14 nejlepších AI nástrojů pro copywriting v roce 2024

32 min read

Obsah Článku

AI nástroje pro Copywriting přišly na trh od konce roku 2022 a již natrvalo změnily pracovní život. Přinášejí obrovskou efektivitu a nový druh kreativity do všech druhů práce a úkolů souvisejících s psaním a tvorbou textu. Tyto nástroje založené na umělé inteligenci lze použít k vytvoření obsahu, který věrně napodobuje lidské psaní, a tento obsah pak lze použít pro různé účely, jako jsou blogy, zpravodajské články, životopisy a dokonce celé romány.

Textový generátor AI, který se objevuje v médiích nejčastěji, je ChatGPT, ale na trhu již existuje velké množství dalších AI nástrojů pro Copywriting. V tomto článku se blíže podíváme na to, jaké jsou nejlepší nástroje a prozkoumáme jejich jedinečné funkce, uživatelskou zkušenost, ceny a potenciální omezení.

14 Nejlepších AI nástrojů pro Copywriting

 1. Copy.ai – V současnosti nejlepší AI generátor textu  pro všechny typy obsahu
 2. Jasper.ai – Populární AI nástroj pro psaní obsahu, který nabízí více než 60 šablon pro psaní
 3. Scalenut – All-in-One AI nástroj pro marketing obsahu s generátorem textu
 4. ContentBot.ai – Snadno použitelný nástroj pro tvorbu blogových příspěvků
 5. Hypotenuse AI – Zefektivňuje online obsahové kampaně pomocí plnohodnotné umělé inteligence
 6. Copysmith – AI Copywriter založený na GPT3, který pokrývá všechny typy obsahu
 7. ChatGPT – Nejnovější chatbot OpenAI poháněný umělou inteligencí, který bere svět útokem
 8. Wordtune – Populární AI software pro opětovné použití obsahu
 9. Frase – Snadno se sním píše a optimalizuje kvalitní SEO obsah
 10. Article Forge – Zkoumejte, navrhujte a pište obsah dlouhého textu automaticky
 11. Rytr – Vytváří obsah pomocí umělé inteligence ve více než 30 jazycích
 12. Writesonic – Obsah optimalizovaný pro SEO a bez plagiátorství generovaný umělou inteligencí
 13. Anyword – Zaručený originální marketingový materiál, výkonný AI nástroj pro psaní
 14. AI Writer – Jedna z nejpřesnějších platforem pro vytváření obsahu poháněná softwarem AI

AI copywriting recenze:  Nejlepší nástroje

Výše jsme uvedli, co považujeme za nejlepší AI nástroje pro Copywriting v současnosti, a dále nabízíme obsáhlejší úvod ke každému z nich. Projdeme si jejich logiku použití, funkce, které nabízejí, a probereme, jak je lze využít ke zlepšení tvorby obsahu a marketingu. Pojďme se rovnou ponořit do tajů AI Copywritingu!

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

1. Copy.ai: V současnosti nejlepší AI generátor textu pro všechny typy obsahu

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Copy.ai je výkonný nástroj, který dokáže vytvořit text pomocí umělé inteligence během mrknutí oka. Dodává se s širokým výběrem bezplatných šablon pro tvorbu textu. Tyto šablony zahrnují typy obsahu, jako jsou blogy, vstupní stránky, obsah e-mailového marketingu, poděkování a další. Uživatelé mohou dokonce použít Copy.ai k napsání svého životopisu, motivačního dopisu nebo referencí. Jinými slovy, možnosti tvorby obsahu, které s sebou Copy.ai přináší, jsou nekonečné.

Aby uživatelé mohli začít používat tento program, stačí dát softwaru název a určitý kontext o typu obsahu, který chtějí. Copy.ai okamžitě vytvoří požadovaný obsah splňující všechna kritéria nastavená uživatelem. Copy.ai je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý – dokonce i začátečníci mohou tento nástroj používat k rychlému a snadnému vytváření obsahu.

Copy.ai také umožňuje uživatelům přizpůsobit tón, styl a délku obsahu, který vytvářejí, tak, aby vyhovoval jejich potřebám. Je také možné zahrnout klíčová slova a vytvořit článek vyhovující strategiím SEO. Kromě toho může Copy.ai vytvářet obsah ve více než 25 jazycích. Nabízí také sadu bezplatných nástrojů AI, které uživatelům umožňují skicovat, zapisovat nápady, poskytovat výzvy k akci, předměty a další.

Kromě tvorby obsahu lze Copy.ai využít i k automatizaci různých pracovních úkolů, tato funkce je však stále ve vývoji. Až bude připraven, mohou uživatelé například používat Copy.ai k odesílání osobních e-mailů na LinkedIn a dokonce naplánovat, aby software psal a posílal automatické odpovědi na e-maily v závislosti na odpovědích.

Pokud jde o ceny, naše recenze Copy.ai zjistila, že přichází s bezplatnou zkušební verzí, která je platná po dobu sedmi dnů. Během této bezplatné zkušební verze mohou uživatelé přistupovat k více než 90 AI nástrojům a vytvářet neomezené projekty. Placený plán stojí 49 USD měsíčně (36 USD, pokud si vyberete roční balíček).

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Zajímavé je, že na rozdíl od některých dalších nejlepších AI nástrojů pro Copywriting, Copy.ai neukládá u placeného plánu omezení slov. Místo toho mohou uživatelé s tímto nástrojem vyvíjet neomezený obsah. Díky tomu je Copy.ai jedním z nejlepších na trhu. Podniky nebo organizace mohou také kontaktovat Copy.ai a přizpůsobit plán, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Copy.ai také nabízí vynikající zákaznickou podporu, která je k dispozici prostřednictvím e-mailu a 24/7 živého chatu. Stránka také obsahuje průvodce, výukové programy a centrum nápovědy, na které se uživatelé mohou spolehnout, pokud potřebují pokyny nebo tipy k používání nástroje. Zákaznická podpora je navíc dostupná ve 25 jazycích, díky čemuž je Copy.ai vynikajícím AI generátorem textu pro uživatele po celém světě.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Copy.AI: Klady a Zápory

Klady

 • K dispozici bezplatná verze
 • Vytvářejte text ve více než 25 jazycích
 • Nabízí přes 90 různých typů obsahu
 • Včetně širokého výběru psacích šablon
 • Neomezená slova s ​​placeným plánem

Zápory

 • Bezplatná zkušební verze je k dispozici pouze na 7 dní

2. Jasper.ai: Oblíbený AI nástroj pro psaní obsahu s více než 60 šablonami

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Jasper.ai je další solidní software pro psaní, který využívá umělou inteligenci k vytváření vysoce kvalitního obsahu. Dokáže vytvořit velmi produktivní marketingovou kopii, vymýšlet nové nápady, vytvářet obsah e-mailů a další. Tento generátor textu umělé inteligence může také psát obsah ve 26 různých jazycích.

Jednou z nejatraktivnějších funkcí Jasper.ai je jeho „Bossmode“. Podle Jasper.ai tato funkce umožňuje uživatelům vytvářet vlastní obsah na základě jejich jedinečných požadavků. Jasper.ai navíc spolupracuje s nástroji třetích stran, jako je Grammarly a SurferSEO.com, které mohou zlepšit kvalitu požadovaného obsahu. Uživatelé si však musí za využití těchto aplikací třetích stran připlatit.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

A nejlepší ze všeho je, že Jasper.ai lze dokonce použít k vytvoření umění. Uživatelé ani nemusí stahovat ukázku, aby vytvořili umění přes Jasper.ai. Místo toho musí uživatel poskytnout pouze popis obrázku, médium použité k jeho vytvoření, styl a další charakteristiky, jako je nálada obrázku. Jasper.ai pak přichází s bezlicenčními alternativami obrázků, které lze použít pro komerční účely. To je důvod, proč je Jasper.ai rozhodně na našem seznamu nejlepších AI nástrojů pro Copywriting.

Jasper.ai je k dispozici také jako rozšíření pro Chrome a lze k němu přistupovat prostřednictvím Dokumentů Google, WordPress, Notion, Gmail a dalších aplikací. V placeném plánu si uživatelé mohou vybrat slovní limit, který chtějí, a podle toho získat balíček. Plán začíná na 49 USD měsíčně za 50 000 slov. Jasper.ai také nabízí spolehlivou zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu.

Jasper.ai: Klady a Zápory

Klady

 • Verze ve 26 jazycích
 • 60 různých šablon obsahu
 • Může být použit pro různé úkoly psaní
 • Integrace třetích stran, jako je Grammarly
 • K dispozici je rozšíření pro Chrome

Zápory

 • Bezplatný AI generátor obsahu je k dispozici pouze 5 dní
 • Placené plány mají omezený počet slov

3. Scalenut: All-in-One AI nástroj pro marketing obsahu s generátorem textu

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Scalenut nesmí na seznamu chybět, protože je zaměřen speciálně na obchodníky a tvůrce obsahu. Je to proto, že tato platforma má několik nástrojů vyvinutých výhradně pro digitální marketing. Jednou z jeho pozoruhodných funkcí je například AI generátor textu. Scalenut umožňuje bezproblémovou tvorbu obsahu pro blogy a články a zároveň zajišťuje, že jsou optimalizovány pro SEO.

Scalenut lze také použít k přepsání stávajících článků, aby bylo zajištěno, že budou dodržovat nejnovější pokyny pro SEO, to vše s pomocí AI nástrojů. Obchodníci mohou použít Scalenut k sestavení přehledu nejlepšího obsahu pro jakékoli téma. Ve skutečnosti Scalenut tvrdí, že je vynikajícím nástrojem pro vývoj digitálního obsahu specifického pro dané místo, který se zaměřuje na konkrétní cílové skupiny.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Kromě toho je k dispozici také více než 40 šablon pro psaní. Také jsme si všimli, že Scalenut nabízí několik integrací třetích stran, jako je WordPress Publisher, CopyScape, Semrush a další. Uživatelé si mohou Scalenut přidat do svého prohlížeče jako rozšíření, takže jeho použití je snadné a rychlé.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Všimli jsme si však, že Scalenut je o něco dražší ve srovnání s alternativami recenzovanými výše. Zatímco Scalenut nabízí bezplatnou zkušební verzi na sedm dní, jeho základní plán začíná na 39 USD měsíčně [momentálně je ve slevě za 19 USD měsíčně] a umožňuje uživatelům vytvořit až 100 000 slov nebo pět článků. Existují dva neomezené placené plány – první vám přinese 30 SEO článků měsíčně a druhý podporuje až 150 SEO článků.

Scalable: Klady a Zápory

Klady

 • Nejlepší AI generátor obsahu pro obchodníky
 • Několik užitečných integrací třetích stran
 • Více než 40 psacích šablon
 • Včetně širokého výběru psacích šablon

Zápory

 • Placené plány jsou drahé ve srovnání s jinými poskytovateli služeb

4. ContentBot.ai: Užitečný nástroj pro tvorbu blogových příspěvků

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

ContentBot.ai obsahuje více než 45 šablon, které uživatelům umožňují vytvářet vše od blogových příspěvků a tweetů po e-mailové kampaně a marketingové kopie. ContentBot.Ai je navíc vybaven pro zápis ve 110 jazycích. Jeho nejzajímavější funkcí je však blogovací nástroj ve stylu drag-and-drop, který je velmi vhodný pro začátečníky.

Nástroj přetažení umožňuje uživatelům vybrat si typ obsahu, který chtějí zahrnout do blogového příspěvku – například počet odstavců, otázky a odpovědi, seznamy, nadpisy a další. Kromě toho má ContentBot.ai také funkci „Discover“ poháněnou technologií Semrush, která uživatelům poskytuje doporučené úryvky související s hlavními tématy Google.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Nástroj „Discover“ umožňuje uživatelům bez námahy vytvářet obsah optimalizovaný pro SEO. Contentbot.ai také obsahuje nástroj pro parafrázi a vestavěný nástroj na kontrolu plagiátů. Pokud jde o ceny, uživatelé se mohou přihlásit k předplacenému předplatnému za 1 USD za 1 000 slov.

Na druhou stranu uživatelé, kteří pravidelně přistupují k obsahu generovanému AI, mohou chtít zvážit měsíční plán, který začíná na 19 USD. Největší nevýhodou Contentbot.ai je však to, že vůbec nenabízí bezplatné zkušební verze ani neomezené plány.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

ContentBot: Klady a Zápory

Klady

 • Nejlepší AI generátor obsahu pro dlouhé články na blogu
 • Pište až ve 110 jazycích
 • SEO optimalizace pomocí Semrush
 • Vestavěný nástroj na kontrolu plagiátorství a parafrázování

Zápory

 • Žádný neomezený obsahový plán

5. Hypotenuse AI: Zefektivňuje online obsahové kampaně pomocí plnohodnotné umělé inteligence

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Hypotenuse AI je nástroj, který umožňuje tvůrcům obsahu produkovat obsah, který se velmi podobá lidskému psaní, a přitom reagovat na záměr uživatele. Tento AI generátor textu má ve skutečnosti jedinečný nástroj „průzkumník obsahu“, který uživatelům umožňuje extrahovat důležité poznatky z jiných publikovaných stránek. Autoři pak mohou tyto body použít k okamžitému vytvoření prvního pracovního návrhu článku.

Hypotenuse AI také nabízí další užitečné nástroje pro vytváření blogových příspěvků, titulků, titulků na sociálních sítích a dalších. Obsahuje také AI generátor obrázků a funkci hromadného obsahu, která je zvláště výkonná pro vytváření popisů produktů.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Kromě toho, Hypotenuse AI také umožňuje uživatelům okamžitě vytvářet obrázky a umění v jakémkoli kontextu. Pokud jde o ceny, Hypotenuse AI přichází se dvěma placenými plány. Startovací balíček nabízí až 25 000 slov měsíčně za 15 USD. Plán Teams umožňuje uživatelům generovat přibližně 120 000 slov měsíčně za 59 USD měsíčně.

Hypotenuse.ai: Klady a Zápory

Klady

 • Nástroj pro vyhledávání obsahu pro zkoumání obsahu různých stránek
 • Integruje se se Shopify
 • Vytvářejte obsah v dávkách

Zápory

 • Žádné neomezené plány

6. Copysmith: AI Copywriter založený na GPT3, který pokrývá všechny typy obsahu

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Copysmith je AI nástroj pro Copywriting, který pomáhá uživatelům vytvářet obsah pro webové stránky a sociální média. Zjistili jsme však, že tento nástroj se nejlépe používá pro vytváření popisů produktů pro weby elektronického obchodu, jako je Amazon. Copysmith může také vyvíjet popisy produktů pro Instagram, eBay, Etsy, Flipkart a další podobné služby.

Kromě popisů produktů lze Copysmith použít také k vytváření souhrnů článků, přepisování částí textu, vytváření obchodních nabídek, návrhů obsahu e-mailového marketingu a dalších.

Copysmith také podporuje integraci s WooCommerce, Zapier, HootSuite, Frase, Google Docs a dalšími. Uživatelé mohou začít používat Copysmith přihlášením se k sedmidenní všestranné zkušební verzi. Placený plán začíná na 19 USD měsíčně. Ti, kteří chtějí neomezený plán, musí zaplatit 299 USD měsíčně, aby mohli využívat všechny funkce.

Copysmith: Klady a Zápory

Klady

 • Více než 10 integrací třetích stran
 • Nejlepší AI generátor textu pro popisy produktů
 • SEO optimalizace obsahu blogu

Zápory

 • Méně modelů obsahu ve srovnání s jinými poskytovateli služeb

7. ChatGPT: Nejnovější chatbot OpenAI poháněný umělou inteligencí, který bere svět útokem

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Náš seznam nejlepších AI nástrojů pro Copywriting samozřejmě zahrnuje tento již dobře známý projekt spuštěný v roce 2022, který rychle převzal svět tvorby obsahu tím, že poskytuje faktické odpovědi na požadavky uživatelů v přirozeném jazyce. ChatGPT, který byl spuštěn v roce 2022 jako způsob, jak odpovídat na dotazy v lidské řeči, rychle se stal technologií za 29 miliard dolarů, která je schopna spolupracovat s Googlem.

ChatGPT byl vyvinut společností a agenturou pro umělou inteligenci s názvem OpenAI, kterou v roce 2015 založili Sam Altman a Elon Musk. ChatGPT jako takový je rozšířením ideálu OpenAI o používání technologie AI k pomoci lidem. ChatGPT byl na poli obsahových marketérů okamžitě přivítán s otevřenou náručí, navíc z něj byli nadšeni výzkumníci a dokonce i lékařští odborníci.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Obrovským plusem tohoto programu je, že používání ChatGPT je šíleně jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je přejít na web open.ai, kliknout na ChatGPT, jeden z jejich projektů, a do řádku v horní části stránky napsat, co chcete, aby AI napsala. Můžete psát přímé výzvy o tom, co a jakým typem chcete ChatGPT psát, nebo můžete ChatGPT klást přímé otázky. Svou otázku můžete formulovat různými způsoby, abyste získali různé odpovědi.

Řekněme například, že chcete psát o kryptoměnách, ale chcete, aby tón byl šťastný. Můžete doslova napsat: „Řekni mi o kryptoměnách, udržuj radostný tón.“ Poté pro vás ChatGPT vytvoří text o kryptoměnách napsaný v tónu, který chcete. Všimněte si, že s tak jednoduchou výzvou bude text velmi obecný. Kromě psaní celých textů mnoho copywriterů a marketérů využívá ChatGPT například k doladění obsahu bez větší námahy.

ChatGPT podporuje mnoho jazyků. Zatím se však opírá o data, která sahají pouze do roku 2021. Kvalita jazykových odpovědí se proto liší v závislosti na tom, jaké informace jsou k dispozici pro model školení daného jazyka, a software tedy nelze použít například k psaní zpráv v reálném čase.

Mnozí citovali ChatGPT jako nejbližší věc k nahrazení writerů. Problém však spočívá ve skutečnosti, že většina odpovědí, které generuje, je velmi obecných a tón je často stále robotický. To znamená, že obsah napsaný softwarem často vyžaduje úpravy. Vzhledem k tomu, že má přístup k relativně starým datům a jeho možnosti správy dat nejsou dokonalé, může vám zobrazit nepravdivé informace spolehlivým způsobem, kterému byste mohli věřit. Kvalita odpovědi také závisí na tom, jak konkrétní je otázka, kterou se ptáte.

ChatGPT nedávno představil ChatGPT plus, pilotní verzi svého nadcházejícího plánu předplatného. Tato funkce umožňuje uživatelům přístup k novým funkcím a rychlejší odpovědi. Tato měsíční předplatná jsou však dostupná pouze na pozvání.

ChatGPT: Klady a Zápory

Klady

 • Vysoce kvalitní a všestranný generátor textu
 • K dispozici bezplatná verze
 • Rychlá reakce na textové výzvy
 • Podporuje několik jazyků
 • Extrémně snadné použití – není nutné žádné kódování

Zápory

 • Spoléhání se na starou databázi, která sahá až do roku 2021
 • Předplatné ChatGPT plus jsou dostupné pouze na pozván

8. Wordtune: Populární AI software pro opětovné použití obsahu

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Přestože Wordtune není plnohodnotným AI nástrojem pro Copywriting jako Copy.ai, odvádí skvělou práci jako jednoduchý a efektivní AI generátor. Wordtune nevytváří obsah od začátku, například na základě uživatelem definovaného názvu, ale místo toho umožňuje uživatelům přepisovat nebo formátovat existující článek. Uživatelé si však mohou přizpůsobit svůj výstup nastavením požadovaného tónu přepsaného obsahu.

V praxi lze tento nástroj pro AI Copywriting použít například ke zkopírování obsahu z jiného webu a jeho vložení do editoru Wordtune. Uživatelé pak mohou obsah učinit neformálnějším nebo jej dokonce zkrátit či rozšířit podle potřeby. Wordtune může být také užitečným nástrojem pro zlepšení struktury vět a zkrácení doby úpravy, protože pomáhá copywriterům snadno znovu používat obsah na více platformách.

Kromě toho je Wordtune k dispozici jako rozšíření pro Chrome, které lze použít k okamžitému vytváření souhrnů článků nebo videí na YouTube. Wordtune se také integruje s populárními textovými procesory a platformami sociálních médií, jako je Microsoft Word, Google Docs, X, LinkedIn a Grammarly.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Wordtune nabízí bezplatný plán s omezenými funkcemi. Balíček Pro nabízí neomezené přepisování a přístup ke všem dalším funkcím za 24,99 USD měsíčně.

Wordtune: Klady a Zápory

Klady

 • Nejlepší AI nástroj pro copywriting pro přeformulování obsahu
 • Rozšiřte nebo zkraťte stávající obsah
 • K dispozici jako rozšíření pro Chrome
 • Integruje se s mnoha platformami třetích stran

Zápory

 • Nelze samostatně vyvíjet obsah
 • Bezplatný plán přichází s velmi omezenými funkcemi

9. Frase: Napište a optimalizujte kvalitní SEO obsah s lehkostí

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Frase je AI nástroj pro Copywriting, který dokáže vytvořit obsah optimalizovaný pro SEO během několika minut. Uživatelé mohou tento nástroj použít k vytvoření plnohodnotných šablon pro text reklamy, které obsahují nadpisy, klíčová slova a další. Kromě toho může platforma také vytvořit kopii s vysokou konverzí založenou na zvolené šabloně.

Frasa má také vestavěný intuitivní textový editor, který automaticky hodnotí obsah porovnáním konkurenčních webů. V tomto nástroji je také mnoho dalších užitečných funkcí, jako je schopnost automatického dokončování vět, šablony pro často kladené otázky, několik vzorců pro převod copywritingu a mnoho dalšího. Tyto nástroje mohou pomoci copywriterům vytvářet vysoce cílený a personalizovaný obsah.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Kromě toho má Frase také pokročilý řídicí panel, který dokáže identifikovat nové příležitosti ze stávajícího obsahu. Frase může například identifikovat stránky, které začínají klesat v hodnocení Google, a proto může být nutné je aktualizovat. Dokáže také odhalit rychle rostoucí klíčová slova, která ještě nezískala hodnocení.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Frase je dodáván ve třech balíčcích, přičemž plán Solo nabízí 4 000 slov měsíčně za 14,99 USD. Uživatelé, kteří potřebují neomezený počet slov, budou muset zaplatit dalších 35 USD měsíčně. Ačkoli Frase nabízí 5denní zkušební verzi, uživatelé musí za použití této funkce zaplatit 1 USD předem.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Frase: Klady a Zápory

Klady:

 • Vynikající AI nástroj pro SEO obsah
 • Vytvářejte koncepty obsahu během několika sekund
 • Snadno přizpůsobitelný obsah

Zápory

 • Omezený AI nástroj pro Copywriting ve srovnání s konkurencí
 • Neomezený účet vyžaduje zakoupení doplňku k měsíčnímu balíčku

10. Article Forge: Zkoumejte, navrhujte a pište obsah dlouhého textu automaticky

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Article Forge se inzeruje jako první plně automatizovaný AI autor. Podle platformy dokáže tento AI nástroj vytvářet dlouhé články od začátku na základě jednořádkového tématu. Kromě toho, Article Forge používá modely hlubokého učení, aby zajistil, že obsah bude optimalizován pro SEO, stejně jako mnoho dalších špičkových AI nástrojů pro Copywriting.

Zjistili jsme také, že Article Forge dokáže vytvořit články o délce až 20 000 slov nebo více během několika sekund. Je také možné vytvořit více článků najednou pomocí generátoru hromadného obsahu Article Forge. Navíc tato platforma disponuje nástrojem Avoid AI Detection, což znamená, že text na ní vytvořený nelze rozpoznat jako vytvořený umělou inteligencí.

Article Forge také umožňuje uživatelům definovat své měsíční předplatné na základě počtu slov, která potřebují k vytvoření obsahu. Účty začínají na 27 dolarech měsíčně za 25 000 slov. Platforma také nabízí 5denní bezplatnou zkušební verzi a 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz, pokud AI nástroj nesplňuje očekávání uživatele.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Article Forge: Klady a Zápory

Klady

 • Více než 1500 slov marketingových textů
 • Zaměřuje se na několik aspektů SEO
 • Všechny účty mají 30denní záruku vrácení peněz

Zápory

 • Podporuje pouze články, nikoli jiné formáty obsahu
 • Neomezené balíčky účtů jsou drahé

11. Rytr: Vytvářejte obsah s umělou inteligencí ve více než 30 jazycích

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Rytr je populární AI nástroj pro Copywriting, který slouží všem tvůrcům obsahu. Vytváří obsah ve více než 30 jazycích a podporuje více než 18 stylů. Rytr například umí generovat text pomocí umělé inteligence a zní to přesvědčivě, úžasně nebo inspirativně, čímž dodává obsahu osobitost.

Rytr také obsahuje více než 40 šablon obsahu, které zahrnují psaní blogů, firemní prezentace, texty reklam, příspěvky na sociálních sítích a další. Uživatelé mohou pomocí tohoto nástroje také vytvářet odpovědi na otázky k rozhovoru nebo dokonce psát recenze.

Stejně jako Jasper.ai nabízí Rytr také integraci třetích stran prostřednictvím analýzy Semrush a SERP. Rytr můžete také použít jako rozšíření prohlížeče. Rytr má navíc vestavěnou kontrolu plagiátorství, takže si uživatelé mohou ověřit originalitu obsahu před jeho zveřejněním.

Rytr nabízí tři účty – zdarma, saver a neomezený. Bezplatný účet umožňuje uživatelům vytvořit až 10 000 znaků textu za měsíc a poskytuje přístup ke 40 případům použití. Úsporný plán je nejlepší pro ty, kteří chtějí vytvořit text pro 100 000 znaků za měsíc. K dispozici je také neomezený balíček za 29 USD měsíčně, který zahrnuje služby vašeho vlastního account managera.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Rytr: Klady a Zápory

Klady

 • Pište ve 30 jazycích, včetně češtiny
 • Obsahuje více než 40 písem
 • Integrace třetích stran s analýzou Semrush a SERP

Zápory

 • Bezplatná verze obsahuje pouze omezený počet slov

12. Writesonic: Obsah generovaný umělou inteligencí optimalizovaný pro SEO a bez plagiátorství

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Writesonicje na seznamu, protože se stará o autory, internetové obchody, podnikatele a marketingové týmy. Může být použit k vytváření dlouhých blogů a článků, psaní prodejních e-mailů, esejí, zpráv a dokonce i e-knih. Tento autorský nástroj poháněný umělou inteligencí může také vytvářet okamžitě poutavé názvy, popisy a seznamy produktů elektronického obchodu optimalizované pro SEO.

Kromě toho má Writesonic také další editační nástroje založené na AI, jako je paraphraser, a také nástroj pro rozšíření a zkrácení obsahu. Jeho nejnovější funkce Chatsonic dokonce generuje obsah na základě hlasových příkazů.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Uživatelé mohou také publikovat články přímo na platformách jako WordPress a Zapier s přímou integrací. Writesonic přichází s bezplatným plánem, který uživatelům umožňuje vytvářet text až do 25 000 slovPlacený plán lze přizpůsobit na základě počtu požadovaných slov – od 19 USD za měsíc.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Writesonic: Klady a Zápory

Klady

 • Obsahuje výkonného AI chatbota
 • Přizpůsobitelné balíčky předplatného
 • Hromadné zpracování obsahu

Zápory

 • Žádné neomezené plány

13. Anyword:  Zaručený originální marketingový materiál

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Anyword nabízí má širokou škálu marketingových nástrojů, které mohou generovat obsah na základě prediktivní analýzy. Jinými slovy, Anyword nabízí více variant textu a poskytuje přehled o tom, jak různé demografické skupiny reagují na jednotlivé možnosti. Tímto způsobem mohou tvůrci obsahu vybrat správný typ obsahu pro nejlepší programy affiliate marketingu v závislosti na jejich cílové skupině.

Anyword má také různé šablony obsahu, jako jsou blogové příspěvky, kopie e-mailu, popisy produktů, sociální média a další. V Anyword mohou jednotlivci začít se základním předplatným, které stojí 24 USD měsíčně. Pokud však potřebují přístup k nástrojům prediktivní analýzy, předplatné stojí 83 USD měsíčně.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Anyword: Klady a Zápory

Klady

 • Poskytuje prediktivní analytiku pro SEO
 • Uživatelé si mohou vybrat nejlepší verzi textu generovaného umělou inteligencí
 • Podporuje více modelů

Zápory

 • Plán založený na datech je drahý
 • Obsah může někdy působit až příliš uměle

14. AI Writer: Jedna z nejpřesnějších platforem pro tvorbu obsahu poháněná AI

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

AI Writer není tak luxusní jako ostatní AI nástroje pro Copywriting, které jsme zkontrolovali výše. Jeho webová stránka je minimalistická, ale nabízí většinu funkcí hostovaných jinými AI tvůrci obsahu. Uživatelé mohou pomocí AI Write vytvářet jedinečné články založené pouze na titulku. Dokáže také přeformátovat články za méně než dvě minuty a vytvořit nový obsah, který lze znovu použít.

AI Writer navíc poskytuje seznam citací a zdrojů, jejichž přesnost mohou uživatelé v případě potřeby ručně zkontrolovat. Tento nástroj lze také použít k vytváření obsahu optimalizovaného pro SEO k vývoji článků, které mají dobré hodnocení v SERP společnosti Google. AI Writer má tři placená předplatná s různými limity článků.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

AI Writer: Klady a Zápory

Klady

 • Jednoduchý AI generátor textu se všemi základními funkcemi
 • Parafrázování článku během několika minut
 • Poskytuje zdroje
 • K dispozici je obsah optimalizovaný pro SEO

Zápory

 • Není k dispozici žádný neomezený účet

Jak fungují AI nástroje pro Copywriting?

Jednoduše řečeno, AI nástroje pro Copywriting jsou software navržený k automatickému vytváření obsahu na základě uživatelsky definovaných výzev. Tyto aplikace využívají umělou inteligenci a zpracování přirozeného jazyka k vývoji lidského textu z různých zdrojů dat.

Jak jsme zmínili výše, nejlepší AI nástroje pro Copywriting mohou vytvářet prakticky jakýkoli obsah. To zahrnuje krátké části – jako jsou popisky na sociálních sítích nebo popisy produktů – a delší obsah – jako jsou články nebo zprávy.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Jak fungují AI nástroje pro Copywriting:

 • Textové generátory umělé inteligence analyzují velké datové sady textu psaného člověkem, aby se naučili jazyk a vzory stylu psaní.
 • Chcete-li začít používat AI generátor textu, uživatelé si musí vytvořit účet u vybraného poskytovatele služeb a vybrat typ obsahu, který chtějí.
 • Poté musí uživatelé zadat výzvy a další specifické požadavky, jako je kontext, klíčová slova, počet slov, tón textu a podobné informace.
 • Textové generátory umělé inteligence pak používají různé metody, jako jsou neuronové sítě, Markovovy řetězce a rozhodovací stromy, aby generovaly nový text na základě vzorů a struktur, které rozpoznávají.
 • V závislosti na zvolené platformě pak uživatelé mohou přizpůsobit svůj obsah pomocí nových výzev ve specifických stylech, tónech a tématech, aby vyhovoval různým účelům a publiku.

Oblast psaní obsahu generovaného umělou inteligencí se neustále zlepšuje. Je to proto, že textové generátory poháněné umělou inteligencí využívají k učení a generování textu velké množství dat a neustále se zlepšují.

S tím, jak jsou nástroje poháněné umělou inteligencí vystaveny většímu množství dat a díky dalšímu kontextu a školení, mohou být lepší a efektivnější.

Jaký obsah mohou AI nástroje pro Copywriting produkovat?

Vzhledem k tomu, že poptávka po obsahu v různých odvětvích roste, jsou textové generátory poháněné umělou inteligencí stále populárnější, což je činí ještě sofistikovanějšími. Již nabízejí různé typy obsahu a funkce pro různé potřeby.

Zde jsou nejběžnější formáty obsahu podporované nejlepšími AI nástroji pro Copywriting.

Blogy a články

Textové generátory poháněné umělou inteligencí mohou pomoci s vývojem blogových příspěvků poskytováním nápadů na témata, vytvářením osnov, poskytováním prvních návrhů a zlepšováním čitelnosti. Nebo mohou psát celé blogové příspěvky. S pomocí nástrojů umělé inteligence mohou producenti obsahu vytvářet neotřelé nápady a dokonce bojovat proti „spisovatelskému bloku“, tedy nedostatku inspirace.

Nejlepší SEO agentury navíc používají AI nástroje pro Copywriting k analýze a navrhování změn ke zlepšení obsahu, díky čemuž jsou příspěvky na blogu poutavější a snáze se hledají.

Popisy produktů

AI nástroje pro Copywriting mohou vytvářet popisy produktů, které jsou informativní a poutavé. Tyto popisy lze použít na stránkách elektronického obchodu k prezentaci produktů a přesvědčování potenciálních zákazníků k rozhodnutí o nákupu.

14 x nejlepších nástrojů pro AI copywriting v roce 2023

Texty na sociálních sítích

Jedním z velmi oblíbených použití těchto nástrojů je vytváření příspěvků na sociálních sítích, které jsou vtipné, poutavé a lze je sdílet. Tyto nástroje mohou také pomoci značkám udržovat konzistentní hlas a tón na sociálních sítích.

Integrace třetích stran také umožňují automatizovat marketingové zprávy na sociálních sítích, což může být užitečné zejména pro ty, kteří mají nabitý program nebo kteří potřebují často přispívat, aby udrželi pozornost publika.

Životopisy a průvodní dopisy

Textové AI nástroje dokážou analyzovat pracovní nabídku a navrhnout potřebné dovednosti a zkušenosti, které lze zahrnout do životopisu a motivačního dopisu. Kromě toho mnoho společností používá systémy sledování uchazečů (ATS) ke kontrole životopisů a motivačních dopisů na konkrétní klíčová slova.

AI nástroje pro Copywriting mohou pomoci identifikovat a optimalizovat použití těchto klíčových slov, čímž zvyšují pravděpodobnost, že ATS, a tím i náborář, vybere ty správné životopisy a motivační dopisy.

Výhody AI textového generátoru

Už jste začali přemýšlet o tom, zda by vám stálo za to vyzkoušet psací nástroj, který pracuje s umělou inteligencí? Pokud si stále nejste jisti, zda by pro vás tyto nástroje mohly být užitečné, je tento další odstavec určen právě vám. Nastínili jsme největší výhody používání AI nástrojů pro Copywriting.

Zvýšená účinnost

AI nástroje pro Copywriting mohou zvýšit efektivitu automatizací procesu tvorby obsahu, což může ušetřit čas a úsilí jak společnostem, tak jednotlivcům.

Úspora nákladů

Tyto nástroje mohou pomoci snížit náklady spojené s ručním psaním, jako jsou platy, čas na výzkum a úpravy. Nejlepší AI nástroje pro Copywriting, jako je Copy.ai, mohou také automatizovat vytváření a publikování článků, čímž ušetří čas a peníze na jiné úkoly.

Snížená doba výzkumu

AI nástroje pro Copywriting dokážou vytvářet obsah velmi rychle, což snižuje potřebu výzkumu a ověřování faktů. Některé nástroje mohou také obsahovat citace zdrojů, poskytovat reference a dokonce nabízet pohledy na to, jak obsah oslovuje různé demografické skupiny.

Škálovatelnost obsahu

AI nástroje pro Copywriting mohou snadno škálovat obsah, který vytvářejí, podle potřeby. Existují například textové generátory umělé inteligence, které mohou dávkově produkovat obsah, jako jsou popisy produktů a podobně, čímž šetří čas a námahu autorů a podniků. Kromě toho lze text vytvořený AI generátorem textu několikrát znovu použít s malými úpravami.

Stručně řečeno, text generovaný umělou inteligencí může být velmi nákladově efektivním řešením pro vytváření velkého množství obsahu.

Lze obsah napsaný umělou inteligencí rozpoznat jako „autentický“?

Ano, je skutečně možné rozpoznat text generovaný umělou inteligencí – i když může být obtížné s absolutní jistotou říci, zda byl obsah vygenerován umělou inteligencí.

Například nástroje pro psaní, které obvykle využívají umělou inteligenci, vytvářejí text, který je gramaticky správný a konzistentní. Tyto aplikace však mohou mít potíže s reprodukcí jedinečného stylu psaní lidského pisatele nebo se začleněním „pravidel“ definovaných tímto jazykem a kulturou do textu.

Některé AI nástroje pro Copywriting navíc do značné míry spoléhají na předem naprogramované šablony nebo fráze, což může vést k obsahu, který se bude opakovat nebo se zdá být vzorový.

Mnozí proto dokážou rozpoznat obsah napsaný umělou inteligencí díky robotickému vzhledu a nejednotnosti tónu či stylu textu. K dispozici je také software, který může pomoci detekovat obsah generovaný AI – není však jasné, jak přesné výsledky může tento software poskytnout.

Shrnutí – Nejlepší AI nástroje pro Copywriting

AI nástroje pro Copywriting mohou společnostem a jednotlivcům pomoci efektivně vytvářet kvalitní obsah za kratší dobu. Přestože na trhu existuje mnoho AI generátorů textu zjistili jsme, že Copy.ai nabízí nejlepší celkový balíček.

Podporuje širokou škálu formátů obsahu, včetně článků na blogu, příspěvků na sociálních sítích, popisů produktů a dalších. Uživatelé mohou pomocí tohoto nástroje také vytvářet text ve více než 25 jazycích. A co je nejdůležitější, Copy.ai neúčtuje uživatelům poplatky na základě počtu slov. Místo toho mohou uživatelé uzavřením měsíčního předplatného vytvářet neomezené množství obsahu a získat přístup ke všem funkcím platformy.

Exodus Wallet recenze 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář