Yuga Labs odhalila prizepool 1 milion USD pro F2P hru Dookey Dash: Unclogged

2 min read

Yuga Labs zveřejnilo nový trailer své nadcházející P2E hry ze světa Bored Ape, Dookey Dash: Unclogged. Tým poté oznámil, že letos na jaře bude každý moci soutěžit o prizepool, který bude mít hodnotu minimálně 1 milion dolarů.

Dookey Dash: Unclogged – Nový Trailer

Yuga Labs odhalila prizepool 1 milion USD pro F2P hru Dookey Dash: Unclogged

Nejnovější video, které bylo odhaleno pro letošní NFT Paris během víkendu, před návratem hry jako F2P titulu ukazuje více hratelnosti a zároveň láká na obrovský prizepool. Tento titul s motivem Bored Ape, který vyvinul stratup Faraway  (můžete ho znát jako vývojáře Mini Royale: Nations), umožní hráčům vydělávat zlaté zvony k čištění odtoku, když se budou prodírat stokou, vyhýbat se překážkám ve snaze získat co nejvyšší skóre a dostat se na vrchol žebříčku. Záběry ukazují, že bude existovat týdenní a sezónní žebříček.

Kromě zmínky o hodnotě prizepoolu nejsou v době psaní tohoto článku k dispozici podrobnosti o tom, jak budou odměny rozdělovány. Zatímco se zdá, že podle videa bude ApeCoin  token používaný pro distribuci odměn, Yuga Labs to odmítla potvrdit, když jsme se na to zeptali, přičemž nám bylo řečeno, že více informací bude poskytnuto v blízké budoucnosti.

Hra bude spuštěna letos na jaře pro Windows, Mac, Android a iOS jako Free-to-Play titul  s volitelnými nákupy v aplikaci.

Jak získat předběžný přístup

Pokud chcete získat early access, pak se určitě přihlaste do uzavřené bety na oficiálních stránkách hry. Díky tomu máte šanci být mezi 10 000 hráči a získat přístup k uzavřené beta verzi, kde jeden hráč může vyhrát NFT Mutant Ape Yacht Club.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář