Americký prodejce luxusních automobilů Post Oak Motor Cars přijímá BTC

2 min read

Pro práci s digitálními aktivy se společnost spojila s NYDIG. Zaměstnanci Post Oak Motor Cars budou moci pobírat část své mzdy v kryptoměně.

Americký prodejce luxusních vozů Post Oak Motor Cars začal přijímat BTC jako platbu za auta. Společnost oznámila, že již prodala své první auto za kryptoměnu – Rolls Royce Ghost.

Za tímto účelem prodejce automobilů uzavřel smlouvu o partnerství s NYDIG (New York Digital Investment Group). Partnerství také umožní zaměstnancům Post Oak Motor Cars dostávat část svého platu v BTC. 

Zákazníci prodejce automobilů také budou moci získat půjčku na nákup automobilu za použití primimární kryptoměny jako kolaterálu.

„Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s firmou, jako je NYDIG, abychom našim zákazníkům nabídli možnost financovat auto půjčkou zajištěnou BTC a nabídli našim zaměstnancům možnost alokovat část svých výplat do Bitcoinu,“ řekl Lonny Soza, generální ředitel. manažer POMC. „NYDIG má vizi učinit BTC dostupnějšími a naše partnerství tuto vizi promění v realitu.“

Prodejce luxusních aut využije platformu NYDIG k držení Bitcoinu ve své pokladně. Společnost uvedla, že jejím prvním podnikem financovaným BTC bude nové obchodní zastoupení v The Woodlands v Texasu.

„Toto partnerství je důležitým milníkem, protože začínáme pomáhat Američanům odblokovat kupní sílu jejich BTC tím, že si proti nim půjčíme USD, aniž bychom prodávali jejich dlouhodobé držby Bitcoinu,“ řekl Patrick Sells, ředitel pro inovace v NYDIG.

NYDIG byla založena v roce 2017 a specializuje se na investice do digitálních aktiv. Společnost nyní spravuje aktiva v hodnotě 6 miliard dolarů.

Burza Huobi návod

Napsat komentář