Myria, vývojářsky přívětivá platforma

5 min read

Myria si klade za cíl vyvíjet bezplatné AAA hry s pokročilou tokenomikou ve hře a interoperabilitou NFT. Projekt také nabízí rozhraní API a vývojářské sady všem studiím, která se chtějí připojit k herní revoluci na webu 3.

Myria

Myria je platforma vytvořená hráči pro hráče a jejich úvodní katalog již čítá 6 titulů – všechny klony oblíbených free-to-play hitů. 

Myria je v současné době rozdělena na Myria pro vývojáře , Myria pro hráče a Myria Studios. Posledně jmenované je jejich vývojářské studio, které nyní pracuje na uvedených hrách: 

Block Royale: střílečka s fps, která se zjevně inspiruje tituly Battle Royale, jako je Fortnite; 

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

HotSlice Tycoon: hra na vaření, podobná hře Overcooked.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

MetaRush: zábavná společenská hra, klon Fall Guys; 

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

MetaKart: automobilový závodní titul, podobný Mario Kart;

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Starsike Legends: skvělá směs klonu MOBA a Counter Strike; 

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Moonwville Farms: farmářské hry jsou všude

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Společnost se představila 17. prosince 2021.

Vize platformy Myria

Vize, která stojí za projektem, je vybudovat zážitek podobný Steamu pro blockchainové hraní s budoucím vydáním „Myria Launcher“ spolu s jejich dalšími facilitátory, jako jsou Myria Wallet a Myria Marketplace.

Poskytnutím všeho, co by hráč mohl potřebovat, pod jednou střechou, Myria doufá, že se stane dalším Steamem na webu3. Stejně jako Steam je jejich záměrem vyvíjet vše interně, a jakmile budou připraveni, prodat svou infrastrukturu dalším studiím, aby jejich hry ožily.

Dlouhodobá vize Myria zahrnuje vysokou využitelnost pro aktiva ekosystému, která budou všechna použitelná ve všech hrách vyvinutých Myria Studios a případně jejich partnery.

Aktiva

Myria se svou základní infrastrukturou podobá Gala Games. Poskytují: 

  • Uzly: hráči si je mohou zakoupit, aby se připojili k Myriaverse, získali hlasovací práva, tokeny a exkluzivní NFT; 
  • $MYRIA token: hlavní odměna pro držitele uzlů a mince pro odměnu ve hře; 
  • NFT: všechny jejich NFT budou interoperabilní NFT, což znamená, že je můžete použít v Myriaverse bez ohledu na hru, kterou hrajete. To přidává neuvěřitelnou užitečnost a dále zvyšuje hodnotu pro držitele.

Jejich první NFT, „Sigil“, je zdarma pro všechny první uživatele. Zde si můžete nárokovat své, jakmile budou připraveni je vydat.

Tokenomika

Myria Tokenomics

Navzdory jejich velkému úsilí na sociálních sítích a kampani, skutečný whitepaper pro Myriaverse ještě není připraven. Proto toho o tokenomice projektu moc nevíme. 

Víme, že tým je v tuto chvíli osobně financován administrátory. Nejsou zde žádní VC a tým se zatím může volně pohybovat, jak chce.

Ve 2. čtvrtletí 2022 uspořádali soukromý prodej svých uzlů a plánují brzy vydat token $MYRIA. Po IDO bude Myria pokračovat ve získávání finančních prostředků tím, že zařadí ETH peněženky svých členů na seznam povolených pro veřejný prodej uzlů.

Myria uzel bude pravděpodobně stát kolem 3 ETH a poběží na většině notebooků nebo virtuálních počítačů. Všechny operace poběží na vlastním řešení Ethereum vrstvy 2, Myria vyvine svůj vlastní blockchain zaměřený na GameFi. 

Myria Blockchain bude obsahovat token $MYRIA, který slibuje bezplatné transakce a možnost přenosu dat. To druhé bude užitečné pro zachování flexibility ve hrách, jejich provozování mimo řetězec, přičemž stále poskytuje plné vlastnictví tím, že později replikuje data v řetězci. 

Myria bude profitovat z vybírání poplatků z tržiště, prodejem konzultačních služeb a API/SDK jiným studiím a shromažďováním mas hráčů ve svém launcheru, který se pak stane atraktivním místem pro vývojáře k testování jejich IP.

Hráči budou odměněni za soutěžení ve hrách prostřednictvím denních úkolů, cílů a žebříčků. Všechny hry se budou řídit přístupem „play-to-earn“ s cílem vybudovat udržitelné podnikání.

Závěrem 

Myria je stále částečně záhadou. Jsou jedním z mála projektů bez Seed Round a jsou stále na samém začátku své cesty.

V nadcházejících týdnech budeme projekt sledovat a čekat na jejich kompletní plán a whitepaper. 

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář