BoomLand nová herní platforma na Polygonu

4 min read

Nejrychleji rostoucí hyper-casual vývojář BoomBit oznámil spuštění BoomLand, nové herní platformy založené na polygonu web3 postavené na technologii Supernet. Projekt BoomLand byl zahájen ve spolupráci s Polygon Studios. Mateřská společnost BoomBit BoomLand je jedním z nejrychleji rostoucích mobilních herních studií s 33 miliony aktivních uživatelů měsíčně a více než miliardou stažení k dnešnímu dni.

Jak zapojí BoomLand hráče a vývojáře?

BoomLand si klade za cíl být webovou blockchainovou herní platformou, která se zaměří na publikování kvalitních her se známým web2 zážitkem a uživatelským rozhraním, takže bude snazší integrovat web2 hráče na jeho platformu. V současnosti většina her web3 vyžaduje složitý proces registrace, který zahrnuje peněženky, transakční poplatky, tokeny a kryptoměny. 

BoomLand vytvoří snazší proces registrace pro hráče, takže pro hráče bude jednodušší vytvořit si účet a začít hrát a vydělávat ve hře. 

Na druhou stranu vývojáři her čelí obrovskému problému při vývoji blockchainových her, a proto BoomLand přišel s vlastní sadou nástrojů a technik, které mohou vývojáři použít k vytváření blockchainových her.

První hra v BoomLandu – Hunter On-Chain

Hunter On-Chain je první blockchainovou hrou, která vydělává hraním, která bude vydána na platformě BoomLand. Je to battle royale hra založená na NFT, kde hráči proti sobě budou soutěžit s lovci. Každý lovec je NFT, kterou si hráči mohou koupit na trhu. Lovci budou uloženi v hráčově peněžence a během hry si hráči mohou vybrat lovce pro zápas. 

Existuje mnoho herních režimů, jako je Co-Op, Bounty Hunter, Duel, Boss Hunt, Dungeons a Hunt, spolu s minihrami, jako je Tower Defense, režim přežití a závody. Hráči se mohou připojit k duelům a hrát PvP bitvy ve vhazování 2-3 hráčů. Po vítězství ve hře získají hráči tokeny $BGEM a BOOM. Tokeny BOOM lze použít ke generování nových lovců.

Co je BoomLand?

BoomLand  je herní platforma, metaverzum a ekosystém „play-to-earn“, který je postaven na technologii Supernet společnosti Polygon. BoomLand, vyvinutý mobilním herním studiem BoomBit, se zaměřuje na vytváření zábavných a poutavých her s jednodušším procesem integrace, aby propagoval svou platformu pro hráče na webu 2. Platforma BoomLand také poskytne web2 vývojářům nástroje, které jim pomohou publikovat hry v doméně web3. 

Vývojář BoomBit společnosti BoomLand je jedním z nejrychleji rostoucích vývojářů a vydavatelů s více než 60 miliony stažení v roce 2022 a více než 1 miliardou stažení celkově. V BoomLand budou hráči odměněni za hraní her a mohou také obchodovat nebo investovat své výdělky do jakékoli jiné hry v metaverzu BoomLand. Ekosystém BoomLand je postaven na blockchainu kompatibilním s EVM, který vývojářům Etherea usnadňuje migraci smart kontraktů do jiných řetězců.

BoomLand má mechanismus dvou tokenů, BOOM a BGEM. Oficiálním tokenem správy BoomLandu je token BOOM, který je kompatibilní s ERC-20 a je interoperabilní mezi většinou peněženek, jako je Metamask. K dispozici je omezená zásoba 5 miliard BOOM tokenů. 

Token BOOM umožní uživatelům získat včasný přístup, přístup na úrovni arény, odemknout nové funkce, razit nové NFT a hlasovat v důležitých rozhodnutích o správě věcí veřejných. 

$BGEM je hlavní měnou BoomLand, kterou hráči obdrží při hraní her. Token lze použít k nákupu herních předmětů. BGEM má neomezenou zásobu a cena jednoho tokenu BGEM je 0,004 USD.

Podle  oficiálního whitepaperu bude BoomLand v budoucnu dostávat mnoho funkcí a aktualizací, jako jsou Lands, Land expanze, Archery Club, Multi Studio Integration, BoomLand GAO, Hunters On-Chain V2, hra Mighty Heroes a mnoho dalšího.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář