Play-to-Earn hry, které stojí za to v říjnu sledovat

4 min read

Říjen přináší do některých částí světa halloweenské tradice. A s tím často přichází výprodeje, akce a téma na Halloween. Ale než se k tomu všemu dostaneme, je během tohoto měsíce spousta dalších aktivit. Zde je několik her, které plánujeme sledovat během měsíce října!

Gods Unchained

Play-to-Earn hry, které stojí za to v říjnu sledovat

Gods Unchained vypustili zprávu o druhé sezóně pro jejich populární TCG. Tato sezóna s názvem Far Horizons přináší nové božské síly, aktualizovaná umělecká díla, novou sadu karet a další! Ale neočekávám, že tohle všechno, nebo dokonce něco z toho opravdu uvidíme během měsíce října. Nicméně očekávejte, že začneme dostávat nějaké podrobnosti o jejich plánech, sad karet a dalších podobných dobrých věcech!

Gods Unchained: recenze hry, návod a tipy

MegaWorld

MegaWorld je jednou z těch web3 her, které existují už nějakou dobu, ale nepřilákaly velké publikum. Doufají, že to změní spuštěním Express Delivery, systému Play-to-Earn hry, který se pojí se stavební výrobou, což je základem hry od té doby, co byla známá jako MegaCryptopolis!

Play-to-Earn hry, které stojí za to v říjnu sledovat

Vzhledem k tomu, že přístup k expresnímu delivery získává pouze omezený počet lidí, je příliš brzy na to říci, zda to bude úspěšný krok nebo ne. Ale jak se brány otevírají, měli bychom získat lepší představu o tom, zda tento nový herní režim přitáhne hráče, které potřebuje.

MegaCryptoPolis3D – recenze

Sugartown

Sugartown je nová herní platforma web3 vytvořená a provozovaná společností Zynga. A zdá se, jako by Zynga nechtěla ztrácet čas, protože již zahájila prodej NFT a implementovala program NFT staking. Jejich první hra, známá pouze jako NGMI, by měla být k dispozici brzy, přičemž ti, kteří stakují své Ora NFT, získají první přístup!

Zdá se, že Zynga už má připraveno pět dalších her pro platformu Sugartown!

Sugartown jistě není jedinou platformou pro příležitostné hry na scéně web3. Ale Zynga je velké jméno v oblasti web2 příležitostného hraní a má spoustu zdrojů, stejně jako potenciál přivést miliony nových web3 hráčů! Toto je rozhodně projekt, který budu v následujících měsících bedlivě sledovat!

Play-to-Earn hry, které stojí za to v říjnu sledovat

My pet Hooligan

My Pet Hooligan je nyní v otevřeném, veřejném, předběžném přístupu a umožňuje každému vyzkoušet si jejich bláznivé, akční FPS. Navíc jejich nedávné partnerství s Amazon Gaming mělo této hře přinést nějakou extra pozornost.

A i když je před spuštěním, My Pet Hooligan obsahuje systém bojových pasů, kde mohou hráči získávat skiny a další předměty pouhým hraním hry!

Play-to-Earn hry, které stojí za to v říjnu sledovat

Ale to není vše…

To samozřejmě není vše, co se stane s web3 hraním v říjnu. Nezapomeňte pravidelně navštěvovat naše webové stránky, abyste měli přehled o všech nejnovějších herních novinkách na webu 3!

 

Farmers World recenze a návod 2023 – P2E farmářská hra

Marketa Tesarkova

Napsat komentář