Play to Airdrop: Hrajte o podíl z airdropu v Nifty Island

4 min read

Play to Airdrop je novým módním pojmem Web3 her v roce 2024 a my máme další příležitost vydělat nějaké tokeny v nadcházející otevřené beta verzi Nifty Island! Otevřená beta verze hry Nifty Island, která bude spuštěna 17. ledna, bude Free-to-Play, a dá hráčům šanci získat ceny pouhou účastí!

Play to Airdrop: Hrajte o podíl z airdropu v Nifty Island

Virtuální světy vytvořené hráči a kampaně typu play to airdrop jsou v dnešní době žhavé položky v odvětví Web3 her. A Nifty Island je připraven splnit oba body s nadcházející otevřenou beta verzí zdarma!

Tato otevřená beta dá hráčům šanci hrát, aby získali podíl z airdropu – Play to Airdrop (P2A). Účastníci otevřené beta verze mohou získat tokeny ISLAND, primární měnu ekosystému Nifty Island. Podrobnosti o tom, jak moc lze vydělat, ještě nejsou odhaleny, ale víme, že ti s Legendary Palm NFT a ti s NFT z určitých partnerských projektů budou mít další potenciál výdělku.

NFT Legendary Palm se nikdy neprodávají. Jsou rozdávány prostřednictvím speciálních soutěží a jako odměny zvláště aktivním členům komunity. Tým Nifty Island říká, že během P2A akce bude šance tyto NFT získat. Nebo, pokud dáváte přednost malé zkratce, můžete si je koupit na OpenSea (minimální cena 1 ETH).

Legendary Palms jsou NFT, které poskytují jejich majitelům bezplatné airdropy, exkluzivní přístup k PalmDAO a další.

Play to Airdrop: Hrajte o podíl z airdropu v Nifty Island

PFP jako Avatary

Kromě zábavy ze hry a airdropu je jednou z výjimečných funkcí Nifty Island jejich podpora komunit PFP jako avatarů. Nifty Island vytvořil herní avatary pro desítky komunit a další se pravidelně přidávají! Tento druh integrace NFT je případ použití, který nevidíme dost často. A jsem nadšená, když vidím, jak Nifty Island spojuje tyto komunity NFT na jejich herní platformě!

Otevřená beta verze Nifty Island má být spuštěna 17. ledna. Sledujte jejich sociální kanály, abyste získali další informace, jakmile se blíží datum spuštění.

Play to Airdrop: Hrajte o podíl z airdropu v Nifty Island

Co je Nifty Island?

Nifty Island je bezplatná společenská hra, kde hráči mohou vlastnit a rozvíjet své vlastní ostrovy. Ale na rozdíl od jiných ekosystémů virtuálního světa nepotřebujete k výstavbě v Nifty Island vlastnit žádné pozemkové NFT. Každý získá volný přístup na svůj vlastní, osobní ostrovní pozemek!

Hráči si mohou upravit svůj ostrov, jak chtějí, vytvářet sociální prostory, hry a další aktivity pomocí vestavěných nástrojů.

Nifty Island posouvá spolupráci napříč projekty na novou úroveň. Umožňují hráčům používat PFP z mnoha projektů ve své hře! To zahrnuje CryptoPunks, Pudgy Penguins, Azuki a mnoho dalších! Ve skutečnosti Nifty Island uzavřel partnerství s více než 60 komunitami PFP a aktivně se přidává do jejich seznamu! Stačí kontaktovat tým Nifty Island a získat podporu od své oblíbené komunity PFP, aby se také stali součástí výběru avatarů pro Nifty Island!

Chcete-li se dozvědět více o Nifty Island, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář