Prodej pozemků Illuvium Zero příjde 2 června

4 min read

Pěti jednomyslnými hlasy od Illuvium Council byl koncem dubna schválen návrh IIP-20, který stanovil parametry pro Illuvium Zero. Projekt byl představen poté, co představenstvo DAO rozhodlo o prodeji, datum prvního prodeje pozemku stanoveno na 2. června

Illuvium Zero je tady

„Illuvium: Zero“ existuje ve stejném světě jako „Illuvium Overworld“. Není však jasné, jaká bude interakce mezi hrami.

Illuvium Zero je nedílnou součástí slavného „Illivium“. Je to nová minihra, která bude pravděpodobně integrována do hlavní hry a přinese do hry novou hratelnost.

Jak je zdůrazněno v prohlášení, Illuvium Zero je zaměřený na rozvoj pozemku, vývoj zdrojů a vylepšování budov.

Vzhledem k tomu, že ve hře je pouze 100 tisíc pozemků, návrh počítá s prodejem 20 tisíc z nich během této první fáze, která potrvá tři dny. Po zahájení aukce se postupně uvolňují nové pozemky, každá prodejní dávka obsahuje 278 pozemků a trvá dvě hodiny.

Illuvium Zero prodej pozemku

Tento prodej využívá to, co tým Illuvium nazývá klesající cenový model, přičemž cena klesá každou minutu o 2,5 %. To vede k odhadovanému snížení ceny asi o 30 % po jedné hodině.

Pozemky jsou generativní NFT a po zakoupení jsou raženy na IMX. Podrobnosti zahrnují lokality elemntů pro těžbu, lokality paliv a orientační body. Typ stránek a orientačních bodů se generuje náhodně. Počet přítomný na pozemku však zůstává pevný na základě úrovně pozemku. Takže v rámci každé úrovně bude stále dost rozmanitosti. A některé pozemky budou jistě hodnotnější než jiné.

  • Úroveň 1: 3 stanoviště elementů, 1 stanoviště paliva, žádné orientační body, žádné zvýšení produkce
  • Úroveň 2: 6 stanovišť elementů, 3 stanoviště paliva, žádné orientační body, zvýšení o 33,3 %
  • Úroveň 3: 9 stanovišť elementů, 6 stanovišť paliva, 1 orientační bod prvku, 100% zvýšení produkce
  • Úroveň 4: 12 stanovišť elementů, 9 stanovišť paliva, 1 orientační bod paliva, 300% zvýšení produkce
  • Úroveň 5: 15 stanovišť elementů, 12 stanovišť paliva, 1 aréna, 900% zvýšení produkce
Illuvium Zero

Dvě položky úrovně 5 se budou dražit během události živého vysílání na Twitchi. Zájemci o koupi mohou nakupovat losy s ETH nebo sILV2 (získané stakováním ILV na oficiálních stránkách). Mezitím aukce úrovně 5 přijímají pouze nabídky ETH.

Země úrovně 1 začínají na 2 ETH, zatímco země úrovně 4 začínají na 80 ETH.

Vlastníci půdy ve hře získávají příjem výrobou paliva, které se používá pro všechny transakce ve hře.

Tým řekl, že chce hráčům poskytnout mnoho možností a strategických rozhodnutí. Od umísťování budov (některé spolupracují lépe, některé ne) přes správu zdrojů až po práci na trzích a průzkum Iluvials. Bude to 3D izometrická hra na budování města vyvinutá pomocí Unity3D.

Pozadí příběhu pro minihru je následující:

Jste průzkumný dron Valain, katapultovaný ze své lodi před dopadem na zničenou mimozemskou planetu. Vaše mise: vybudovat na planetě bezpečnou operační základnu a shromáždit co nejvíce informací. Sbíráte, těžíte a zpracováváte místní zdroje k budování generátorů, skladovacích sil, výzkumných zařízení a dalších klíčových struktur a nástrojů.

Energetické skeny a pozorování podivných jevů naznačují, že nejde o obyčejnou planetu. Exotické částice se viditelně sypou z trhlin v samotné látce reality – a ty mohou, ale nemusí souviset s božstvy podobnými bestiemi, které se zdánlivě rozšiřují a zanikají, jako zjevení, která se zhmotňují do tělesných podob. Pouze s vybavením průzkumného dronu se zdá nepravděpodobné, že budete schopni zachytit tyto bestie. Ale když je budete studovat a zkoumat jejich palivo, možná je budete moci využít – a jejich značné schopnosti.

Jak koupit BTC bez KYC

Roman

Napsat komentář