Undead Blocks spouští play-to-earn hru

3 min read

Undead Blocks se připravuje na spuštění své nové play-to-earn hry! Hráči se zbraněmi NFT Undead Blocks budou moci hrát speciální sólo, VIP režim, kde mohou získat zlatý ZBUX, nejzářivější ze všech ZBUXů v okolí!

Undead Blocks, nazvaný VIP Mode a označovaný týmem jako „grind to earn“, brzy umožní hráčům získat zlatý ZBUX během hraní. Hráči mohou tyto zlaté ZBUX použít k upgradu svých zbraňových balíčků, přidání zbraní a doplňků do svého nákladu, zakoupené limitované edice, herních předmětů a loot boxů nebo k výměně za různé kryptoměny.

Hráči se zbraněmi ze sbírky Genesis nebo Apocalypse mají nárok na VIP režim. Někdy v budoucnu dostane tento režim nový název, o kterém hlasovali ti, kteří drží $UNDEAD tokeny. V režimu VIP musí hráč přežít vlny zombie, aby odemkl ZBOXy, které budou obsahovat tokeny. Tým v budoucí aktualizaci představí možnost hry pro více hráčů ve VIP režimu.

Během hry v režimu VIP mohou hráči používat pouze zbraně ve výzbroji. Během zápasu si nemohou pořídit nové zbraně. Vybírejte tedy NFT moudře!

Undead Blocks budou i nadále nabízet svůj běžný free to play režim. To umožňuje hráčům hrát s přáteli a získávat pravidelný ZBUX. S těmito ZBUX si hráči mohou zakoupit Loot Coffins, které obsahují Skin NFT a další vzácné předměty.

První fáze VIP režimu byla spuštěna 28. února 2023.

Undead Blocks spouští play-to-earn hru
Undead Blocks loot boxy

Co je to Undead Blocks?

Undead Blocks  je free to play, survival FPS zombie střílečka běžící na síti Ethereum. V Undead Blocks hráči bojují proti zombie a získávají odměny. Hráči se mohou účastnit každodenních výzev a misí, aby dosáhli nejvyšší pozice v denním žebříčku a získali zlaté tokeny ZBUX. Za každého zombíka, kterého zabijí, získávají hráči XP. Tyto zkušenostní body pak použijí k odemknutí dalších zbraní.

Hra je aktuálně v otevřené beta verzi, je volně hratelná a  dostupná pro PC a Mac. Undead Blocks také pořádá sérii speciálních turnajů s prize pooly v hodnotě deset až dvacet tisíc dolarů!

$UNDEAD je oficiální token a existuje maximální zásoba 500 milionů tokenů. ZBUX je mimořetězová měna odměn, která hráčům umožňuje upgradovat výzbroj zbraní, nakupovat loot boxy, vyměňovat zlato ZBUX za měnu a mnoho dalšího.

Undead Blocks plánuje přidat další mapy, více zbraní, více herních režimů, půjčovnu NFT, mobilní verzi a babičky zombie!

Chcete-li se dozvědět více o Undead Blocks, navštivte jejich web.

3 nejlepší obchodní indikátory pro začátečníky

Roman

Napsat komentář