Získejte NFT ‚Champions Tactics‘ zdarma, Ubisoft odhalil datum dropu

3 min read

Ubisoft se připravuje na významný milník s prvním dropem NFT pro svůj titul Web3, „Champions Tactics: Grimoria Chronicles.“ Je naplánován na 18. prosince a znamená významný pokrok Ubisoftu v oblasti blockchainových her.

Tým slibuje unikátní přístup k NFT dropům. Projekt začne soukromým mintigem v 11:00 pro hráče na „Darklistu“ před zpřístupněním pro veřejnost v 19 hodin ve stejný den. Na rozdíl od jiných dropůNFT, Ubisoft rozdává prvních 8 000 „Warlord“ NFT zdarma. Sběratelé budou muset platit pouze transakční  poplatky v síti Ethereum.

Champions Tactics NFT

Válečníci jsou zobrazeni jako pixelovaní hrdinové, doplnění řadou zbraní. Tyto postavy jsou navrženy nejen pro použití ve hře, ale také jako PFP (profilový obrázek) NFT. Tato duální funkčnost podtrhuje rostoucí křížení mezi hraním a digitální identitou.

Držet Warlord NFT je víc než jen vlastnit digitální aktivum; také odemyká budoucí herní výhody. Ubisoft oznámil, že držitelé Warlord získají přístup k budoucímu dropu, což jim umožní získat zdarma pět postav Champions Tactics.

Zatímco hra využívá Ethereum pro své NFT, poběží na blockchainu Oasys, platformě kompatibilní s Ethereum. To zahrnuje vytvoření 9 999 Warlord NFT, přičemž dalších 1 000 je vyhrazeno pro komunitu Oasys a 999 je drženo pro propagační účely.

Hratelnost a strategie Champions Tactics jsou stále neznámé, ale Ubisoft odhalil některé zajímavé drobnosti. Hra se odehrává v Grimorii, světě rozděleném do sedmi frakcí, z nichž každou vedou vlastní válečníci. Tyto frakce sahají od postav podobných zombie až po démonické entity a středověké rytíře, což nabízí bohatý a rozmanitý svět.

Toto PvP taktické RPG se může pochlubit temným fantasy světem s postavami připomínajícími stolní herní figurky. Hra Champions Tactics byla poprvé oznámena v červnu 2023 a měla by být spuštěna pro PC začátkem roku 2024.

K tomuto vzrušení přispívá i to, že Ubisoft potvrdil spolupráci se dvěma významnými projekty Web3, Pixelmon a CyberKongz. Zatímco podrobností o těchto partnerstvích je stále pomálu, jsou připraveny podpořit spuštění a minting  Champions Tactics.

Jak Ubisoft postupuje vpřed, herní gigant nejen rozšiřuje své portfolio, ale také utváří budoucnost hraní v mainstreamu.

Zabezpečení smartphonu: Základní tipy pro ochranu vašeho digitálního života

Marketa Tesarkova

Napsat komentář