Turnaj Undead Blocks s prizepoolem 7,5 tisíc dolarů na ETH Denver

3 min read

Hráči dostanou šanci soutěžit v režimu AKM Assault a bojovat se zombíky, aby vyhráli část prizepoolu.

Undead Blocks: Turnaj s prizepoolem 7 500 USD

Turnaj Undead Blocks s prizepoolem 7,5 tisíc dolarů na ETH Denver

Wagyu Games a Altura se spojili, aby uspořádali turnaj Undead Blocks v hodnotě 7 500 USD. Tato událost rozzáří ETH Denver 1. března a nabídne třídenní soutěž pro všechny hráče.

Kyle Gordon, generální ředitel společnosti Wagyu Games, sdílí své nadšení z této události. „Jsme nadšeni, že jsme se spojili s Alturou a přinesli hráčům elektrizující událost, která spojuje vzrušení ze živého soutěžení s pohodlím online hraní. Turnaj Undead Blocks s prizepoolem 7 500 USD slibuje nezapomenutelné okamžiky a intenzivní hratelnost jak pro ostřílené hráče, tak pro nováčky.“

Undead Blocks je Web3 střílečka z pohledu první osoby , která hráče vtáhne do světa zaplaveného zombíky. Hra se právě přesunula do ekosystému Altura, který je známý svou pokročilou technologií v oblasti Smart NFT, podporou široké škály peněženek a jedinečnými řešeními na trhu. Tento krok má za cíl vylepšit herní zážitek, poskytnout hráčům nové způsoby interakce a vlastnit herní předměty.

Hlavní událost nazvaná Undead Revolution Rumble se odehraje živě na ETH Denver. Hráči se ponoří do režimu AKM Assault, aby porazili co nejvíce zombíků za 10 minut se svým AKM značky Altura. S prize poolem 7 500 USD bude konkurence tvrdá. Nejlepších 300 hráčů dostane šanci vyhrát svůj podíl

Tato událost není jen pro ty na ETH Denver. Wagyu Games bude 1. března hostit živý turnaj v Blockchain Arcade, ale hráči z celého světa se mohou do akce zapojit online. Zapojit se do turnaje je snadné. Hráči se musí pouze zaregistrovat k účtu Wagyu pomocí e-mailu na adrese Wagyu.io. Připojení kryptoměnové peněženky je volitelné. Hra je k dispozici pro uživatele PC i Mac a funguje s ovladači Xbox a PlayStation.

 

 

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *