NFL Rivals spustil program Cold Snap

3 min read

Mythical Games jsou zpět s dalším sezónním obsahem pro svůj oficiálně licencovaný blockchainový titul, NFL Rivals. Cold Snap je nový sezónní program, jehož prostřednictvím může komunita NFL Rivals získat nový typ hráčské karty: Snowmen. Tato karta k určitému datu odhalí speciální edici karty hráče.

NFL Rivals oznamuje program Cold Snap

Program běží po dobu 8 týdnů, rozdělených na útok a obranu, přičemž začíná 7. prosince v 15:00.

Co je Cold Snap?

Cold Snap je nový program, který přichází právě včas před svátky. Je nastaven na 8 týdnů a je vytvořeno tak, aby pokrýval všechna play-off, přičemž program je rozdělen do dvou 4týdenních sekcí: Útok a Obrana. Obě sekce budou obsahovat své vlastní programové měny a přijdou s různými kolekcemi hráčů. Obrana se nejprve vydá 7. prosince v 15:00, poté bude následovat útok 4. ledna v 15:00.

Nové hráčské karty & Power Pass

NFL Rivals spustil program Cold Snap

S tímto programem se zavádí nový druh hráčských karet, který ladí s tímto ročním obdobím: Snowmen. Jedná se o sběratelské karty obsahující datum „Snow Day“. Toto datum se vztahuje k době, kdy karta „roztaje“, aby vás překvapila speciální edicí karty hráče. Karty, které bude možné tímto způsobem získat, budou představovat hráče, kteří měli v zimě výjimečné výkony.

Vedle speciální sběratelské karty je pro tento program zahrnut také nový Power Pass s oznámením, že tým plánuje mít nový Power Pass pro každý nový program. Aby vývojáři během tohoto programu poskytli ještě poutavější zážitek, uvolňují nový herní předmět, který si můžete zakoupit, pokud chcete navyšovat své odměny během hraní.

Stejně jako v případě akce Autumn Rush a programu Monster Smash, i tento přichází se sezónními kartami. Zde je pohled na nadcházející karty Luminous.

NFL Rivals trailer

Marketa Tesarkova

Napsat komentář