Burza Upbit zveřejnila 25 altcoinů, na které si dát pozor

2 min read

Upbit Exchange je jihokorejská burza kryptoměn a označila 25 digitálních aktiv jako investiční varování. Platforma rovněž pozastavila vklady těchto 25 aktiv.

Upbit zveřejnila varování na ochranu svých investorů

Nejlepší jihokorejská burza kryptoměn právě vydala investiční varování. V prohlášení je zmíněno 25 digitálních altcoinů, mezi něž patří LBR, ADX, IGNIS, Credit (LBC), D-Market (DMT), Twelve Ships (TSHP) a Einsteinium (EMC2).

Objevily se také kryptoměny Lambda (LAMB), Pixel (PXL), Endor (EDR), PICA, RINGX, Red Coin (RDD), Byte Token (VITE), BASIC, ITAM, NXT a Syscoin (SYS). Seznam také obsahuje BFT Token (BFT), Fusion (FSN), Nucleus Vision (NCASH), PRO, Flian (PI), Aragon (ANT) a Ripio Credit Network (RCN).

Upbit také uvedl hned čtyři důvody pro zahrnutí těchto digitálních aktiv do varování. Prvním důvodem je, že aktivům chybí objem obchodování. Druhým důvodem je, že týmy zabývající se kryptoměnou nezveřejnily důležité informace.

Třetím důvodem je, že týmy nemají žádnou technickou způsobilost. A konečným důvodem je, že všechny kryptoměny nesplňují standardy vyžadované platformou pro hodnocení globální likvidity.

V nadcházejících týdnech si burza najde čas, aby zkontrolovala všechna aktiva uvedená ve zprávě, aby zjistila, zda pro ně nakonec podporu ukončí. Nedodržení lhůty stanovené pro přezkum bude způsobeno tím, že nemohou vyřešit jmenované důvody. Burzovní platforma také uvedla, že oznámí konec podpory pomocí samostatného oznámení.

Upbit je jihokorejská burzovní platforma spuštěná 24. října 2017. Byla vyvinuta za pomoci americké asociace kryptoměn Bittrex. Sirgoo Lee byl jmenován generálním ředitelem společnosti Dunamu, který je mateřskou společností Upbit.

V prosinci 2017 převzal funkci prezidenta Chi-Hyung Song, zakladatel a generální ředitel společnosti Dunamu. Během několika měsíců od svého uvedení se tato burza stala jednou z předních burz na světě, pokud jde o objem transakcí.

Jak vytvořit NFT na EOS

Napsat komentář