Chumbi Valley – Nový plán a airdrop CHMB

3 min read

Chumbi Valley aktualizovalo svůj plán a rozdělilo ho na etapy. Po cestě nám také poskytli aktualizované podrobnosti o šlechtitelském systému, odemknutí tokenů pro investory a původní nákupčí Seed Chumbi a náhled základních nátěrů pro Generation One Chumbis.

Aktualizace Chumbi Valley

Aktualizace roadmapy byla chytrým krokem. Nejen z pohledu public relations, ale také z hlediska rozvoje. Dávat veřejnosti data vydání příliš dlouho dopředu jen vyvolává kritiku. A také to vytváří zbytečný tlak na tým, aby se bez ohledu na to trefil do určitých termínů.

Informace o chovu Chumbi Valley
Infografika chovu Chumbi Valley

V aktualizovaném plánu je Chumbi Valley aktuálně ve fázi 3, přičemž nejvyšší prioritou je pre-alfa hra. Další funkcí ve vývoji je nový web s tržištěm Chumbi. Hráči mohou použít své tokeny CHMB k nákupu všech NFT souvisejících s Chumbi. Tým plánuje v blízké budoucnosti vydat fyzické zboží, které, jak věřím, bude také možné zakoupit s tokenem CHMB.

Kromě toho bychom se měli brzy dočkat otevření portálu pro chovnou funkci. To zahrnuje bezplatnou mincovnu pro Seed Chumbi a prodej Seed Pod pro každého. Bude vytvořeno maximálně 12 288 Generation One Chumbi. Prodej Gen 1 Seed Pod také funguje jako událost pálení tokenů, přičemž z prodeje byly spáleny tokeny v hodnotě až 1 milion dolarů. Chovaní Chumbi dědí vlastnosti po svých rodičích, zatímco zakoupená semena produkují náhodné Chumbi.

Když už mluvíme o Chumbi generece 1, umělecký tým odhalil sadu 15 návrhů srsti.

Chumbi Valley – Nový plán a airdrop CHMB
Lesní kabát Gen 1

Navíc ti, kteří vlastní přepravky z prodeje Staker’s Crate, je budou moci brzy otevřít a odhalit obsah.

CHMB Airdrop

Tým Chumbi také zveřejnil nové podrobnosti o svých plánech na plánované vydání tokenů CHMB. Jak bylo slíbeno, každý, kdo si zakoupil Seed Chumbi z původního prodeje NFT (tj. ne sekundárního prodeje), obdrží výsadek. Tokeny z tohoto výsadku budou uděleny po dobu dvanácti (12) měsíců počínaje 18. červnem. 2022. Tokeny lze nárokovat denně, jakmile bude portál pro vkládání aktivní (očekává se 19. června).

Co je Chumbi Valley?

Chumbi Valley je dobrodružná hra s ochočením, chovem a dalšími podobnými aktivitami. Hráči prozkoumávají svět s přizpůsobitelnými postavami, pěstují plodiny na svých pozemcích, bojují v bitvách Chumbi proti prokletým Chumbi a dalším hráčům, vyrábí předměty a šlechtí nové Chumbi. Chumbi jsou generativní, s různými částmi těla a vzhledem.

Existuje pouze 4096 originálních seedů Chumbi. Existují však některé typy srsti, které lze nalézt pouze ve třetí nebo čtvrté generaci, což povzbuzuje chovatele, aby pokračovali ve výrobě seed podů, a také poskytují hodnotu pozdější generaci Chumbi. Herní token CHMB již koluje. Plány pro nástroj tokenu zahrnují tržiště Chumbi a stakovací portál.

Jaký je obchodní model Play-to-Earn?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář