Heroes of Mavia plánuje aidrop tokenů MAVIA, jak na to?

4 min read

Další airdrop se blíží, jakmile Heroes of Mavia zveřejní první informace o svém Pioneer programu. Tento program bude součástí počátečního spuštění tokenu MAVIA, přičemž pro účastníky airdropu bude přiděleno přibližně 7,5 milionu tokenů!

Heroes of Mavia plánuje aidrop tokenů MAVIA, jak na to?

Zdá se, že tokeny jsou v současnosti nejžhavější komoditou ve Web3 hrách, přičemž se připravuje řada tokenů a airdropů. Heroes of Mavia také nestojí stranou a oznámila spuštění nadcházejícího ‚Pioneer programu‘, který odmění držitele virtuálních pozemků a hráče v první sezóně aidropem tokenů MAVIA.

Program Pioneer bude probíhat v několika fázích. První fáze je otevřena pouze těm, kteří jsou držiteli land NFT. Vzácnější pozemky dostávají větší odměny. Hráči si mohou ověřit na Mavia.com, zda mají nárok na airdrop. (Poznámka: odhadované odměny za pouhé držení land NFT se zobrazí až před spuštěním tokenu).

Všechny tokeny musí být nárokovány do 14 dnů po TGE neboli události generování tokenů. Jakékoli tokeny, které nebudou vyzvednuty po tomto období, budou vráceny do pokladny. Datum spuštění tokenu zatím nebylo oznámeno.

Heroes of Mavia plánuje aidrop tokenů MAVIA, jak na to?

Pokud se chcete zapojit do tohoto prvního kola aidropů tokenu Mavia, na Opensea jsou k dispozici pozemky za přibližně 1 ETH.

Pro ty z nás, kteří nemají žádné Mavia land NFT, 2. sezóna a další z programu Pioneer poskytnou hráčům příležitosti plnit úkoly a získávat body do budoucích airdropů. Mavia také plánuje partnerství s burzami, aby nabídla airdrop pro jejich uživatele.

Oficiální zprávy o tomto aidropu si můžete přečíst v jejich příspěvku na Medium.

Náhled 2. sezóny
Náhled 2. sezóny

Co je Heroes of Mavia?

Heroes of Mavia je F2P, mobilní, RTS hra běžící na blockchainu Ethereum. Hráči budují a vylepšují základny a bojují s ostatními hráči o RUBY, hlavní herní měnu. Hra obsahuje upgradovatelné NFT ve formě základen, hrdinů a soch. Základny jsou základní herní složkou a každý hráč je potřebuje, aby mohl hrát. Hrdinové a sochy jsou volitelné, ale oba poskytují vašemu týmu značné výhody. Hrdinové pomáhají vaší armádě s útokem a obranou, zatímco sochy zvyšují produkci základny. Kromě toho mohou hráči upgradovat své NFT prostřednictvím tokenu RUBY.

Hra obsahuje také zdroje ve formě zlata a ropy. Ty jsou pouze ve hře a používají se pro určitá vylepšení základny. Tyto zdroje produkují základny a mohou být ukradeny ostatním hráčům při nájezdech. Bude existovat nějaký druh MMR/systému hodnocení výkonu, který se pokusí udržet hráče v souladu s ostatními hráči stejné síly.

Heroes of Mavia plánují do své hry zakomponovat mechaniky pronájmu od samého začátku. Majitelé základen se mohou rozhodnout pronajmout své základny dalším hráčům za účelem pasivního příjmu. Může to být systém pronájmu s pevnou cenou nebo „partnerství“. Partnerství fungují jako zabudovaný stipendijní systém. Vlastník základny nechá partnera provozovat a upgradovat svou základnu výměnou za procento z příjmu RUBY.

Hereos of Mavia se v současné době připravuje na beta verzi v roce 2024.

Chcete-li se dozvědět více o Heroes of Mavia, navštivte jejich webové stránky.

Byl zveřejněn trailer Heroes of Mavia před uvedením v lednu 2024

Roman

Napsat komentář