StarGarden: Zaregistrujte se pro předběžný přístup

4 min read

Zaregistrujte se pro předběžný přístup k nadcházející bezplatné bitevní hře z projektu Eluune – StarGarden. Toto je první hra od Project Eluune, i když již mají vydaných několik kolekcí NFT.

Počet automatických bitevních her stále roste. Jeden z nejnovějších přírůstků, nazvaný StarGarden, se snaží dostat kooperativní sociální aspekty do popředí postupu ve hře. Pro zájemce o předběžný přístup ke hře otevřeli předběžné registrace .

O hře není mnoho podrobných informací, ale doufejme, že s jejich nedávným vystoupením na GDC bude tým StarGarden brzy připraven odhalit více. Vývojový tým zahrnuje členy, kteří pracovali na takových titulech jako Call of Duty, World of Warships a DOTA 2.

Co je StarGarden?

StarGarden je zdarma hratelná, kompetitivní, automatická bitevní hra.

Pak jsou tu také StarGarden NFT, které budou ve hře fungovat jako kmenové (cechovní) základny. StarGarden nabízí typické herní mechanismy pro automatické bitvy a schopnost hráčů sbírat a vyrábět nová stvoření a předměty. Ale StarGarden se také zaměří na spolupráci hráčů prostřednictvím kmenů. Každý StarGarden NFT představuje jeden kmen. Hráči v tomto kmeni mohou přispívat k budování komunity prostřednictvím úkolů, které otevírají další crafting, možnosti hledání a sloty pro další hráče. A tento růst kmene je dokonce trvale uložen do metadat pro StarGarden NFT!

Hráči si mohou zakoupit Founding StarGarden NFT na trzích třetích stran.

Tým také říká, že nebude prodávat žádné bytosti, přísady nebo materiály pro použití ve hře. Místo toho ponechá na hráčích, aby si vybudovali vlastní herní ekonomiku.

Snímek obrazovky StarGarden
Snímek obrazovky StarGarden

Co je projekt Eluune?

Project Eluune je web3 projekt se zaměřením na vytváření sociálně orientovaných her a zážitků. Kromě StarGarden NFT má projekt Eluune také své vlastní NFT typu Founder, nazvané Aurahma. Jedná se o roztomilé společníky stvoření PFP NFT, které poskytují včasný přístup k budoucím mincovnám a potenciálním dalším výhodám.

Pokud jde o Founding StarGarden NFT, existuje pouze 7 027. Hráči, kteří vlastnili Founding StarGardens (FSG), dostali zdarma NFT výsadek jiného NFT s názvem Eye of Eleriah. Oči procházejí cykly, ve kterých znovu generují své umělecké dílo. Majitelé se mohou rozhodnout, že své NFT uzamknou v kterémkoli okamžiku, a navždy tak zachovají umění toho dne. Kromě zajímavého využití programovacích možností NFT budou Eyes využity v připravované hře s názvem Prelude.

Hráči s Founding StarGarden NFT mohou také chytit stvoření na svém Discord serveru a použít je v Prelude, hře založené na prohlížeči ve vesmíru Eluune. Prelude je popsána jako „Omezená událost, kde obchodujete, vyrábíte, alchymizujete vlastnosti, kujete předměty a ukládáte inventář, abyste se připravili na svou skvělou cestu do StarGardens.“ Předměty vytvořené v Prelude lze importovat do StarGarden, jakmile bude vydán. Tato akce trvá pouze pět měsíců a měla by být brzy zahájena.

Chcete-li se dozvědět více o StarGarden a Project Eluune, navštivte jejich webovou stránku.

3 nejlepší obchodní indikátory pro začátečníky

 

Roman

Napsat komentář