Revolut nabízí již 53 kryptoměn

3 min read

Společnost Revolut oznámila přidání pěti nových tokenů do své nabídky kryptoměn. Od úterý můžete používat MANA, CHZ, ANKR, NU a AMP.

Revolut nabízí již 53 kryptoměn
zdroj: cryptonomist

Během osmitýdenní kampaně společnost Revolut přidala do aplikace 32 nových tokenů, čímž svou nabídku rozšířila na 53 podporovaných kryptoměn. Společnost začala nabízet možnost nákupu a prodeje kryptoměn v roce 2017, ale teprve od dubna 2021 se rozhodla značně rozšířit svou nabídku, nejprve ji zvýšila z 10 na 21 a nyní na 53 podporovaných tokenů.

Přidané tokeny jsou: ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, DOT, ICP, SOL, BAND, LINK, TRB, DOGE, AAVE, COMP, CRV, SUSHI, 1INCH, AMP, MIR, KNC, KEEP, OGN, BAT, ENJ, MANA, CHZ, SKL, CTSI, STORJ, RLC a ANKR, NU.

Nové tokeny na Revolutu

Od loňského léta se nabídka kryptoměn Revolutu zvyšuje v souladu s rostoucí popularitou kryptoměn. Bitcoin, Ethereum, XRP a ADA jsou nejoblíbenější kryptoměny.

Společnost však dává jasně najevo, že i když věří v kryptoměny, tento typ investice nemusí být vhodný pro každého, proto vybízí své klienty, aby si před nákupem nebo prodejem prozkoumali informace o různých kryptoměnách, rizicích a příležitostech.

Šéf oddělení krypto v Revolutu, Edward Cooper, řekl:

„Stále více zákazníků požaduje přístup ke kryptoměnám od svých poskytovatelů finančních služeb. Je to další nástroj, který mohou uživatelé mít k dispozici, když se snaží chránit a rozvíjet své bohatství spolu se zlatem a stříbrem. Naším cílem ve společnosti Revolut je vytvořit finanční super aplikaci, která podporuje jakýkoli finanční produkt, o kterém si myslíme, že jej můžeme 10krát zrychlit, 10krát usnadnit, udělat ho 10krát bezpečnější nebo 10krát zlevnit. Kryptoměny jsou skvělou volbou pro stovky tisíc zákazníků.“

Cílem společnosti Revolut je vytvořit globální finanční super aplikaci s cílem pomoci lidem získat ze svých peněz více. Společnost byla založena v roce 2015 ve Velké Británii a dnes má po celém světě více než 15 milionů zákazníků, desítky produktů a více než 150 milionů transakcí měsíčně.

Před několika dny společnost oznámila, že získala 800 milionů dolarů na nové investice od Softbank Vision Fund 2 a Tiger Global prostřednictvím kola financování série E. Díky těmto investicím se celková hodnota společnosti nyní odhaduje na 33 miliard dolarů, což z ní činí nejlépe oceněnou fintech ve Velké Británii.

Patříte mezi uživatele Revolut? Jaké máte zkušenosti?

Tězba Chia: jak se připojit k poolu – Pooling protokol

Napsat komentář