KryptoDnes: play-to-earn hry, novinky

Play-to-Earn hry, novinky

Znepokojující znamení pro Bitcoin v krátkodobém horizontu: tok na burzy a objem obchodování

2 min read

Podle známého analytika může být vysoký tok na burzy a nízký objem obchodování příčinou obav, přinejmenším v krátkodobém časovém rámci.

Cena Bitcoinu v poslední době kolísá a není schopna rozhodnějšího pohybu v žádném směru. Minulý týden jsme zaznamenali pokles na pouhých 31 000 dolarů, abychom se zotavili a dotkli se 38 500 dolarů později.

Farmaření Chia na více počítačích (Harvester Chia)

Tok na burzy a objem obchodování vyvolává obavy

K poslední cenové akci se vyjádřil Ki Young Ju, generální ředitel kryptoanalytické firmy CryptoQuant.

“Jedna věc, která mi dělá starosti s BTC, je tok na burzy. V poslední době proudí na burzy mnoho BTC, ale objem obchodování je stále relativně nízký. BTC potřebuje větší objem obchodování, aby obsáhl rostoucí příliv.”

Znepokojující znamení pro Bitcoin v krátkodobém horizontu: tok na burzy a objem obchodování
zdroj: Twitter

Je důležité sledovat příliv a odliv na/z burzy, protože odhalují krátkodobý potenciál prodeje. Pokud je na burzách mnoho BTC, znamená to, že existuje mnoho mincí, které lze relativně rychle prodat větší investoři si své BTC na burzách nenechávají, pokud se jich nechtějí rychle zbavit.

Pokud burzy zaznamenávají větší odliv, znamená to, že lidé přesouvají své BTC z burzy do hot nebo offline peněženek, což potenciálně naznačuje méně výrazný záměr prodat

Leave a Reply

Your email address will not be published.