The Walking Dead: Empires spouští veřejný Playtest

4 min read

The Walking Dead: Empires spouští veřejný playtest své MMO hry pro boj se zombiky. Kromě toho se  bude tento test časem rozrůstat a vyvíjet, což povede k oficiálnímu vydání!

v rámci tohoto playtestu hráči budou moci používat své NFT. Tyto NFT však musí být nejprve migrovány do Gala Chain. Migrace NFT jsou řešeny prostřednictvím stránky inventáře Gala Games a stojí pouze minimální částku ETH za transakční poplatky (můj poplatek za převod byl 0,00489 ETH).

K hraní ale nepotřebujete mít NFT. Hra nabízí také možnost hraní zdarma. Kdokoli si může stáhnout The Walking Dead Empires z https://twdempires.game/ a zapojit se do zábavy!

The Walking Dead: Empires spouští veřejný Playtest

Co je nového?

Toto vydání představuje začátek probíhajícího testu hry, který nakonec povede k vydání hry. Kromě toho ale do hry přináší i některé nové funkce. Pravděpodobně byla obtížnost tohoto playtestu trochu zvýšena, což povzbudilo hráče, aby se seskupili a spolupracovali. Hráči se nyní také mohou teleportovat na základny členů aliance, což značně usnadňuje koordinaci.

Jednou z užitečných novinek je, že hráči budou mít možnost vybrat si chybějící zdroj, který potřebují, z nabídky. A pak jejich minimapa odhalí obecnou polohu, kde lze tento zdroj nalézt, pokud je nějaký poblíž. Bude to skvělá pomoc pro hráče, kteří se snaží těžit konkrétní zdroje, aby mohli vyrobit předmět.

Navíc tento test hraní přináší určitou vytrvalost do pokroku hráče. Veškeré zkušenosti Hero získané odsud zůstanou s Hero NFT. Můžete si být jisti, že od tohoto okamžiku bude Hero XP perzistentní, stejně jako Deadcoin a Gold, což jsou obě měny, které budou přidány v budoucích aktualizacích.

Existuje také řada dalších úprav a změn. Tým TWDE nám bohužel nedal písemný záznam o tom, co je nového, ale vše se pokusil pokrýt v nedávné ukázce playtestu na Youtube.

The Walking Dead: Empires spouští veřejný Playtest
Budova základny v The Walking Dead: Empires

Co je The Walking Dead: Empires?

The Walking Dead: Empires  je strategická hra pro více hráčů, která se odehrává ve vesmíru Walking Dead. Hráči přežijí apokalypsu bojem se zombie a budováním základny. Když hráči vylepšují svou základnu, musí ji bránit proti vlnám zombíků, kteří chtějí zbořit zdi a zničit vlajku základny. Hráči mohou také vlastnit speciální NFT, jako jsou kovárny, laboratoře a nábytek. Umístěte tyto NFT do své základny, abyste získali další bonusy nebo funkce.

Hra nabízí různé zbraně na blízko a na dálku, z nichž mnohé (pokud ne všechny) mohou hráči vyrobit. Každá zbraň přichází s vlastní sadou speciálních útoků. Hráči sklízejí a uklízejí materiály, které mohou použít při tvorbě a budování základny. Ve hře Walking Dead: Empires mohou hráči také vlastnit půdu. Čím větší pozemek, tím více spojenců se k vám může připojit. 

Hra bude obsahovat PvP. Bude mít také příležitosti k výdělku prostřednictvím akumulace DeadCoinů, tokenu na Ethereum. The Walking Dead: Empires je součástí ekosystému Gala GamesChcete-li se dozvědět více o Walking Dead Empires, navštivte jejich webovou stránku.

 

Jak videohry položily základ pro působivý design umělé inteligence

Roman

Napsat komentář