Farmers World recenze a návod 2024 – P2E farmářská hra

12 min read

Farmers World je jednou z největších her NFT, která si získala popularitu v kryptoprostoru. Mají živou online komunitu s více než 150 000 hráči a více než 80 000 členy discordu.

Co je Farmers World?

Farmers World je decentralizovaná NFT hra fungující na blockchainu WAX. Hráči se zapojují do různých zemědělských činností, komunikují s ostatními farmáři, objevují mnoho zdrojů, nakupují nástroje a kupují půdu.

Farmers World recenze

Můžete farmařit, těžit zlato a vyměňovat získané NFT a zdroje za tokeny WAXP. Můžete také postavit vybavení pro vytváření NFT, které můžete prodat ostatním hráčům.

Nezaměnitelné tokeny (NFT) jsou originální, odlišná digitální aktiva, která nelze vyměnit. Například nástroje, země a zvířata této hry jsou nezaměnitelné tokeny. Každý prvek hry je jedinečný a má ve hře svou specifickou funkci.

Co musíte udělat aby jste mohli začít hrát Farmers World?

 1. Vytvořte WAX ​​cloudovou peněženku.
 2. Získejte nějaké tokeny WAX.
 3. Pokud plánujete prodávat na sekundárním trhu, vytvořte si účet WAX.
 4. Kupte si nástroje z kolekce Farmers World a začněte hrát hru. 

Farmář je hlavní postavou hry. Některé z dalších postav zahrnují:

 • Býk
 • Dojnice
 • Tele
 • Slepice
 • Kuře
 • Příšery z džungle

Hráči mohou vydělávat prodejem zvířat a potravin a tokenů zdrojů na tržišti. Mohou si snadno vyměňovat zdroje jako ječmen a mléko od zvířat.

Jak vznikl Farmers World 

Hra Farmers World se objevila v červenci, ale oficiálně byla spuštěna 1. srpna 2021. Hra byla vyvinuta v Japonsku japonskou herní společností G.JIT JAPAN. Byla inspirována dokumentem s názvem rukopis №4848, který je uložen v Národní knihovně Brazílie. Dokument popisuje detaily starověkého zemědělství v Brazílii.

Vývojáři hry měli v úmyslu poskytnout něco spontánního a divokého. Neobvyklý druh hry, která zaujme tisíce hráčů. Od uvedení hry na trh zaznamenala slušný pokrok. Tento pokrok zahrnuje:

 • Zalistování tokenu.
 • Představení nových funkcí, postav a předmětů do hry.
 • Dokončení smart kontrtaktu, díky kterému je hra decentralizovaná.

Tým také spolupracoval s více než deseti významnými globálními investičními společnostmi a s lidmi s podobnými vizemi pro vývoj Farmers World.

Jak Farmers World funguje?

Farmers World je hra, která se snadno učí. Jakmile budete mít připojenou peněženku WAX, můžete začít hrát. Nástroje můžete získat prostřednictvím tržiště WAX NFT nebo vytvořit nástroje pomocí herních karet NFT.

Farmers World recenze

Hráči se mohou připojit k Farmers World nákupem vybavení, účastí na chovu hospodářských zvířat, nákupem hospodářských zvířat a stavbou stodol. Nechybí ani soutěže a sdílené úkoly.

Zatímco čekáte na svou sklizeň, můžete navštívit další farmy a soutěžit o suroviny s ostatními hráči. Tyto aktivity přinášejí hráčům cenné odměny. Nyní má hra tři tokeny zdrojů – dřevo, jídlo a zlato. Každý z nich má své využití.

Jídlo je obnovou energie pro farmářské stráže, které budou bojovat proti invazním příšerám. Dřevo na stavbu stodol, nástrojů a kombinaci NFT. Můžete těžit zlato a NFT a vydělávat peníze na trhu těžbou a hraním hry.

Farmers World NFT

Ve hře se používají NFT. Hráči používají tyto nástroje NFT k získání tří hlavních zdrojů, nákupu pozemků NFT k pěstování plodin a chovu zvířat NFT.

NFT ve Farmers World jsou:

 • Balíček pro začátečníky
 • Spotlight pack
 • Kuřecí balíček
 • Mládě tele
 • Kukuřice
 • Semeno kukuřice
 • Ječmen
 • Semena ječmene
 • Coop
 • Farmářský pozemek
 • Býk
 • Rybářský prut
 • Kamenná sekera
 • Motorová pila
 • Důlní bagr
 • Rybářská loď
 • Chlév pro krávy

Stodola NFT slouží hráčům k chovu hospodářských zvířat a pěstování plodin. Plodiny NFT jsou ječmen a kukuřice. Ječmen slouží jako potrava pro hospodářská zvířata, zatímco kukuřice slouží jako potrava pro krávy během jejich reprodukčního procesu.

Existují členské karty. Hráči mohou používat tyto členské karty (NFT) k získání bonusů ve hře, jako je zvýšení počtu slotů na nástroje, zvýšení energie a dokonce i poskytnutí šance těžit více zdrojů.

Úrovně členství jsou:

 • Úroveň 1: Bronzový člen
 • Úroveň 2: Stříbrný člen
 • Úroveň 3: Zlatý člen
 • Úroveň 4: Diamantový člen

Výhody, které získáte, závisí na typu členské karty, kterou používáte.

Svět farmářů

Všechny NFT, které hráči vygenerují, budou uloženy v truhle a hráči mohou NFT prodat na sekundárním trhu za WAX.

Farmers World: Kryptoměny a Tokeny

FWW je token řízení Farmers World vydaný v síti WAX. 

Ve hře jsou tokeny. Říká se jim tokeny zdrojů. 

 1. FWW: Tento žeton se používá pro těžbu dřeva
 2. FWF: Tento token se používá pro těžbu jídla.
 3. FWG: Tento token se používá pro těžbu zlata.

Sekery, pily a řetězové pily mohou produkovat tokeny FWW. Zatímco rybářské pruty, rybářské sítě a rybářské čluny mohou produkovat tokeny FWF. Důlní rypadla mohou vyrábět tokeny FWG. Tyto tokeny lze použít k výrobě odpovídajících nástrojů.

Token Farmers World je zalistován na burzách Binance, Alcor a MEXC. Pomocí systému Alcor si můžete zakoupit tokeny FWW, FWF a FWG.

Hráči mohou získávat tokeny účastí na aktivitách ve hře. Hráči jej mohou také použít k platbě za NFT položky ve hře.

Přestože Farmers World již spustil svůj token, hráči budou stále potřebovat token WAX, aby mohli hrát Farmers World.

Farmers World návod: Jak hrát 

Herní svět je zasazen do Farmers World, ve kterém hráči pěstují plodiny, sklízejí je a starají se o dobytek.

Mezi herní postavy patří:

 • Býk
 • Dojnice
 • Tele
 • Slepice
 • Kuře
 • Příšery z džungle

Pro herní mechaniku jsou zlato, dřevo a jídlo herní tokeny, které mohou hráči těžit a buď je používat k hraní hry, nebo je prodávat se ziskem.

Pro začátek si hráči musí zakoupit nástroje na trhu nebo použít herní žetony k vytvoření vlastních nástrojů.

Hráči budou potřebovat rybářský prut, síť a loď, aby mohli využívat potravinové tokeny. Chcete-li vygenerovat tokeny pro těžbu dřebva, použijte sekeru, pilu nebo motorovou pilu. Za Wood token si můžete koupit jakýkoli exploatační nástroj. Těžba zlatých mincí vyžaduje těžební stroj.

Farmers World recenze

Potřebné nástroje můžete opravit zlatem. Nové vybavení lze také koupit za zlaté mince. Každé zařízení používané při těžbě musí být vybaveno. Hráči si například musí nejprve vybavit rybářský prut, než jej použijí.

Pokud chcete těžit nepřetržitě, musíte před zahájením následné těžby počkat, až skončí odpočítávání. Každý nástroj má odpočítávání jedné hodiny na ochlazení poté, co byl použit k těžbě zdrojů.

Z potvrzeného postupu těžby okamžitě získáte FWF, měnu ve hře z postupu těžby. Index síly začne klesat, jakmile začnou běžet hodiny odpočítávání.

Jak pokračujete s extrakcí, zdraví vašeho hráče se začíná zhoršovat, a to je místo, kde je potřeba potravinová mince k doplnění zdraví vašeho hráče. Kromě toho budete potřebovat alespoň jeden Farmářský pozemek pro pěstování plodin, kravín a Coop pro slepice.

Při pěstování plodin musíte rostliny zalévat; to vyžaduje energii. Získáte tedy 200 energie, kterou je třeba doplnit, abyste splnili své úkoly.

Farmers World recenze

Péče o hospodářská zvířata a pěstování plodin je součástí hry. Mláďata potřebují krmit mlékem. Telata, dojnice, kuřata a kuřata potřebují konzumovat ječmen. Mezi krmením zvířat je odpočítávací interval. Karty NFT mláďat zvířat jsou zničeny a mintovány do další úrovně, jak stárnou.

Mezi nástroje používané ve hře patří:

 1. Rybářský prut
 2. Rybářská síť
 3. Rybářská loď
 4. Sekera
 5. Pila
 6. Motorová pila

Farmers World recenze

 

Vaše zisky z těžby se liší v závislosti na sofistikovanosti pracovních nástrojů. Tyto nástroje můžete zakoupit na Atomihub.

Farmers World: Instalace

Vývojáři hry zatím na aplikaci stále pracují, aby hráči měli ke hře přístup ze zařízení. Takže si to zatím nemůžete zahrát na mobilu. Můžete však začít hrát na počítači, když navštívíte web na adrese https://farmersworld.io.

Farmers World: Jak vydělat peníze 

Před hraním Farmers World musíte provést počáteční platbu. Dostanete jednu Stone Axe a zbytek peněz bude na vsazení do Wax Cloud Wallet.

Mining Excavators ve hře bude stát okolo 700 WAX na tržišti AtomicHub (asi 20 USD), ale seženete jej i levněji.

Farmers World recenze a návod [current_date format=Y] - P2E farmářská hra

 

Doporučuje se začít nákupem pozemků pro Dřevo, Jídlo a Farmu, protože nevyžadují tolik peněz předem.

Jakmile zpřístupníte svůj kapitál, můžete vydělávat peníze následujícími způsoby:

 1. Získáváním a hromaděním zdrojů, jako je jídlo, zlato a dřevo: Počet zdrojů, které obdržíte, závisí na vašich nástrojích a na tom, zda využijete každé příležitosti k získání odměn. Pokud nemáte členské karty, není možné vyzvednout si ceny každou hodinu. Členská karta je proto vhodná k optimalizaci vašich zisků a načítání odměn po delší dobu.
 2. Chovem zvířat a pěstováním plodin: K tomu budete potřebovat semena a plantáže. Vyděláváte peníze obchodováním s farmářskými tokeny nebo jejich využíváním v ekosystému Farmers World. Hospodářská zvířata a potravinářské produkty lze odstranit a prodat na tržišti, nebo je můžete použít k dalšímu hromadění.

Hráči je mohou prodat WAX na Alcor Exchange. Kromě toho lze Wax zasílat na webové stránky, jako je Binance , aby byl směněn za USDT, jiné kryptoměny nebo vaši místní měnu, a výtěžek si pak můžete vybrat na svůj bankovní účet.

Pro Farmers World nejsou k dispozici žádná stipendia.

Farmers World: Klady a zápory 

Zde jsou některé z potenciálních výhod a nevýhod Farmers World.

 Klady                                                                           Zápory

Zvýšení příjmu                                                                                 Klesající cena zdrojů

Úžasné herní funkce

Decentralizovaná hra

Klady 

Zvýšení příjmu

Tato hra je dobrý způsob, jak zvýšit svůj příjem, protože má velký potenciál. Hráči mohou obchodovat na tržišti, aby získali větší zisk.

Úžasné herní funkce 

Farmers World má spoustu úžasných herních funkcí. Chov zvířat, pěstování, stavba. Ukazuje to, jak nadšení herní vývojáři jsou.

Decentralizovaná hra

Na rozdíl od centralizovaných her není Farmers World vlastněn jednou entitou ani řízen z centrálního místa, i když víme, že hru vytvořila japonská společnost. Všechny získané předměty a zkušenosti jsou přenosné a lze je znovu použít v jiné hře, protože hra je postavena na technologii blockchain.

Zápory

Klesající cena zdrojů 

Ceny některých zdrojů používaných ve hře klesly. V důsledku toho se komunita snaží denně spálit velké množství.

Jak začít

Začít na Farmers World je docela jednoduché.

Farmers World recenze

Krok 1: Vytvořte si účet WAX cloudovou peněženku nebo účet Anchor, abyste se mohli přihlásit do hry. Chcete-li si otevřít účet WAX, navštivte https://wax.io.

Farmers World

Krok 2: Financujte svou cloudovou peněženku WAX.

Krok 3: Kupte si sekeru a rybářský prut a začněte hrát.

Farmers World recenze

Krok 4: Nyní navštivte play.farmersworld.io , klikněte na tlačítko přihlášení a přihlaste se pomocí peněženky WAX nebo Anchor.

Farmers World recenz

Krok 5: Jakmile se přihlásíte, klikněte na zelené tlačítko „Play & Earn“. Poté budete přeneseni do hry. Jakmile se přihlásíte a připravíte si účty, můžete začít hrát.

Svůj účet WAX můžete také použít k prodeji na sekundárním trhu.

Farmers World recenze

Poznámka: Transakční poplatky jsou nezbytné pro vypořádání všech blockchainových transakcí, takže jsou účtovány, když obchodujete s měnou ve hře za zdroje nebo vytváříte NFT.

Bitfinex recenze a návod 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář