První NFT mint event na Planet Mojo

4 min read

Planet Mojo je krásné nadcházející fantasy play-to-earn metaverzum, které má vyjít v příštím čtvrtletí! Pojďme se tedy dozvědět více o tomto projektu, o jejich mint NFT eventu Mojo, který se bude konat 6. a 7. června, a o všech výhodách, které získáte tím, že budete ranní ptáče v Planet Mojo.

Nelze popřít, že kryptotrh je medvědí, ale to nebrání tomuto týmu dodávat originální a zábavný produkt s velkým důrazem na umělecká díla a zábavnou hratelnost. Ale i když se jedná o AAA hru, nebudete k jejímu spuštění potřebovat drahý stroj, protože i s dobře vyleštěnou grafikou si ji budete moci zahrát zdarma z prohlížeče a později i ze smartphonu.

Hra Planet Mojo

Planet Mojo bude zpočátku ve 3. čtvrtletí roku 2022 se 2 herními režimy:

 • Mojo Melee, automatické bitvy, které budete moci hrát se svými NFT Mojos a Champions.

Budete mít také SpellStones, které vám umožní předem vybrat určitá kouzla, která se také rozpoutají na bojišti.

První NFT mint event na Planet Mojo
 • Biome , což je pozemní hra Planet Mojo.

Toto je neformální herní režim v duchu Animal Crossing, kde, pokud jste držitelem biomu, budete plnit jednoduché denní úkoly a budete pěstovat nějakou rudu a další zdroje pomocí NFT Mojo a můžete také vytvářet BattleStones, což jsou NFT pro použití v turnajích a ke zvýšení výdělků.

Opravdu brzy budete mít příležitost získat Mojo buď prostřednictvím vlastní Premint Raffle Planet Mojo, nebo prostřednictvím Polkastarter a dalších partnerů. Níže vidíte všechna relevantní data pro nadcházející mint:

Cena bude 1000 dolarů a získáte mnoho výhod.

První NFT mint event na Planet Mojo

Kromě toho budou vaše krásné 3D animované NFT Mojos hratelnými postavami v obou hrách a poskytnou vám více příležitostí vydělat MOJ, řídící token této hry NFT a Ore, měnu Planet Mojo mimo řetězec.

Tým

Všichni členové týmu již mají solidní zázemí ve vývoji her a byli součástí společností jako EA, Lucas Arts a Happy Giant. To je vždy důležité. Důvěru v projekt zvyšuje, pokud vím, že tým za ním již pracoval na jiných úspěšných projektech.

Tokenomika

Mojo bude interagovat s Polygonem, který byl volbou mnoha podobných projektů. Bude mít také ekonomiku dvou tokenů a každý token bude mít následující užitečnost:

MY, token ERC-20

 • Stakovaní
 • Řízení
 • Platby ve hře

ORE 

 • Upgrady NFT
 • Crafting

A jeho ekonomický tok bude vypadat takto:

První NFT mint event na Planet Mojo

Nyní byste si měli položit otázku, zda je to dlouhodobě udržitelné?
V tuto chvíli není možné mít jistotu a bude to záviset na mnoha faktorech:

 • Kolik ORE vyděláváte?
 • Kolik ORE je potřeba k upgradu NFT?
 • Bojový potenciál vylepšeného NFT VS neupgradovaného NFT
 • Kolik MOJ získáte v turnajích
 • Celková poptávka po NFT od Planet Mojo
 • Rozdíl v ceně mezi neupgradovaným a upgradovaným NFT

… existuje mnoho proměnných. 

Osobně věřím v životnost projektu a jsem býčí, ale pravdou je, že se zatím nikomu nepodařilo dodat dlouhodobě soběstačný produkt. Takže to ukáže jen čas.

Závěr

Viděli jsme, že tým má zkušenosti s vývojem jiných videoher a to je velké plus. Grafika vypadá skvěle, NFT jsou 3D a animované, komunita je již velká a medializovaná a hratelnost také vypadá opravdu lákavě.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Roman

Napsat komentář