Herečka Reese Witherspoon je novým kupujícím NFT

2 min read

Trh s NFT vzkvétá a filmové hvězdy, jako je nově Reese Witherspoon, vstupují na trh jako noví kupující.

Reese Witherspoon kupuje svůj první NFT

S trochou vzrušení, plynoucího také z prvního nákupu, herečka, filmová a televizní producentka a podnikatelka, Laura Jeanne Reese Witherspoon sdílela novinky týkající se NFT na twitteru.

„Právě jsem koupila můj první NFT! Tolik se učím. Ráda bych poznala úžasné ženy, které vytvářejí NFT. Mluv se mnou #CryptoTwitter “.

Witherspoon hledá další „užasné ženy“, které by jí mohly poučit o tom, jak svět NFT funguje, možná dokonce spolupracovat na jejich vytvoření. V tomto smyslu by byla tím dokonalým mixem, který představuje NFT složené z umění, obchodu, ale i technologie.

NFT hype

Witherspoon není první hvězdou, která vstoupila do světa NFT.

Celkově podle údajů Nonfungible.com přesáhly celkové tržby z módy, umění, her, sportu nebo sběratelských NFT jen v tomto prvním čtvrtletí roku 2021 10 miliard dolartů. Z tohoto celkového počtu bylo jen za poslední měsíc vygenerováno 2 miliardy dolarů.

Vzrušení pochází také z technologické oblasti, kde protokol interoperability Wormhole, který usnadňuje přenos jakéhokoli typu dat mezi různými sítěmi, oznámil svůj nejnovější přírůstek.

Wormhole nyní přidal podporu pro Binance Smart Chain (BSC) ke svému již existujícímu mostu pro blockchainy Solana a Ethereum. Celkově Wormhole již dosáhl více než 200 milionů dolarů TVL.

Wormhole popsal výhody své nové integrace:

„Díky zpracování BSC, které bylo desetkrát vyšší než transakce oproti minulému měsíci, bude rozšíření sítě Wormhole nyní spojovat tři hlavní ekosystémy blockchainu DeFi a NFT.“ Uživatelé a projekty budou těžit z přístupu k velké uživatelské a aplikační základně BSC napříč jejími ekosystémy, včetně 470 000 uživatelů blockchainu“.

Lidé závislí na obchodování s kyptoměnami – příznaky a léčba na klinice Castle Craig

Napsat komentář