Voxie Tactics přidává tréninkový režim

4 min read

Strategická bojovka Voxie Tactics, která je free-to-play, přidává nový tréninkový režim, který hráčům umožňuje vyzkoušet různé kombinace postav a vybavení v prostředí bez stresu!

Voxie Tactics konečně zavádí do své hry režim PvE, který hráčům umožňuje naučit se hru a vyzkoušet různé strategie při hře proti UI protivníkům.

V tréninkovém režimu nejsou žádné výdělky. Ale toto je funkce, kterou Voxie Tactics velmi potřeboval. Když jsme museli přijít na herní mechanismy a třídní schopnosti, nebyl PvP zápas nijak zvlášť zábavným úkolem. Ale s novou možností tréninkového režimu mohou hráči hrát proti týmu UI bez časovače tahu!

Jejich nedávný patch také obsahuje řadu oprav chyb a změn vyvážení. O všech změnách a historii oprav si můžete přečíst na oficiální stránce aktualizací hry .

Od 3. dubna začíná Dragonfest

Voxie Tactics má nadcházející událost s názvem Dragonfest. Dragonfest probíhá od 3. dubna do 1. května a přináší nové předměty, nové události a novou třídu postav!

Dragonfest nabízí komunitní PvE událost, Bone Dragon Boss. Hráči vezmou tři Voxie do doupěte Bone Dragon a pokusí se přežít. Hráči budou soutěžit o místa v žebříčku pro tuto událost. Také svou účastí hráči přispívají k cíli komunity porazit Bone Dragon Boss. Jakmile bude tento úkol dokončen, bude probíhat slavnostní událost a komunitní odměny.

Během Dragonfestu hráči shromažďují Fragmenty kostí tím, že soutěží v bitvách, hrají nový PvE obsah, využívají tržiště Voxies a účastní se určitých komunitních akcí. Vyměňte úlomky kostí za kostěné truhly, které obsahují speciální předměty s dračí tématikou. Tyto truhly mohou být dokonce dobrým způsobem, jak najít předměty s ohnivzdorností!

děsivý Kostěný drak

Co je Voxie Tactics?

voxie tactics

Voxie Tactics  je volně hratelná, tahová, fantasy, strategická bitevní hra ve voxelovém stylu, kde dva hráči postaví týmy po třech postavách v bitvě na život a na smrt! Tyto postavy se pohybují, bojují a sesílají kouzla po mapě bojiště ve snaze zničit nepřátelský tým. Hra obsahuje 10 různých ras postav a 20 jedinečných tříd, z nichž každá má své vlastní schopnosti a schopnosti.

Hra Voxie Tactics je zdarma, s možností vydělávat od prvního zápasu PvP! Nejen, že vyděláváte tokeny VOXELS z vítězných zápasů, ale můžete také najít NFT. A pokud tento NFT nevyhovuje vašim postavám nebo hernímu stylu, můžete jej prodat na trhu.

Voxie Tactics zahrnuje Forge, která hráčům umožňuje vylepšovat jejich vybavení vytvářením různých herních předmětů, a systém půjčování NFT. Hráči tedy nepotřebují vlastnit žádné NFT, aby mohli začít hrát a vydělávat!

Voxie Tactics v současné době přestavuje svého herního klienta v enginu Unity. Nejen, že to nabídne lepší grafiku a výkon, ale budování s Unity také otevírá přístup k řadě balíčků SDK třetích stran, ale také činí hru snadno přenosnou na širokou škálu platforem, včetně mobilních!

Chcete-li se o Voxie Tactics dozvědět více, navštivte jejich web.

Roman

Napsat komentář