3 nejlepší play-to-earn na Polygonu

3 min read

Polygon si podle údajů DaapRadar a CoinMarketCap udržuje pozici nejrychleji rostoucího vedlejšího řetězce ETH. Dalším důkazem růstu Polygonu je navíc to, že hry postavené na řetězci mají nyní v průměru 68 000 aktivních hráčů denně.

Za posledních 30 dní vedly čtyři hry z hlediska získaných nových uživatelů: Sunflower Land (38,43 %), Crazy Defense Heroes (30,42 %), Pegaxy (16,31 %) a Arc8 (11,37 %).

Tyto čtyři tituly tvoří 95,63 % nových uživatelů ve hrách založených na Polygonu. S ohledem na růst ekosystému Polygonu tedy specialista na hry typu play-to-earn Jorge B. uvedl tři hry, které považuje za nejslibnější v ekosystému.

Sunflower Land

3 nejlepší play-to-earn na Polygonu

Nejprve mluvil o Sunflower Land. Hra je farmářský simulátor, kde hráči získávají výhody a výhody zaléváním rostlin, pěstováním plodin, krmením zvířat a správou farmy.

„Tokenomika obsahuje SFL, aktuálně v hodnotě 0,16 dolarů. Podle DappRadar dosáhl Sunflower Land za posledních 30 dní transakcí v celkové výši 160 000 USD z celkových 784 000 transakcí, přičemž průměrná hodnota jedné transakce se odhaduje na něco málo přes 0,20 USD.

Crazy Defense Heroes

3 nejlepší play-to-earn na Polygonu

Dále analytik zdůraznil Crazy Defense Heroes. Je to Tower Defense hra ve stylu RPG založená na kartách, truhlách a sběratelských odměnách.

Hráči v něm potřebují bránit věže, účastnit se týdenních výzev, porážet bossy a vytvářet klany. K dispozici je více než 400 věží, kouzel a sběratelských karet s 1 000 úrovněmi k dobytí.

„Hra je v poslední době jednou z nejrychleji rostoucích díky odměnám Tower Map NFT Rewards. Podle Footprint Analytics je celkový počet hráčů k 25. květnu 542 169. Crazy Defense Heroes představuje token TOWER, aktuálně v hodnotě 0,005 dolarů.“

Pegaxy

3 nejlepší play-to-earn na Polygonu

Pegaxy je PvP dostihový simulátor, který nabízí několik závodů, každý s 12 koňmi. První tři obdrží ceny ve hře VIS.

O koňských dostizích rozhoduje několik faktorů, jako jsou některé vlastnosti koní v NFT. Klíčovou roli ve výhře hraje například gen a vzácnost.

Tokenomika obsahuje VIS, který se používá k chovu koní a správě herních odměn a token PGX sw používá k vytvoření a zapojení do modulu návrhu.

„PGX má aktuálně hodnotu 0,03 dolaru. VIS je na 0,0003 dolarů. Pegaxy má nejvyšší míru udržení ze všech her na Polygonu. Podle Footprintu bylo vrcholem 77 % nových hráčů udržených v 1. čtvrtletí 2022.

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář