Prodej bytostí do hry Legends Reborn začíná

4 min read

Představujeme vám hru, která je tak trochu křížencem mezi tradiční sběratelskou karetní hrou a bojovníkem za tvory, přináší jejich první prodej stvoření. Bytosti jsou hlavní složkou hry, takže bez nich se opravdu nedá hrát.

Legends Reborn

Bytosti pro Legends Reborn přicházejí v balíčcích zvaných Rituální kameny. Pro tento prodej existují dva typy balíčků – základní a elitní. Každé balení obsahuje tři položky. Uvnitř balíčků Elite jsou tři stvoření epické, legendární nebo starověké rarity. Základní balíčky mohou mít vzácnost Creatures of Common, Uncommon, Rare nebo Epic. Existuje však také malá šance, že v jednom ze slotů Creature v základním balíčku může být balíček Elite Ritual Stone!

Základní rituální kameny se začnou prodávat ve středu 9. června. První várka obsahuje 850 kamenů, každý stojí 300 dolarů. Poté se cena zvyšuje s každou šarží. 1 700 kamenů ve druhé várce za 400 dolarů, 2 550 ve třetí za 500 dolarů. A pro čtvrtou a poslední várku v tomto prodeji bude k dispozici 3 462 kamenů za 600 dolarů za kus.

Elite Stones jsou již v prodeji, přičemž každých 24 hodin se přidává nová várka a rostoucí whitelist. Seznam povolených nejprve zahrnuje účastníky Galaverse, následují držitelé licence Founder’s Node a poté členové Gala Gold. Ceny těchto balíčků začínají na 1 000 dolarech a poté se zvyšují na 1 500 dolarů a 2000 dolarů, jak se přidává každá další sekce whitelistů. Některé z těchto balíčků budou pravděpodobně později dostupné široké veřejnosti.

A v návaznosti na ostatní Gala prodeje to není levná koupě. Vzhledem k tomu, že každý balíček obsahuje tři položky, budete platit kdekoli od 100 do 666 dolarů za stvoření!

Tvorové v Legends Reborn

Hlavní složkou Legends Reborn jsou stvoření. Hráči sestavují balíčky pomocí pěti bytostí, z nichž každá má svůj vlastní výběr akčních karet. Tvorové vyšší vzácnosti začínají život již s akčními kartami. Ale všechna menší stvoření si je musí vydělat postupováním na vyšší úroveň ve hře. Tvorové mají maximální úroveň 60 a při zvyšování úrovně otevírají až šest slotů pro karty.

Hráči sestavují balíčky z karet bytostí a akčních karet. Ke každému stvoření může být připojeno tolik akčních karet, kolik má slotů. Normálně jsou akční karty pouze položkou ve hře. Ale pomocí Scroll of Minting mohou hráči tokenizovat své akční karty na NFT a prodávat je na trhu!

Co je Legends Reborn?

Legends Roborn je sběratelská karetní hra ve vývoji v ekosystému Gala Games. Hráči vstupují do arény se svými tvory a bojují na život a na smrt proti svému protivníkovi.

Hráči vlastní půdu v ​​Legends Reborn ve formě Venues a získávají procento odměn generovaných prostřednictvím zápasů na jejich pozemcích. Nemáme mnoho podrobností o větších herních mechanismech, jako je play-to-earn, herní položky jako NFT nebo jak Venues zapadají do hry. Ale to, co máme nyní, i s touto limitovanou alfou, rozhodně stojí za zhlédnutí. Legends Reborn přináší na stůl několik unikátních mechanismů a má potenciál vybudovat ze sebe velmi zajímavou hru.

Prodej bytostí do hry Legends Reborn začíná

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář