Genopets spouští staking pro GENE tokeny

4 min read

Genopets je stále v soukromé beta verzi, ale pokračuje ve vydávání dalších částí svého herního vesmíru, jako je nedávné představení ražby Habitat . Nyní začíná další dlouho očekávaný a důležitý okamžik pro Genopets — éra stakování GENE ! Držitelé tokenu GENE si nyní mohou uzamknout své tokeny na oplátku za průběžné odměny.

Genesis Genopets, které se před dvěma měsíci zdály drahé za 10 SOL, nyní mají minimální cenu 47 SOL! 

Ale můžete vydělávat z Genopets, aniž byste vlastnili jakékoli NFT s jejich novým sázkovým programem. Vše, co potřebujete, jsou nějaké GENE tokeny a trochu SOL na transakční poplatky!

GENE Staking

Rozhraní pro vytyčování Genopets

GENE staking je velmi dostupný. Držitelé si vyberou množství GENU, které chtějí vsadit, a také délku uzamykacího období – kdekoli od 1 měsíce do 2 let. Stakeři obdrží „možnost hlasování“ rovnající se množství vsazeného GENE, vynásobené zbývající dobou uzamčení. Tento poměr bude použit pro hlasování o správě a pro plánovaný airdrop tokenů KI.

Základní odměny jsou rozdávány jako GENE tokeny, které jsou uzamčeny na jeden rok. Držitelé však mohou odměny GENE stáhnout jako sGENE pro použití ve hře. To poskytuje stakerům způsob, jak získat hodnotu ze svých zamčených tokenů před koncem období stakingu.

Kromě tokenů mohou stakeři GENE očekávat také další výhody. Pro začátek to bude počáteční airdrop KI. Stakeři budou přidáni do fronty pro soukromou beta verzi (momentálně probíhá), přidáni na seznam povolených pro budoucí prodeje a bude jim poskytnut časný přístup k novým funkcím.

Ale nejdůležitější funkcí tokenu GENE je řízení. Ačkoli ještě není aktivní, správa hráčů bude zahrnovat hlasování o budoucích emisích tokenů, herních mechanismech a dalších nedefinovaných rozhodnutích.

Co je Genopets?

Genopets  je zdarma hratelná hra „move-to-earn“ postavená na blockchainu Solana. Genopets využívá data sledovaná chytrým telefonem nebo kondičním nositelným zařízením pro zvýšení úrovně Genopet NFT ve hře. Hráči povolají svého mazlíčka a hledají v Genoversu, aby prozkoumali skryté země, našli kořist, vyrobili předměty a bojovali s ostatními hráči. To také znamená, že hráči se mohou procházet, zvyšovat úroveň NFT a poté prodávat svůj pokrok na veřejném tržišti. 

Genopets Habitat
Genopets Habitat

Ekonomika hry Genopets se skládá ze čtyř prvků:

  • GENE token – token řízení a staking pro Genopets
  • KI token – utility token pro odměny
  • XP – stav v metadatech Genopet NFT, který se zvyšuje aktivitou
  • Gene Crystals – NFT vytvořené z GENE a KI pro urychlení a řízení vývoje genomazlíčka.

Habitats jsou NFT, které si hráči mohou zakoupit nebo vyrobit ve hře, a jsou hlavní branou do hry, kde mohou vydělávat. Každý Habitat má jednoho Genopeta. Habitaty generují krystaly a tokeny KI pasivně a zároveň zvyšují zkušenosti, které váš Genopet nabírá.

Hráči mohou generovat příjem z levelování Genopetů a jejich prodeje. Nebo mohou budovat habitaty a prodat vyrobené krystaly a tokeny KI. Token GENE existuje na blockchainech Solana i Binance. Genopets je v současné době v soukromé beta verzi a pravidelně přidávají nové hráče.

Jaký je obchodní model Play-to-Earn?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář