Tales of Elleria se spojí s DeFi Kingdoms na události World Boss s prize poolem 35 000 USD

4 min read

Bloater z DeFi Kingdoms míří do Tales of Elleria v této speciální akci World Boss, která začíná 18. prosince v 6:00 našeho času, kde mají hráči šanci vyhrár podíl z prize poolu 35k+ USD, který se skládá z tokenů ARB a CRYSTAL.

Tales of Elleria se spojí s DeFi Kingdoms na události World Boss s cenovým fondem 35 000 + USD

Vývojáři Tales of Elleria, blockchainové RPGéčko na Arbitrum One, se spojili s týmem za pixelovaným 2D RPG, DeFi Kingdoms, které bude hostit speciální událost World Boss s prize poolem v hodnotě 35 000 USD.

Podrobnosti o události World Boss

Tato událost začíná 18. prosince v 6:00 a představuje legendární rybu z DeFi Kingdoms, Bloater, potápějící se hluboko do vod Ellerie.

Abyste se mohli pokusit bojovat s tímto leviatanem, musíte mít postavu hrdiny a také vstupenku World Boss. Svého prvního éterického hrdinu můžete získat zdarma pomocí vyvolávacího oltáře ve hře. Po vašem prvním vyvolání bude při příštím pokusu o získání éterického hrdiny vyžadováno zaplacení poplatku za vyvolání pomocí MAGIC. Dostanete náhodného hrdinu, který patří do jedné ze 4 tříd geneze: Warrior, Ranger, Mage nebo Assassin. Pokud byste si místo toho chtěli koupit obchodovatelného hrdinu NFT, můžete tak učinit na Treasure’s Trove Marketplace.

Tales of Elleria se spojí s DeFi Kingdoms na události World Boss s prize poolem 35 000 USD

Poté, co se stanete hrdinou, je dalším krokem získání vstupenky. Chcete-li získat vstupenku World Boss Entry Ticket, máte 3 možnosti: vyrobte ji pomocí položek z questů; získejte ji prostřednictvím  obchodu Adventurer’s Guild Shop ve hře nebo si ji kupte na Trove Marketplace.

S hrdinou a tiketem se můžete pustit do tahového souboje s bossem, kde se budete snažit o co největší poškození. Můžete poslat tolik hrdinů, kolik chcete, pokud máte dostatek vstupenek, a tím budete moci zvýšit celkové množství poškození, které jste způsobili Bloaterovi, a vám to tak pomůže dosáhnout vyšší pozice na žebříčku.

Ceny

Hráči, kteří se umístí mezi 1000 nejlepšími na žebříčku, získají podíl z prize poolu 25 000 ARB, přičemž nejvýše umístěný hráč získá 1 000 tokenů. Tato cross-chain spolupráce také přináší 250 000 CRYSTAL  od DeFi Kingdoms pro 900 nejlepších hráčů. S těmito tokeny si můžete koupit NFT od DeFi Kingdoms pomocí jejich Crystal Marketplace na Avalanche, pokud chcete hrát jejich hru, která odměňuje tokeny JEWEL.

Kdykoli použijete vstupenku k účasti na akci, získáte Bloater Trophy, NFT, díky němuž se kvalifikujete do losování o 40 ARB, přičemž celkem 200 ARB bude rozdáno 5 hráčům.

Tales of Elleria se spojí s DeFi Kingdoms na události World Boss s prize poolem 35 000 USD

Pokud jste držitelem DFK Hero, získáte speciální sadu odměn, která zahrnuje 1 World Boss Ticket, 50 000 tokenů MEDALS, 300 Hero EXP, a kompletní sadu vybavení pro nováčky. To vám umožní nastartovat svou cestu v Tales of Elleria, pokud jste ve hře nováčkem, a zároveň vám dá šanci se této události zúčastnit. Snapshot pro všechny hrdiny DFK se bude konat mezi 15. a 17. prosincem, což znamená, že všichni, kdo vlastní hrdiny DFK před tím, než se snapshot uskuteční, budou mít nárok na tyto exkluzivní ceny.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář