Získejte zdarma dárky Web3 na Amazon Prime Gaming

3 min read

Máte účet Amazon Prime? Pokud ano, můžete získat odměny ze stále většího počtu Web3 her  zdarma! Hry, které jsou zatím součástí této akce, zahrnují Mojo Melee, My Pet Hooligan, Blockchain Brawlers, Gods Unchained a Champions Ascension!

Amazon Prime Gaming: Herní svět

Spojení Amazon Prime Gaming s herním světem web3 stále roste, protože máme měsíc plný dárků od některých z her, které jsme ještě neviděli spojené s Amazon Prime Gaming!

Amazon Prime Gaming nabízí svým členům bezplatné hry a exkluzivní obsah. Ale během posledních několika měsíců se tento dosah rozšířil o odměny!

Poprvé jsme viděli Amazon Prime Gaming rozdávat NFT pro Mojo Melee již v srpnu (akce stále probíhá). Poté se rozšířil na My Pet Hooligan a Blockchain Brawlers. Nyní, tento měsíc, mají dva nové herní přírůstky web3 – Gods Unchained a Champions Ascension. Připojte svůj herní účet k účtu Amazon Prime a vyzvedněte si ceny zdarma. Jakmile získáte své bezplatné ceny, budou k dispozici ve hře.

Pro Gods Unchained můžete získat 5 balíčků Rare Core Pack a 1 Core Domain Pack. A přestože se jedná o karty vázané na účet, Gods Unchained nabízí funkci, která hráčům umožňuje kombinovat více kopií karet Core a vytvořit z nich NFT. Ale i když nemáte v plánu jít s Gods Unchained tak daleko, je těžké odmítnout bezplatné karty!

Za Champions Ascension mohou hráči získat zlato, kosti, esence a části monster prostřednictvím tohoto propagačního dárku. To vše jsou položky ve hře. Hráči, kteří shromáždí všechny exkluzivní části monster prostřednictvím Prime Gaming, je však mohou sestavit ve hře a vytvořit tak monstrum, které lze použít v nadcházející hře Maestro Tower.

Všechny tyto dárky jsou zdarma a dostupné pro každého, kdo má účet Amazon Prime a účet u partnerské hry.

Získejte zdarma dárky Web3 na Amazon Prime Gaming

Více o Gods Unchained?

Získejte zdarma dárky Web3 na Amazon Prime Gaming

Gods Unchained je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained nabízí několik Play-to-Earn  příležitostí. Hráči získávají karty za aktivitu, vyhrávají balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a mohou získávat tokeny GODS jednoduše tím, že budou hrát každý den!

Můžete také navštívit jejich web.

Více o Champions Ascension?

Champions Ascension

Champions Ascension je gladiátorská bojová hra založená na aréně postavená ve virtuálním světě. Ačkoli je boj ve 3D aréně středobodem hry. Champions Ascension nabízí otevřený svět, kde se hráči mohou procházet, komunikovat a zapojit se do různých dalších aktivit. Svět zahrnuje crafting, šlechtění, vlastnictví půdy, tržiště ve hře, stakingový systém, minihry a další!

Kromě bojů v aréně hra v současné době nabízí také různé minihry, jako jsou Drunk Racing a Dudo, sázková/blafovací hra zahrnující kostky.

Chcete-li se dozvědět více o Champions Ascension, navštivte jejich webové stránky.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář