Burza Huobi návod

5 min read

Burza Huobi byla založená v roce 2013 v pevninské Číně a aktuálně sídlí v Singapuru. Na Huobi můžete obchodovat se stovkami kryptoměnových párů pomocí klasického i pákového tradingu

Burza Huobi: nákup kryptoměn

Slavná kryptoměnová burza Huobi nabízí různé způsoby obchodování s kryptoměnami. Umožňuje vklady ve fiat měně, nákup kryptoměn, P2P trhy, obchodování s kryptoměnami nebo futures.

Stačí se podívat do části webu „Learn“, abyste se ponořili hlouběji a prohlédli si konkrétního průvodce pro každou z možností. Každopádně, abyste mohli začít, musíte si vytvořit svůj účet kliknutím na přihlášení a pokračovat zadáním požadovaných údajů, jako je uživatelské jméno a heslo.

Jakmile se stanete uživatelem Huobi, je zde fáze věnovaná ověření ID účtu a nastavení 2faktorového autentizačního procesu (2FA). Po provedení těchto kroků může uživatel uložit a zakoupit všechna aktiva nabízená na platformě.

Nákup tokenů a kryptoměny na Huobi lze provést třemi způsoby:

  • Rychlý nákup a prodej prostřednictvím karty Mastercard nebo VISA.
  • Bankovním převodem a P2P tržiště
  • Zasláním kryptoměny na adresu peněženky Huobi

V případě nákupu kryptoměn prostřednictvím P2P (nebo Peer-to-Peer) tržiště, což lze provést vkladem fiat prostřednictvím bankovních převodů, uživatel komunikuje přímo s prodejcem tokenu, o který má zájem.

Když vstoupíte na P2P tržiště, neplatíte žádné transakční poplatky a prodejce si vyberete podle svých potřeb. V této sekci se uživateli doporučuje, aby nejprve vyplnil KYC pro „nákup“ nebo „prodej“ kryptoměny.

Ze seznamu záznamů si můžete vybrat prodejce na základě jejich míry dokončení, počtu tokenů, které mají k dispozici, minima a maxima, které mohou prodat, prodejní ceny a způsobu platby.

Proces nákupu je velmi jednoduchý.

Jakmile se přihlásíte, stačí kliknout na „Buy crypto“ na domovské stránce. Poté kliknutím na Buy si vyberete kryptoměnu k nákupu, nastavíte cenu a platební systém. Tento postup spustí odpočítávání. Pokud není transakce dokončena před koncem odpočítávání, je automaticky zrušena. Po dokončení platby budete muset počkat na potvrzení od prodejce. Zakoupenou částku bude možné zobrazit v sekci „View assets“.

Jak převádět kryptoměny z Huobi

Huobi je velmi bezpečná burza, ale vždy je dobré nedržet své kryptoměny v nativní peněžence burzy. Proto je musíte vybrat a převést do vlastní peněženky.

Chcete-li to provést, musíte být přihlášeni a přejít do sekce „Balances“.

Odtud stačí kliknout na Withdraw pro zahájení postupu. V tuto chvíli musíte být velmi opatrní při výběru kryptoměny, správného blockchainu a cílové peněženky. Pokud v tomto kroku uděláte chybu, finanční prostředky budou navždy ztraceny.

Jakmile provedete tento výběr, musíte zadat adresu cílové peněženky a částku, kterou chcete převést. Systém vypočítá poplatky. Poté klikněte na Vybrat pro zahájení ověřovacích operací vyžadujících přijetí kódu e-mailem nebo SMS. Pokud jsou zadané kódy správné, můžete transakci potvrdit a počkat, až vám vybraná částka dorazí do peněženky.

Nákup futures na Huobi

Huobi také umožňuje nákup futures. Jedná se o derivátové nástroje: uživatel nekupuje přímo kryptoměny, ale skutečné kontrakty na základě hodnoty kryptoměn.

Než se pustíte do těchto choulostivých a riskantních obchodních operací, je dobré se informovat přečtením speciálního návodu, který burza poskytuje.

Začátečník musí vědět, že je důležité platformě indikovat jak stop-loss, tak take-profit. Tyto dva parametry umožňují platformě uzavřít pozici a omezit ztráty nebo maximalizovat zisk.

Pro jejich nastavení je nutné vstoupit do platformy Huobi Futures v sekci „Orders“. Jakmile je smlouva vybrána, můžete přejít na „Stop limit“, kde můžete zadat cenu v dolarech, která odpovídá požadovanému zisku a stop lossu, a klikněte na „Confirm“.

V případě problémů

Na hlavní obrazovce vpravo dole je tlačítko „Help“. Kliknutím na něj otevřete okno, ve kterém můžete začít psát problém, se kterým se setkáváte. Systém automaticky prezentuje články s možnými odpovídajícími často kladenými dotazy. Pokud žádný článek nevyhovuje nebo problém nevyřeší, stačí kontaktovat přímou asistenci prostřednictvím „Contact us“. Můžete si vybrat, zda chcete zahájit živý chat nebo zanechat zprávu.

Nejprve obdržíte řadu automatických zpráv. Pokud ani automatické zprávy nedokážou problém vyřešit, systém vás spojí s týmem podpory, aby se postaral o váš požadavek.

CryptoTanks, hra Play-to-Earn – recenze

Roman

Napsat komentář