Arenum, platforma pro turnaje v mobilních hrách

6 min read

Arenum je platforma DeFi zaměřená na mobilní herní turnaje. Tým hostil 4 události IDO na SolRazr, Trustpad, Occam a Infinite Launch. Platforma běží na Solana Blockchain. 

Po úspěšné sadě IDO a financování přesahujícím 1 milion dolarů, Arenum prokázalo, že na trhu existuje mezera pro platformu pořádající herní turnaje. 

Arenum – turnaje v mobilních hrách

Přestože v tuto chvíli není aktivní, Arenum je připraveno spustit 15. května. V současné době testují platformu s devíti mobilními příležitostnými hrami a turnajovou platformou, kde mohou hráči vyhrát drahokamy, které mohou být vyměněny za NFT v budoucím metaverzu Arenum.

Ambiciózní projekt lze rozdělit na tři části: platformu Arenum, doplňkovou aplikaci Scorebeat a token Arenum.

Platforma Arena

Arenum je turnajová platforma, kde se hráči mohou registrovat do turnajů pro PUBG mobile, Call of Duty mobile, Garena Free Fire a Brawl Stars. Většina z nich jsou opakující se turnaje, přičemž Brawl Stars je nejoblíbenější hrou s více než 40 turnaji za den.

Každý se může zdarma zaregistrovat na platformu a přihlásit se do denních turnajů. Podrobnosti o připojení k místnosti a účasti budou zveřejněny 10–15 minut před začátkem prvního kola.

Pro každý turnaj je možné urvat určité množství drahokamů. Hráči na předních pozicích získají nejvíce drahokamů. Od nynějška drahokamy nejsou mince ani tokeny a nelze je vyměnit za token řízení (dolar ARN) – jsou to prostě sběratelské předměty ve hře. 

Arenum, platforma pro turnaje v mobilních hrách

Arenum potvrdilo, že drahokamy budou směnitelné za NFT, jakmile platforma 15. května vyjde. 

Ve své konečné verzi bude Arenum obsahovat sadu SDK pro všechny vývojáře, se kterou se budou moci integrovat, a platformu pro odměňování hráčů, kteří se zapojí do partnerských her prostřednictvím turnajů, misí nebo denních úkolů.

Hlavním cílem platformy je poskytnout herním vývojářům nástroje, které potřebují k přilákání nových hráčů, a náklady na akvizici se dramaticky sníží, pokud se Arenum zaměří na párování hráčů se sadou her, nikoli s jedinou. 

Odměny hráčů za čas strávený v partnerských hrách je navíc účinnou pobídkou pro miliardy hráčů po celém světě, aby přistoupili k NFT a kryptoměnám. Platforma je zdarma a zůstane zdarma i po vydání. 

Free hráči mají omezený přístup k turnajům a nemají žádné výhody. Čím více $ ARN vložíte do platformy, tím více turnajů a výhod můžete získat. 

Zatímco vítězství v turnajích ve fázi testování vám přinese pouze drahokamy, jejich výhra na nově vydané platformě vám přinese tokeny a vejce. Vejce mohou být vyšlechtěna na cennější nebo mohou být použita pro vylíhnutí monstra. Monstra lze použít k boji v PvP v sekci auto-battler nově vytvořeného metaverza.

Scorebeat

Scorebeat je místo, kde vývojáři testují nové nápady pro nadcházející tituly, které chtějí vydat. Platforma je domovem devíti miniher: Bouncing Balls, Rise Up, Merge Masters, Diamond Jump, Boom Ballz, Knives Hit, Dunk Stars, Flappy Doggo a Classic 2048.

Arenum, platforma pro turnaje v mobilních hrách

Hry vás odmění mincemi. Mince neslouží žádnému skutečnému účelu kromě testování her. 

Tým chce vydat více než 200 miniher, jako jsou tyto, aby otestoval různé funkce a čas od času hostil příležitostné turnaje.

Token ARN

Distribuce tokenů do arény

Celková nabídka je 100 000 000 ARN – 17,5 % je věnováno komunitním pobídkám.

V závislosti na tom, kolik $ ARN stakujete, získáte úroveň od úrovně IV do úrovně I a případně úrovně God (bůh). 

  • Úroveň IV vám umožňuje zapojit se do většiny turnajů, ale prémiové turnaje pro vás budou uzamčeny. Vyplácení cen bude drahé a získání dobrých vajec k vylíhnutí je téměř nemožné; 
  • Tier III vyžaduje vklad 20 ARN, včetně bezplatného startovacího balíčku s vajíčkem pro auto battler. Hráči úrovně III získají nějaké výhody, jako je odznak NFT a speciální akce. Dostanou také 5% bonus za doporučení od přátel, které doporučí Arenu; 
  • Tier II vyžaduje vklad 80 ARN a odmění hráče 24/7 prémiovou podporou, nižšími transakčními poplatky za vyplácení peněz a prémiovými turnaji; 
  • Úroveň I vyžaduje vklad 160 ​​ARN a je to úroveň, která umožňuje vytvářet turnaje na jejich platformě. Také dává hráčům velkou šanci dostat vzácné vejce;
  • Úroveň 0 vyžaduje vklad 1 000 ARN. Tato úroveň je určena pro vývojáře, kteří chtějí na platformu přidávat hry a těžit z hráčů, které Arenum přitahuje k turnajům. Mohou mít nekonečně mnoho odkazů na doporučení, vytvářet vlastní pooly pro ceny a mít osobního manažera podpory. Úroveň 0 je také označována jako „God“.

Bez ohledu na účast hráče v systému úrovní nemusí hráči sázet, aby měli přístup k platformě. 

Závěrem

Pozadí Arena

Se slibným plánem s několika minihrami a nadcházejícím vydáním se Arenum stane platformou, které se budeme v následujících týdnech věnovat. 

Přestože jejich sliby mohou být zpožděny kvůli pozici týmu, který se zdá být v tuto chvíli v Rusku, většina jejich plánů je na dobré cestě.

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář