Sandbox prodává LAND na CoinMarketCap

3 min read

Sandbox oznámil, že první veřejný prodej LANDu v tomto novém roce začne 11. února ve 14:00 SEČ na CoinMarketCap.

Během tohoto prvního prodeje bude na trh uvedeno 9 ESTATE a 1 200 Premium LAND. Každá z 1 200 Premium LAND zahrnuje 2 CoinMarketCap exkluzivní NFT s 5 „epickými“ superhrdiny. Šestý takzvaný „legendární“ vzácný NFT lze získat účastí v bonusové události po dokončení první vlny. Místo toho bude 9 ESTATE vydraženo v OpenSea.

„Od vzniku Bitcoinu se přímé vlastnictví digitálních aktiv neslo v duchu krypto průmyslu. NFT tuto myšlenku rozšiřují k novým hranicím. Sandbox je jedním z příkladů, kdy se uživatelé mohou stát skutečnou součástí metavesmíru s vlastnickými právy k aktivům, která jsou s nimi spojena. CoinMarketCap proto s potěšením uzavře partnerství se společností The Sandbox, která se bude podílet na podpoře rychle rostoucího sektoru NFT získáním LAND a vydáním CMC NFT komunitám The Sandbox & CoinMarketCap,“ uvedll Batuhan Dasgin, vedoucí rozvoje podnikání.

2021 by mohl být rokem NFT

Sandbox a prodej LAND

Sandbox je inovativní virtuální svět, kde mohou uživatelé vytvářet a zpeněžovat své herní zážitky prostřednictvím blockchainu Ethereum pomocí NFT a SAND, správního tokenu platformy. Tato hra je založena na přístupu k celkem 166 464 LAND. LAND jsou digitální „země“, které tvoří vesmír Sandboxu.

Sandbox byl spuštěn na Binance Launchpad a získal 3 miliony dolarů a Binance sám koupil 4012 LAND. K dispozici je také podrobná zpráva o projektu na Binance Research, takže není divu, že je nyní podporován také CoinMarketCap, vzhledem k tomu, že Binance koupil web v dubnu 2020.

Rok 2021 bude podle mnoha obchodníků a analytiků trhu velkým časem pro NFT a blockchainové hry, takže se pravděpodobně dočkáme skvělých věcí od The Sandbox, jehož tým má pro tento rok spoustu nových plánů.

Roman

Napsat komentář