Byl zveřejněn trailer Heroes of Mavia před uvedením v lednu 2024

3 min read

Oficiální trailer hry Heroes of Mavia je venku. Hra kombinuje prvky obranné strategie s prvky budování a měla by být uvedena v lednu 2024.

Byl zveřejněn trailer Heroes of Mavia před uvedením v lednu 2024

Skrice Studios, vývojáři Heroes of Mavia, mobilní blockchainové obranné a budovatelské hry, oficiálně zveřejnili trailer před uvedením titulu v lednu 2024.

Herní trailer Heroes of Mavia

Tato krátká upoutávka, která trvá méně než 30 sekund, poskytuje náhled na to, co můžete očekávat při hraní hry, která je na oficiálních stránkách popsána jako „první AAA blockchainová hra“.

Ve spojení s animací a radosti z hraní a vítězství v úspěšném raidu se každý, kdo zná Clash of Clans, bude pravděpodobně cítit jako doma v této krypto hře, která kombinuje budování základny, strategickou obranu a útočící hratelnost s technologií blockchain.

Hráči budou odměňováni za svůj úspěch herními zdroji a herní měnou zvanou Ruby, která bude mít vlastní oficiální herní tržiště s názvem Ruby Marketplace, kde můžete obchodovat NFT ze hry bez placení jakýchkoli poplatků.

Vietnamské studio používá systém duálního trhu v souladu s pokyny společnosti Google a Apple, což znamená, že pokud chcete aktiva obchodovat za skutečnou hodnotu, budete mít možnost obchodovat mimo hru samotnou pomocí tržiště Mavia Web NFT nebo jakékoli jiné podobné platformy. To vše je součástí modelu Ruby „Mass Ownership“, nového herního modelu Web3, jehož cílem je vyřešit problémy, které se vyskytly při plnění požadavků obchodů s aplikacemi.

Různé akce ve hře jsou odměňovány Ruby. Patří mezi ně úspěšná obrana své základny, vyhrávání nájezdů pomocí výběru z více než 12 různých jednotek pěchoty, vozidel a leteckých jednotek při plnění různých výzev a další. Kdokoli bude moci vydělávat Ruby, bez ohledu na to, zda vlastní NFT nebo je hráčem, který hraje zdarma. Kromě obchodování s NFT označovanými jako „legendární předměty“ mohou hráči používat stejnou měnu k výrobě těchto předmětů. Mezi tato aktiva patří dekorace půdy, kosmetika, kůže, sochy a speciální podskupina nazvaná „Legendární spotřební zboží“. Spotřební materiál je jednorázový.

Datum spuštění

V době psaní, kromě zadaného měsíce, není v současné době k dispozici žádné přesné datum spuštění globálního vydání, ale pravděpodobně nebude dlouho trvat, než vyjde nové oznámení, které to upřesní. Hra bude k dispozici jako Free2Play titul na zařízeních Android a iOS prostřednictvím obchodu Google Play a Apple App Store někdy během ledna 2024.

Napsat komentář