The Sandbox otevírá možnost vytvářet, publikovat a propagovat svůj vlastní jedinečný zážitek každému

3 min read

Po mnoha letech vývoje je The Sandbox konečně připraven oficiálně otevřít své brány a dát každému, kdo vlastní pozemek, svobodu a možnost vytvářet, publikovat a propagovat svůj vlastní jedinečný zážitek! S tímto krokem k otevření publikování masám je The Sandbox připraven exponenciálně expandovat!

The Sandbox byl vždy plánován jako masivní virtuální svět, kde by majitelé pozemků mohli vytvářet hry a zážitky, které by mohli sdílet s hráči. projekt už nějakou dobu umožňuje třetím stranám publikovat, ale stále to vyžadovalo proces žádosti. Nyní, když je byrokracie pryč, a kdokoli s jedním nebo více pozemky může vytvářet a publikovat, kdykoli se mu zlíbí!

A nejen, že majitelé pozemků mohou budovat své zkušenosti, ale mohou také vytvořit vstupní stránku pro svou hru s popisem, screeshoty a odkazem na umístění pozemku ve světě.

Na pomoc s tímto procesem vytvořil tým The Sandbox užitečného průvodce publikováním vašich zkušeností.

Sandbox otevírá pozemkové publikování všem

Kromě toho The Sandbox aktualizoval svůj systém procházení. Nyní můžete prohledávat existující zážitky a procházet přes rozhraní mapy. Zážitky mají i hodnocení od uživatelů a vlajka ukazuje, kdo je vytvořil, ať už vytvořený týmem The Sandbox, financovaným z fondu Game Maker Fund, nebo obsahem vytvořeným jednotlivými uživateli.

Během následujících měsíců pravděpodobně uvidíme širokou škálu projektů. Některé budou špatné. Některé budou dobré. Jiné budou poloviční, zatímco některé budou vytvořeny s týmem na profesionální úrovni. Uživatelé mohou dokonce zkusit zpeněžit zážitky nebo hradit přístup prostřednictvím NFT. To vše je naprosto v pořádku, neboť z chaosu povstane výběr her, které posunou zážitky v The Sandbox na další úroveň!

Sandbox otevírá pozemkové publikování všem

Co je The Sandbox?

The Sandbox je otevřený svět plný virtuálních zážitků, z nichž každý byl vytvořen a upraven vlastníkem pozemku. Ekosystém Sandbox pokračuje v růstu mílovými kroky. Dosáhli bodu, kdy mají neustále alespoň jednu hru a pravidelně pořádají eventy. Během této doby The Sandbox navázal více než 700 partnerství, z nichž mnozí si vybudovali vlastní zkušenosti v tomto světě! Je mezi nimy mnoho velkých jmen jako Atari, Snoop Dogg, Warner Music a další!

Chcete-li se o projektu dozvědět více, přečtěte si naši kompletní recenzi a průvodce The Sandbox zde. Můžete také navštívit jejich web.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář