Prodej pozemků Illuvium vzbudil velký úspěch

3 min read

Po dokončení prvního prodeje pozemků s úplným vyprodáním a žádnými problémy, o kterých by se dalo mluvit, lze s jistotou říci, že prodej byl úspěšný. Během tří dnů tým prodal 20 000 pozemků na čtyřech úrovních. Za celkový příjem ETH a sILV v hodnotě 28 milionů dolarů. Díky použití formátu holandské aukce pro prodej byli hráči schopni koupit pozemky za ceny, které jim vyhovovaly. Teď už jen čekáme na příležitost využít tyto země ve hře!

Illuvium Land Utility

Illuvium prodali své první pozemky. A přestože počáteční ceny nebyly levné (2 ETH za zemi úrovně 1), zdálo se, že holandský model aukce funguje opravdu dobře. To umožnilo hráčské základně rozhodnout o hodnotě pozemku. Postupné uvolňování s novou várkou každou hodinu zajistilo, že každý měl možnost nakoupit. Celkově velmi klidný, hladký a dobře udělaný proces.

V průběhu prodeje se zdálo, že ceny pozemků úrovně 1 našly nejnižší cenu kolem 0,35 ETH, při současném poklesu trhů mají pozemky Illuvium na trhu Immutable X minimální cenu 0,43 ETH. Illuvium bylo raženo přímo na IMX, ale samotný prodej proběhl na síti Ethereum. Illuvium doufá, že v budoucnu budou všechny nákupy a transakce probíhat prostřednictvím řešení IMX vrstvy 2, aby se zabránilo vysokým poplatkům.

Více než 4 000 ETH generovaných prodejem je přiděleno pro distribuci výnosů stakerům tokenu ILV. Správa převede ETH na tokeny ILV a úměrně je rozdělí. Zatím neznáme podrobnosti o tom, kdy nebo jak k těmto distribucím dojde.

Pozemek z tohoto prodeje je primárně určen k použití v připravované stavitelské hře Illuvium: Zero. Ale tým má plány na rozšíření využití půdy na přechod do hlavní hry Illuvium. Majitelé pozemků vydělávají příjmy výrobou paliva, které se používá pro všechny transakce ve hře. Hodnota paliva nebude stabilní. Určení vhodné hodnoty je ponecháno na hráčích.

Prodej pozemků Illuvium vzbudil velký úspěch

Existují tři typy prvků a tři typy zdrojů paliva. Prvky a palivo se používají k výrobě předmětů, vylepšování budov a výzkumu. Výzkum otevírá příležitosti k vytvoření plánů NFT.

Tým chce hráčům poskytnout mnoho strategických možností a rozhodnutí. Od umisťování budov přes správu zdrojů až po práci na trzích až po výzkum Illuvialů. Zdá se, že již mají slušný základ pro rozvoj několika herních cest. A díky potenciálním vazbám na širší herní vesmír Illuvial by pozemky mohly poskytovat trvalou hodnotu i do budoucna.

BoomLand nová herní platforma na Polygonu

Marketa Tesarkova

Napsat komentář