Pěstujte konopí a vydělávejte ve Farming Tales

5 min read

Farming Tales pokračuje ve své jedinečné značce kombinující hraní her a farmaření v reálném životě s novým prodejem. Toto je pro ty, kteří se zajímají o pěstování konopí. Počínaje 6. června si mohou zájemci zakoupit NFT boxy plné nástrojů. Zkombinujte správnou kombinaci nástrojů a vytvořte konopné pole pro použití ve hře a případně jej upgradujte, abyste získali skutečné konopné produkty ze skutečné farmy!

Poté, co již postavili svou farmu a dodali skutečné produkty z komunitních rostlin šafránu a včelích úlů, jsou Farming Tales připraveni přidat novou plodinu, konopí! Hráči budou moci vytvářet konopná pole pro použití na své herní farmě a upgradovat tato pole na Hemp Land NFT. Konopné pozemky představují částečné vlastnictví konopných plodin v reálném světě. Podobně jako u šafránu a medu, když přijde sklizeň, majitelé souvisejících NFT mají možnost obdržet část produktu doručenou domů!

Prodej konopného nářadí

Infografika Farming Tales konopí přistane

Hráči nebudou moci nakupovat konopná pole přímo (kromě ostatních hráčů na sekundárních trzích). Místo toho kupují krabice pěstitelských nástrojů. Každá krabice obsahuje speciální NFT, pět v krabici Rookie, deset v krabici Expert. Existuje deset různých typů nástrojů, přičemž každá krabice obsahuje náhodný sortiment. Shromážděte jeden z každého typu nástroje a smíchejte je dohromady, abyste vytvořili konopné pole. Použijte konopné pole ve hře k pěstování konopí pro ekonomiku města.

Poté, co budou konopná pole sestavena, proběhnou během několika příštích týdnů aukce a akce, kde si hráči mohou pořídit speciální NFT. Smíchejte toto NFT s konopným polem a upgradujte jej na konopnou zemi. Konopné země jsou spojeny s farmou IRL (ve skutečném životě). Když je úroda sklizena, majitelé konopných pozemků obdrží konopné NFT, které mohou být obchodovány na trzích nebo vyměněny za dodání některých skutečných produktů!

A než se tam hráči příliš vzruší, tohle je konopí, ne marihuana. Přestože pocházejí ze stejného druhu, rostliny jsou odlišné. Konopí má nízký obsah THC, ale ve skutečnosti jde o extrémně užitečnou rostlinu.

Konopné produkty získané z konopných zemí se budou zjevně lišit v závislosti na sezóně. Farmářský tým očekává, že produkty pro první sezónu budou CBD olej a bylinný čaj.

Prodej začíná 6. června v 19:00 UTC na Nefty Blocks. Držitelé diorámat Early Adopter NFT získají 15minutový náskok před zahájením prodeje pro veřejnost. Jedná se o výprodej limitované edice. Hraje se pouze o 160 krabic pro nováčky a 70 krabic pro experty.

Co je Farming Tales?

Farming Tales je 3D farmářská hra postavená na blockchainu WAX. Hráči vlastní stáje, zahrady, chlévy, doky a další. Z nich sklízejí zdroje pro prodej a obchod ve městě New Waxchester.

Hra není zdarma. Než budete moci začít sklízet, musíte vlastnit herní NFT. Všechna zvířata potřebují ustájení ve vhodné budově a pěstování rostlin vyžaduje zahradu. Hráči musí pravidelně sklízet, aby co nejlépe využili své herní předměty. Některé položky umožňují sklizeň jednou za hodinu, zatímco u jiných trvá doplnění mnoho hodin. Je důležité najít správnou rovnováhu pro váš herní styl a čas.

Sklizeň však také něco stojí. Každá sklizeň vyžaduje jídlo a/nebo vodu, kterou si hráči doplňují utrácením CBIT. CBITS lze zakoupit na externích burzách nebo vydělat ve hře stakováním tokenů SEST. Hráči mají několik způsobů vydělávání, které se zvýší, jakmile do ekonomického systému Farming Tales přijdou další vrstvy a složitost. Brzy přijdou boostery, získané prostřednictvím speciálních propagací vzájemné spolupráce s jinými projekty. Hráči umístí boostery do své budovy, aby urychlili nebo zvýšili produkci. V současné době hra běží v simulovaném ekonomickém modelu, ale když se plně uvolní ekonomika, každý typ sklizně bude produkovat své vlastní zdroje, čímž se stimuluje trh ve hře a obchodní ekosystém.

Skutečná farma

Kromě hry je zde Farming Tales, farma ve skutečném životě. Každý si může nárokovat část určitých sklizní z farmy tím, že vlastní speciální NFT ! To zahrnuje med, šafrán a konopí! Jakmile jsou plodiny sklizeny, mají majitelé NFT dvě možnosti. Mohou buď požádat o zaslání zboží jim, nebo mohou zboží delegovat k prodeji a získat část výtěžku!

I když nevlastníte produkční zdroj, stále je možné získat speciální NFT, jako jsou Forager Bees (včely), nechat je v něčím úlu a získat na oplátku med!

Toto je velmi skvělý nápad, který ukazuje sílu NFT, blockchain a potenciál pro distribuované/davově financované projekty prosperovat bez půjček a tradičního bankovního systému!

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář