznej svého zákazníka).
 • Coinbase má několik licencí k provozování ve Spojených státech a dalších zemích. Její kryptoaktiva jsou pojištěna, takže o žádné těžce vydělané peníze na Coinbase nepřijdete krádeží nebo hackováním.
 • Coinbase používá pro majitele účtů řadu bezpečnostních opatření. Je nezbytné pochopit, že jakákoli kryptoměna na jakémkoli burzovním účtu je pouze tak bezpečná, jak ji majitel účtu zajistí. Je nezbytné používat silná hesla a využívat dostupné bezpečnostní funkce, jako je dvoufázové ověření, které zahrnuje ověřovací e-mail.
 • Coinbase má silné přihlašovací údaje, jako je dvoufázové ověření, přihlášení pomocí biometrických otisků prstů a pojištění zločinu, pokud dojde k narušení bezpečnosti samotné Coinbase (tato pojistka se na vás nevztahuje, pokud je váš účet Coinbase narušen kvůli vašim nedostatečným bezpečnostním opatřením), a ukládá 98 % prostředků uživatelů v offline úložišti.
 • Coinbase vám ukáže QR kód představující tajný klíč, který budete muset naskenovat pomocí aplikace Authenticator v telefonu.

Coinbase recenze 2023

 • Digitální měny nejsou považovány za zákonné platidlo ani nejsou podporovány SIPC nebo FDIC. Coinbase poskytuje pojištění sdružováním zůstatků a jejich držením na depozitních účtech v USD, fondech peněžního trhu denominovaných v USD nebo likvidních amerických státních dluhopisech.
 • Musíte se zaregistrovat se svými přesnými osobními údaji, které musí být ověřeny. Coinbase chce vědět, s kým obchoduje, a to lze provést pouze ověřením vaší e-mailové adresy, telefonního čísla, dokladu totožnosti a údajů o bankovním účtu/kreditní kartě. Tento proces nastavili tak, že vy jako kupující to snadno zvládnete.
 • Pro e-mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail a ověřovací SMS pro vaše mobilní číslo. Svůj doklad totožnosti můžete zkontrolovat nahráním fotografie pořízené pomocí webové kamery nebo fotoaparátu chytrého telefonu. Pokud jste na ploše, obdržíte SMS zprávou unikátní odkaz, kam si můžete nahrát svůj pas. Platforma automaticky zkontroluje vaši identifikaci po nahrání, což trvá asi 2 minuty.
 • Coinbase poskytuje solidní míru zabezpečení ve srovnání s jinými předními kryptoměnovými burzami. To je jeden z důvodů, proč je Coinbase dobrým místem pro ty, kteří chtějí začít bezpečně investovat do kryptoměn.
 • To znamená, že předpokladem kryptoměny je odstranit prostředníky, kde je to možné, a mít úplnou kontrolu nad všemi svými prostředky. Zatímco Coinbase poskytuje snadný vstup do kryptoměnového investování, znalost správného zabezpečení a ukládání kryptoměn je zásadní. Důvtipní investoři do kryptoměn mohou využívat Coinbase Pro pro snížené poplatky.

Je Coinbase legitimní?

Coinbase má různé licence, aby se mohla věnovat všem typům obchodníků po celém světě. Tyto licence zajišťují, že všechny postupy společnosti jsou legální a že peníze obchodníků jsou v bezpečí a je s nimi zacházeno čestně.

Platforma se používá v několika zemích ke zpracování bezpečných transakcí, kde mohou obchodníci přijímat, ukládat nebo odesílat kryptoměny.

Otázka stále zůstává, je Coinbase spolehlivá platforma? Absolutně. Coinbase je široce uznávaná pokročilá obchodní platforma pro kryptoměny a poskytuje robustní bezpečnostní opatření k ochraně svých uživatelů.

Společnost také bojuje proti nelegálnímu trhu, který obchoduje s kryptoměnami. Coinbase monitoruje a kontroluje, jaké platby jsou prováděny, a zjišťuje, zda mají něco společného s černým trhem, hazardními hrami nebo jinými nelegálními aktivitami. Pokud tomu tak je, účet buď zmrazí, nebo jej úplně zavřou.

 • Pokud jste malý obchodní investor, který chce investovat své peníze do kryptoměny, pak je Coinbase ideální. Ale pokud jste prominentní investor nebo velká firma investující velké množství peněz do kryptoměn, můžete mít pocit, že poplatky za Coinbase jsou trochu vysoké.
 • Kromě výše uvedeného bodu existují limity vydané Coinbase pro regulaci velkých transakcí. U každého účtu se zobrazí jeho limity.

Kdo může používat Coinbase?

Pro koho je Coinbase ideální?

 • Coinbase poskytuje skvělou uživatelskou zkušenost, protože jednoduché rozhraní se snadno učí a pomáhá novým obchodníkům dozvědět se o technologii blockchain a výhodách používání online burzy kryptoměn.
 • Pokud hledáte skvělou možnost nákupu kryptoměn pomocí fiat měn, pak je Coinbase tou nejlepší volbou.

Služby poskytované Coinbase

Podívejme se na služby nabízené Coinbase z následujících možností:

Brokerské služby

Coinbase nabízí obchodníkům kryptoměnové poradenské nebo zprostředkovatelské služby k nákupu kryptoměn prostřednictvím jejich platformy.

Coinbase Advanced Trade

Platforma Advanced Trade má své grafy TradingView spolu s EMA, MA, MACD, RSI, Bollinger Bands a vykreslovacími nástroji, které přinášejí to nejlepší pro pokročilé obchodníky.

 • Poplatky za Advanced Trade jsou stejné jako u Coinbase Pro, které jsou nízké a jsou založeny na objemu obchodování.
 • Vydělejte až 7 % slevu na krypto mince, jako jsou USD Coin (USDC), ETH a další, když vsadíte své coiny.
 • Různé typy příkazů, jako je Market, Limit, Stop Limit a Auction Mode, se snadno použitelnou platformou.
 • Coinbase Pro podporuje tržní páry se stejnou likviditou.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Coinbase Earn

Existují tři hlavní způsoby, jak získat zdarma kryptoměny: Staking, DeFi Yielding a Learning . Než se do nich pustíme hlouběji, je důležité vědět, že uživatelé programu Coinbase Earn mohou získat roční procentní výnos až 10,00 % .

Coinbase Earn: Staking

Jak již bylo řečeno, staking je jednou z hlavních možností, jak získat odměny Coinbase.

V samém jádru staking znamená jednoduše držet svá aktiva za účelem vytváření pasivního příjmu. Kromě toho je staking součástí mechanismu konsenzu Proof-of-Stake, což je jeden z nejznámějších protokolů používaných k zajištění bezpečnosti a ověřování transakcí prováděných v blockchainu.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Některé systémy PoS často požadují jako součást požadavků dobu uzamčení, což znamená, že pouze držení krypto aktiv nestačí .

Toho se však zájemci o kryptoprogram Coinbase Earn nemusí bát! Coinbase Earn umožňuje svým uživatelům zrušit staking, kdykoli chtějí ! Kromě toho se za odstavení neúčtuje žádný poplatek, protože poplatek požadovaný Coinbase je založen pouze na odměnách.

Kromě toho neexistuje žádná přehnaná omezení, pokud jde o částku povolenou pro staking: investoři mohou přispět jakoukoli částkou, kterou chtějí.

Přirozeně existují i ​​některé nevýhody. Za prvé, toto řešení je dostupné pouze pro určité kryptoměny na platformě, jako je Ethereum.

Za druhé, sazby odměn závisí na tržních podmínkách v době stakování – samozřejmě jsou také založeny na zvolené kryptoměně. Tato nevýhoda je spojena s rizikem ztráty finančních prostředků, k čemuž může mimo jiné dojít i poklesem hodnoty kryptoměny.

Za třetí, uzamčením svých aktiv ztratíte likviditu,  protože je nemůžete používat tak dlouho, dokud jsou uzamčena. V případě Coinbase je to však  kompenzováno skutečností, že platforma neukládá období blokování, jak jsem již zmínila.

Coinbase účtuje provizi z každé získané odměny. A i když poplatek nemusí být významný, stále je to náklad, který by uživatelé měli vzít v úvahu při rozhodování.

Coinbase Earn: DeFi Yield

Pokud nemáte zájem vydělávat úroky na Coinbase prostřednictvím stakingu, mohla by se vám líbit možnost DeFi Yield!

Nejprve si zopakujme základy. DeFi je zkratka pro „ decentralizované finance, což je nový finanční systém postavený na decentralizovaných účetních knihách, jako jsou blockchainy.

V kryptosvětě má decentralizovaná účetní knihavést účet o všech transakcích provedených v kryptoměnové síti. Navíc je decentralizovaná, protože neexistuje žádný centrální orgán, který by vynucoval předpisy. Jinými slovy, neexistuje jediný bod selhání.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

 

Yield Farmingstrategii generující pasivní příjem na kryptoměnách prostřednictvím   dApps (decentralizované aplikace) a DeFi. Tato strategie je v podstatě investiční praxí, ve které uživatel uzamkne své krypto v protokolu DeFi, aby výměnou získal odměny.

Tato uzamčená krypto aktiva si pak půjčují nebo se s nimi obchoduje prostřednictvím smart kontraktů. Uživatelé, kteří poskytují krypto aktiva – věřitelé – jsou označováni jako poskytovatelé likvidity, protože zlepšují likviditu na platformě dApp/DeFi, do které se rozhodli investovat.

Vložením svých tokenů do protokolu DeFi tedy uživatelé zpřístupní své prostředky komukoli, kdo používá dApp. A na oplátku za své služby získávají úroky.

Coinbase je zodpovědná pouze za předávání odměn. To znamená, že krypto aktiva jsou investována do protokolu DeFi třetí strany, místo aby byla investována přímo na Coinbase.

Věřitelé vkládají krypto aktiva do poolů likvidity a dlužníci mohou získat půjčky z těchto poolů pomocí jiných krypto aktiv jako kolaterálu. Když dlužníci platí úroky za své půjčky, věřitelé získávají odměny ve formě kryptoměn, které původně vložili.

Hlavní nevýhodou je v podstatě poplatek účtovaný Coinbase, který se odečítá z odměn. Hlavním pozitivním aspektem je na druhé straně další vrstva zabezpečení, kterou přidává meziprodukt, který vyžaduje rozsáhlá bezpečnostní opatření.

Kromě toho si pamatujete, když jsem vám řekla, že jednou z výhod Coinbase Earn je uzamčení pro stakovaná krypto aktiva bez stanoveného období? To platí také pro krypto aktiva uložená prostřednictvím DeFi Yield!

Coinbase Earn: Learn and Earn

 • Coinbase má program „ Learn and Earn “, který vyzývá uživatele, aby sledovali vzdělávací zdroje, aby se dozvěděli o různých kryptoměnách a získali odměny.
 • Uživatelé musí vyplnit kvíz o tom, co se z videa naučili.
 • Uživatelé Coinbase získají odměny za každý dokončený kvíz.
 • Téma je vždy dostupné po omezenou dobu a pro omezenou skupinu zákazníků.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Coinbase Pro

Zkušení obchodníci mohou využít proprietární kryptoměnovou obchodní platformu s názvem Coinbase Pro pro některé pokročilé obchodní možnosti. Nabízí výrazně lepší grafickou a obchodní zkušenost než standardní platforma. Uživatel má možnost obchodování s marží a může zadávat příkazy.

Coinbase recenze 2023

Coinbase Pro je zdaleka lepší platforma pro ty, kteří chtějí obchodovat s kryptoměnami nebo investovat s nižšími poplatky a více funkcemi aktivně. Podívejme se podrobně na jeho poplatkovou strukturu.

Poplatky Coinbase Pro

Poplatky Coinbase Pro jsou výrazně nižší a méně komplikované. Vklady a výběry prostřednictvím digitálních aktiv a bankovních převodů jsou zdarma. Advanced Trade má stejnou cenu jako Coinbase Pro.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Zde je více informací o poplatcích za obchodování s kryptoměnami ve verzi Pro, kterou si Coinbase účtuje. Řídí se strukturou maker fee a taker  pro regulaci poplatků za obchodování. Cenová úroveň určuje ceny, na kterých se obchodník nachází v okamžiku zadání objednávky. Netýkalo by se to úrovně obchodníka po dokončení obchodu. To znamená, že získáte lepší sazby za obchodování s vyššími objemy kryptoměn.

Coinbase NFT

Coinbase NFT Beta vytvořila prostor pro NFT aktivity jiné než jen nákup nebo prodej kryptoměn. Coinbase NFT je ideální místo, které podporuje zapojení sběratelů a tvůrců budováním rostoucí komunity pro NFT dropy, které zahrnují fotografie, sport, sběratelské předměty, hudbu, umění, módu a sběratelské karty.

Na Coinbase NFT Beta mohou uživatelé procházet svůj výběr sbírek k prodeji na kanálu Discover. Chcete-li ušetřit peníze a drahocenný čas, Coinbase NFT poskytuje přizpůsobená doporučení pro ty, kteří chtějí prozkoumat platformu pro NFT. Kromě toho je nákup a prodej trendových NFT na Coinbase NFT Beta snadný. Lidé mohou používat NFT na svých zdrojích, stránkách profilu a segmentech sbírek jako inspiraci.

Coinbase NFT Drops 

Coinbase NFT Drops je funkce, která umožňuje tvůrcům oznámit datum a čas spuštění jejich nejnovějšího projektu NFT. Sběratelé a fanoušci si mohou nastavit připomenutí o nadcházejících Dropech, aby dostávali upozornění z Coinbase, jakmile bude NFT k dispozici pro ražení nebo nákup.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Coinbase NFT Drops umožňují tvůrcům komunikovat o jejich nadcházejících vydáních, takže sběratelé mohou být ve střehu, aby je chytili. Na platformě Coinbase NFT Beta bylo úspěšně spuštěno více než 24 Dropů a brzy se chystá osm aktivních spuštění.

Coinbase NFT shop

Díky tržišti Coinbase NFT je nákup, předvádění, objevování a ražení položek NFT pohodlnější než kdy předtím.

Posiluje tvůrcovu představivost pomocí nejintuitivnějšího designu vyvinutého na decentralizovaném trhu NFT, který staví umění a umělcovy zkušenosti do přední linie.

Coinbase NFT poplatky 

Každý uživatel, který se těší na nákup NFT na Coinbase, musí zaplatit cenu NFT a transakční poplatky. Neaukční pevná cena má transakční poplatky zobrazeny v době nákupu, jakmile stisknou tlačítko Buy now.

Uživatelé potřebují tokeny ETH k pokrytí poplatků na blockchainu Ethereum.

Zabezpečení Coinbase NFT 

Coinbase potvrzuje sbírku NFT skenováním smart kontraktů na digitální blockchainové síti.

Přestože je zabezpečení Coinbase NFT šifrováno na všech úrovních, beta verze nabízí také různá další bezpečnostní opatření, která zaručují bezpečnost NFT, včetně:

 • Ověření účtu zajišťující, že uživatelé nakupují NFT od důvěryhodných dodavatelů nebo vývojářů.
 • Použití Etherscan k ověření smart kontraktů.
 • Nabízí možnost hlásit podvody.

Produkty Coinbase

Coinbase vytváří příležitosti pro obchodníky ovlivnit kryptotrh svými produkty navrženými a vyvinutými tak, aby vyhovovaly každé transakci.

Coinbase Wallet as a Service (WaaS)

Rozšíření obchodních řešení Coinbase Web3 umožňuje společnostem vytvářet plně přizpůsobitelné peněženky pro zákazníky.

Mnoho společností potřebuje pomoc s využitím příležitostí, které Web3 nabízí, například jak může Web3 generovat nové zdroje příjmů, zvýšit zapojení uživatelů a podpořit vyplácení odměn. Složitost Web3 peněženek, které ukládají digitální aktiva, zefektivňují transakce a fungují jako digitální identita uživatelů, je významnou výzvou.

Tradičně byly peněženky pro uživatele obtížné kvůli jejich složitému, neintuitivnímu uživatelskému rozhraní. S Coinbase mohou nyní společnosti budovat Web3 instance dostupné pro každého, bez ohledu na technické znalosti, ve světě, kde jsou peněženky jednoduché.

Coinbase tento problém řeší pomocí Coinbase Wallet as a Service (WaaS). WaaS je škálovatelná a bezpečná sada rozhraní API infrastruktury peněženek, která podnikům umožňuje vytvářet a distribuovat uživatelům plně přizpůsobitelné peněženky v řetězci. Uživatelé mohou využívat peněženky přímo ve svých aplikacích po přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla.

Šifrovací technologie Multi-Party Computation (MPC) pohání Waas; uživatelé mohou prozkoumat Web3, aniž by si pamatovali složitou 24slovnou frázi pro obnovu. Náhodný, ale jedinečný klíč lze sdílet mezi koncovým uživatelem a Coinbase pomocí MPC.

Coinbase Wallet as a Service byla vytvořena od nuly, aby umožnila podnikům poskytovat uživatelům bezpečný a jednoduchý přístup k Web3.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Vlastnosti Coinbase Wallet WaaS:

Uživatelské prostředí: Umožňuje uživatelům přístup k  Web3 při zachování jednoduchosti webu2. Uživatelé mohou vytvářet, přistupovat a obnovovat své peněženky pouze pomocí uživatelského jména a hesla pro ověření.

Zabezpečení: Peněženky WaaS mají pokročilý výpočet více stran (MPC), který chrání uživatelské prostředky bezpečným rozdělením, šifrováním a distribucí klíčů mezi více stran.

Vlastnictví klíčů: Uživatelé mají úplnou kontrolu nad svými aktivy, včetně kdykoli exportu klíčů mimo platformu.

Nativní integrace: Společnosti mohou integrovat peněženky do svých aplikací pomocí rozhraní API, což zajišťuje konzistentní uživatelskou zkušenost bez přesměrování uživatelů na jiný web nebo aplikaci.

Built For Scale: Coinbase má prokazatelné zkušenosti s poskytováním bezpečných, škálovatelných a uživatelsky přívětivých Web3 bran, které mohou spolehlivě sloužit stovkám milionů uživatelů.

Produkty Coinbase pro společnosti

Pokud jste firma, která hledá způsob, jak investovat svůj kapitál do kryptoměny, Coinbase nabízí níže uvedené služby.

coinbase recenze 2023

Commerce

Coinbase nabízí obchodní službu, která podnikům umožňuje používat kryptoměny k platbě bez jakýchkoli poplatků za převod. Podnikatelé nyní mohou na své webové stránky vkládat samoobslužné checkout stránky, aby bylo možné platit transakční poplatky pomocí kryptoměny.

Coinbase recenze a návod [current_date format=Y]

Coinbase Ventures

Coinbase Ventures investuje do zakladatelů, kteří inovují ekonomickou svobodu na trzích po celém světě tím, že pracují na budování robustního Web3 ekosystému. Coinbase Ventures si klade za cíl poskytovat zkušenosti, strategické plánování a provádění týkající se kolaborativního investování.

Coinbase Prime

Coinbase Prime je platforma pro profesionály; je speciálně vytvořena pro institucionální investory.

Prime poskytuje bezpečné úložiště kryptoměn s Coinbase Custody, pokročilou obchodní platformou a službami, které obchodníkům umožňují snadno spravovat krypto aktiva. Coinbase Custody umožní obchodníkům spravovat bezpečné úložiště jejich kryptoaktiv.

Coinbase Custody

Obchodníci mohou klidně dýchat s bezpečným a zabezpečeným úložištěm aktiv Coinbase. Kromě Cold Storage Coinbase mají obchodníci povolen přístup k Coinbase Vault Storage. Spolu s tím, že je Coinbase pojištěna na miliony dolarů, je pravidelně kontrolována společností Coinbase Custody Trust Company se SOC 1 a SOC 2.

Cold Storage od Coinbase

Pokud necháte svá krypto aktiva v online kryptopeněženkách nebo na obchodních platformách třetích stran, existuje šance, že by mohla být hacknuta nebo odcizena. Coinbase má kolem své platformy přísné bezpečnostní kontroly a nabízí závazek pro cold storage.

99 % kryptoměnových prostředků je uloženo v tomto offline úložišti, což znamená, že tyto coiny zůstávají po celou dobu offline. Tímto způsobem jsou kryptoměny obchodníka v bezpečí a nejsou hacknuty nebo odcizeny.

Mobilní aplikace Coinbase

 • Plně funkční mobilní aplikaci Coinbase si můžete zdarma stáhnout na zařízení se systémem Android a IOS. Tato mobilní aplikace umožňuje obchodníkovi provádět stejné funkce jako web pro počítače. Má mnoho pozitivních recenzí mezi mnoha aplikacemi pro obchodování s kryptoměnami porovnáním jejich dosavadní výkonnosti k dnešnímu dni.
 • Coinbase má vylepšený informační kanál, který je komplexní a často aktualizován. Přímo v aplikaci nabízí recenzní články ze zdrojů jako Coindesk a Bloomberg.
 • Mobilní aplikace Coinbase poskytuje pokročilé zabezpečení obchodu a umožňuje dvoufaktorové ověřování, bezpečnostní upozornění a skenování otisků prstů pouhým stisknutím tlačítka.

Coinbase návod – Proces otevření účtu

Mnoho uživatelů ve svých recenzích oceňuje pohodlí otevření účtu Coinbase. Otevření nového účtu na Coinbase je velmi snadné. Coinbase splňuje povinné požadavky KYC. Obchodník musí k ověření účtu předložit kopii svého občanského průkazu a dokladu o pobytu.

 1. Navštivte webovou stránku Coinbase: Přejděte na webovou stránku Coinbase a klikněte na tlačítko „Create Account“..
 2. Zadejte své osobní údaje : Vyplňte své osobní údaje, včetně jména a příjmení, e-mailové adresy a hesla.
 3. Ověřte svůj e-mail: Zkontrolujte svůj e-mail a klikněte na ověřovací odkaz zaslaný Coinbase.
 4. Vyplňte svůj profil: Pro dokončení profilu zadejte další informace, jako je země pobytu a telefonní číslo.
 5. Ověřte svou totožnost: Předložte platný úředně vydaný průkaz totožnosti a doklad o adrese pro ověření vaší totožnosti.
 6. Přidat platební metodu: Vyberte platební metodu, jako je bankovní účet nebo debetní/kreditní karta, a přidejte ji do svého účtu Individual Coinbase.
 7. Koupit kryptoměnu: Jakmile je váš účet nastaven, můžete na platformě nakupovat a prodávat různé kryptoměny.
 8. Zabezpečte svůj účet: Povolte dvoufaktorové ověřování a proveďte další bezpečnostní opatření k ochraně svého účtu a majetku.

Platební metody

Platební metody, které Coinbase v současnosti přijímá, jsou:

 • Bankovní převod: Obchodníci mohou přímo propojit svůj bankovní účet s účtem Coinbase a nakoupit kryptoměnu za nejnižší poplatky. Použití bankovního účtu pro převody může trvat 1 až 5 pracovních dnů.
 • Visa, debetní karta nebo Mastercard: Můžete si koupit jakékoli množství kryptoměn, které by jinak mohly být omezeny bankovním převodem. Kryptoměnu si můžete koupit okamžitě s transakčním poplatkem 3,99 %. Kvůli bankovním předpisům tato platforma pozastavila podporu pro nákupy kreditními kartami jako platební metodu.
 • PayPal:  můžete také použít  jako platební metodu pro výběr svých prostředků.
 • Google Pay a Apple Pay: S příchodem pohodlných platebních metod si nyní každý uživatel Coinbase může zakoupit kryptoměnu na Coinbase prostřednictvím Apple Pay a Google Pay propojených s jejich bankovním účtem.

Aplikace Coinbase Wallet

V mnoha recenzích Coinbase od začátečníků je vyhrazená mobilní aplikace Coinbase uživatelsky přívětivá. Noví uživatelé dávají přednost původní platformě Coinbase k obchodování s kryptoměnami, než aby se zabývali složitými online kryptopeněženkami. Uživatelé mohou prozkoumat několik dalších kryptoměn v bezpečnějším a regulovanějším prostředí.

K provozování peněženky nepotřebujete účet Coinbase. Zákazníci Coinbase však mohou propojit své uživatelské účty s aplikací Coinbase Wallet.

Aplikace Coinbase Wallet App je bezpečná, protože peněženka ukládá soukromé klíče na zařízení pro majitele a pouze oni mají přístup k prostředkům. Buďte však opatrní se soukromými klíči, protože odemykají virtuální trezor, který uchovává krypto přes technologii blockchain, která jej pohání.

Peněženka Coinbase se snadno používá, je bezpečná a regulovaná pro používání amerických dolarů nebo jiných fiat měn. Obchodníci mohou bezpečně ukládat kryptoměny, aniž by se museli obtěžovat správou soukromých klíčů. Kryptopeněženka Coinbase je dostupná ve 100 zemích.

Počítačový software kryptopeněženky je k dispozici na zařízeních iOS a Android.

Coinbase recenze 2023

Zákaznická podpora

Zákaznický servis Coinbase je vynikající a vysoce oddaný. Zákaznický servis lze kontaktovat prostřednictvím live chatu, Twitteru, e-mailu a telefonu. Můžete také vyplnit kontaktní formulář na Coinbase a získat vstupenku na podporu.

Pokud máte podezření, že byl váš účet napaden, můžete kontaktovat pracovníky podpory Coinbase, aby váš účet okamžitě deaktivovali. Telefonní číslo zákaznické podpory naleznete v e-mailovém formuláři žádosti o živou telefonickou podporu.

Závěr

Coinbase se trvale řadí mezi nejlepší kryptoměnové burzy na světě pro nové investory, kteří chtějí investovat do krzptom2n, ale potřebují získat investiční zkušenosti.

I když jsou poplatky účtovány vyšší než u jejích protějšků, některé funkce, jako je program learn-to-Ern, poskytují nezkušeným obchodníkům užitečné investiční informace o podmínkách na trhu s kryptoměnami. Coinbase je pro nové uživatele mimořádně dobrá a mnohé recenze to mohou potvrdit. Noví obchodníci mohou začít obchodovat s kryptoměnami pomocí Coinbase a získat investiční rady od investičního poradce. 

Závěrem lze říci, že Coinbase poskytuje vynikající platformu pro nákup, prodej, správu a obchodování s kryptoměnami. Nabízí přímý, nekomplikovaný proces nákupu.

Mohlo by vás zajímat:

Marketa Tesarkova

Napsat komentář