MegaWorld oznamil nové upgrady pro poutavější zážitek

4 min read

MegaWorld právě nedávno spustil svou alfa verzi Express Delivery a již implementuje nové funkce, aby byl zážitek ještě poutavější. První z nich začíná 5. října, kdy MegaWorld představuje Citizen Traits, a také otevírá prodej pro kurýry, kteří se specializují na rychlejší pohyb!

MegaWorld Express Delivery Alpha je stále v uzavřené beta verzi, ale tým i nadále pravidelně přidává nové hráče, včetně každého, kdo si koupí Express Alpha Pack v nadcházejícím prodeji!

Prodej Express Alpha Pack bude omezen na 333 balíčků na každém dostupném blockchainu (Ethereum, Tron a Binance Chain). Prodej začíná dnes 5. října v 18:00 UTC a balíčky budou dostupné pouze prostřednictvím obchodu MegaWorld.

Mega World: Upgrade

MegaWorld oznamil nové upgrady pro poutavější zážitek

Uvnitř těchto balíčků jsou specializovaní občané generace A a také auta, včetně některých superaut! Občané Alpha Courier Gen A mohou být jmenováni k práci v budově nebo mohou být používáni jako Avatar v herním režimu Express Delivery. Každý z těchto občanů generace A má zaručeno, že bude mít dovednosti ekvivalentní minimálně top manažerovi, přičemž řady doplní občané na profesionální úrovni v každém třetím balíčku. Alpha Couriers mají také integrované 25% zvýšení rychlosti běhu a někteří mohou mít vlastnosti, které jim dávají 50% nebo dokonce 100% posílení!

Navíc uvnitř každého balíčku Express Alpha Pack je auto, přičemž každé třetí balení obsahuje Supercar. A konečně každé balení obsahuje také Alpha Ticket, který umožňuje přístup k expresnímu doručení alfa. Tyto vstupenky nejsou obchodovatelné a jsou omezeny na jednu na peněženku. Každá vstupenka však obsahuje deset pozvánek, které můžete rozdat.

MegaWorld oznamil nové upgrady pro poutavější zážitek

MegaWorld: Vlastnosti občana

Také 5. října budou přiděleny vlastnosti občana. Ty budou generovány s ohledem na vzhled a genom občana. V budoucnu budou mít hráči určitou kontrolu nad rysy občanů. To bude zahrnovat některé vlastnosti, které jinak nejsou dostupné! Ale to až později!

Prozatím dostávají noví občané většinou náhodné vlastnosti. Vlastnosti mohou ovlivnit, jak tento občan hraje jako Avatar v herním režimu Express Delivery. Mezi vlastnosti patří zvýšené odměny, snížené jízdné na autobus, další čas na dokončení dodávek a mnoho dalších! Úplný seznam si můžete přečíst v tomto průvodci.

MegaWorld oznamil nové upgrady pro poutavější zážitek

Express Delivery je herní režim v rámci MegaWorld, který má dvě základní části – vytváření objednávek pro doručení a dokončení doručení. Vlastníci energetických, výrobních a průmyslových budov mohou pro hráče vytvářet doručovací úkoly. Čím více úkolů je pro budovu dokončeno, tím větší je produkční bonus – potenciálně až 75 %! Majitel budovy také stanoví poplatek, který je ochoten zaplatit, v MEGA tokenech. Hráči ve 3D světě si mohou pomocí svého telefonu kdykoli vyhledat dostupné dodávky a poté se rozhodnout, že je přijmou a dokončí.

Dodávky zahrnují cestování z jedné budovy do druhé. Některé destinace však mohou ležet v jiných okresech, což vyžaduje, aby hráči k cestě používali veřejnou dopravu (která stojí malý poplatek MEGA tokenů). Hráči mají také možnost chytit nejbližší vozidlo a odvézt ho ve stylu GTA – nemusíte se ani bát, že vás bude pronásledovat policie!

Prozatím mají všechny dodávky pevné odměny. V budoucí aktualizaci se však výše poskytnutých odměn bude lišit v závislosti na době, kterou trvalo dokončení dodávky.

To také souvisí s nedávným přizpůsobením budov a funkcí pronájmu. Hráči mohou ve hře nashromáždit tolik Mega, kolik chtějí, doručováním. Pokud však chtějí tyto Mega vybrat a vyplatit, budou muset mít zřízené bydliště pronajmutím domu nebo bytu.

Chcete-li se dozvědět více o MegaWorld, navštivte jejich webové stránky.

Exodus Wallet recenze 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář