Oslavy 1.výročí My DeFi Pet přinesou odměny a nová překvapení

4 min read

U příležitosti 1. výročí My Defi Pet, oznámil vietnamský vývojář Whydah sérii aktivit, které hráčům přinesou atraktivní odměny a překvapení. Narozeninová událost My Defi Pet přichází se vzrušujícími oznámeními, která zahrnují oficiální vydání V2 Pet Collection s novými postavami a atributy, představení DAO a obrovské odměny. My Defi Pet je simulace s domácími mazlíčky, která hráčům umožňuje sbírat NFT mazlíčků a zapojovat se do činností, jako je chov a prodej, bitvy, obchodování a mnoho dalších.

Blazing Race je probíhající event před vydáním My Defi Pet V2. Akce začala 22. dubna 2022 a bude pokračovat do 15. června 2022. Událost Blazing Race se skládá z mini-eventů ve hře, včetně Frame Design, představení DAO, hlasování o návrzích V2 a speciálních herních předmětech. U příležitosti 1. výročí vývojový tým přepracoval oficiální webové stránky Defi Pet a dodal jim uživatelsky přívětivý a současný vzhled.

Událost Blazing Race

My Defi Pet představuje své DAO

Zavedení (decentralizované autonomní organizace) DAO v My Defi Pet umožní hráčům od nynějška hlasovat o herních rozhodnutích. Hráči, kteří drží $DPET – oficiální token hry, budou moci hlasovat o nových funkcích a návrzích kromě držení domácích mazlíčků. DAO bylo zavedeno za účelem posílení uživatelských práv a hráčům za jejich hlas bude úměrně rozdělen fond 10 000 USD. 

Přehled My Defi Pet za poslední 1 rok

Po dokončení jednoho roku již My Defi Pet vstoupil do fáze populárních blockchainových her jako Axie Infinity a Pegaxy. Hráči vytvořili více než 3,3 milionu mazlíčků, z nichž nejdražší přeprodej byl 5 BNB. 

My Defi Pets dosáhlo během prvního roku několika milníků a stala se 8. nejhranější blockchainovou hrou na BNB Chainu. Nativní token také zůstal v top 10 Trending Coin na CoinGecko po několik po sobě jdoucích týdnů, mezi 5 nejlepšími play-to-earn hrami v červenci 2021, hra #1 od BSC Daily, top 1 finalista ve Vietnam Super Blockathon a mnoho dalšího. Má se za to, že má potenciál konkurovat hrám jako Axie Infinity, protože pokračuje v práci na uživatelsky přívětivém rozhraní s neustálými aktualizacemi a novými funkcemi.

Přehled My Defi Pet V1

Co je My Defi Pet?

My Defi Pet simulace s mazlíčky, která byla vydána 14. května 2021 a okamžitě se stala trendovou hrou v blockchainovém herním světě. Hra běží na BNB Chainu a KardiaChainu s cross-blockchain obchodovatelnými NFT, tj. NFT jsou obchodovatelné na Ethereum, BSC, Polkadot a KardiaChain.

Integrace konceptu decentralizovaných financí do hry vedla k masovému přijetí, protože hráči mohou shromažďovat aktiva NFT a prodávat je za účelem zisku. Své mazlíčky si můžete přizpůsobit, přidávat nové funkce a prodávat je na tržištích, abyste vydělali peníze. Vzácnost a epičnost domácího mazlíčka bude rozhodovat o cenách mazlíčků na tržištích.

Tématem hry je sbírat NFT mazlíčky, pěstovat je, množit je a přidávat další funkce jejich přizpůsobením. Ve hře jsou mise a sezónní eventy, kterých se můžete zúčastnit a získat skvělé odměny. Hráči mohou prodávat, obchodovat nebo kupovat nové NFT mazlíčky, zlepšovat statistiky a schopnosti a zapojit se do soubojů s mazlíčky. My Defi Pets má ohromující prostředí a různé druhy s tradičními herními principy, díky kterým je tato hra vhodná pro milovníky mazlíčků, kteří jsou v play-to-earn sektoru nováčky.

Alfa verze Farsite startuje v červnu

Roman

Napsat komentář