Splinterlands uznámil další downsizing

4 min read

Splinterlands oznamuje další downsizing a také reorganizaci svých projektů a přiděluje je konkrétním korporátním subjektům. Tento downsizing také vede k posunu v organizační struktuře a také k silnějšímu zaměření na dlouhodobé cíle.

Ani ne deset měsíců od předchozího downsizingu jsou ve Splinterlands nuceni to udělat znovu. Klesající počet hráčů, nevýrazný kryptotrh a velmi malý nákupní tlak na jeden z jejich tokenů donutil Splinterlands provést určité změny.

Tým oznámil, že byli „nuceni výrazně zmenšit organizaci Splinterlands“, ale nedostali jsme žádné podrobnosti o tom, co přesně tento downsizing zasáhne. Je zřejmé, že hlavním problémem je, že tato změna zpomalí vývoj jednoho nebo všech projektů Splinterlands, ačkoli Yabapmatt slibuje, že hlavní tým pro Splinterlands zůstane nedotčen.

Splinterlands uznámil další downsizing
Reorganizace Splinterlands

Víme, že tentokrát přichází downsizing s reorganizací. Což je z dlouhodobého hlediska pravděpodobně moudré rozhodnutí. Vedlejší projekty, které Splinterlands buduje, včetně Genesis League Sports a Soulkeep (jejich tower defense hra), budou spadat pod dceřinou společnost známou jako Ivennium Corp.

Hra Splinterlands a související Tower Defense hra Soulkeep (momentálně ve vývoji) budou součástí divize Splinterlands. Splinterlands i Ivennium Corp budou spadat pod mateřskou společnost Steem Monster Corp.

S tím přichází i posun v prioritách. Splinterlands se plánuje zaměřit spíše na dlouhodobou udržitelnost než na vytváření krátkodobých příjmů. Uvádí pět priorit – expanze Secret of Praetoria, NFT kolekce karet Rebellion, přilákání a udržení nových hráčů, Soulkeep a uvedení SPS Validators do provozu.

Rebellion

Spolu s tímto oznámením přichází návrh týmu Splinterlands. Navrhují, aby Splinterlands DAO byly těmi, kdo prodávají balíčky pro Rebellion (další rozšíření karet), a Steem Monsters Corp měl na starosti vývoj a distribuci!

Stakeři SPS by měli brzy hlasovat o oficiálním návrhu této změny. V návrhu DAO zaplatí Steem Monsters Corp 250 000 USD na financování rozvoje expanze. Bude také stanoveno, že veškerý výtěžek z prodeje balíčku se rozdělí mezi DAO a tým Steem Monsters.

Toto je zajímavý návrh a mohl by vést k významnému posunu v síle hráči řízené DAO Splinterlands!

Splinterlands uznámil další downsizing
Co je Splinterlands?

Splinterlands je sběratelská karetní Play-to-Earn hra pro prohlížeče běžící na blockchainu Hive. Splinterlands obsahuje dva tokeny. Dark Energy Crystals (DEC), primární herní měna, a Splintershards (SPS), token řízení.

Splinterlands je kříženec mezi hrou na budování balíčků a automatickou bitvou. Hráči pomocí svých karet sestavují bojové týmy na základě pravidel zápasu. Poté, jakmile obě strany předloží své týmy, karty běží v režimu automatické bitvy, dokud nezůstane pouze jeden tým. Hráči získávají odměny za vyhrané zápasy a mohou také získat další odměny prostřednictvím denních úkolů, sezónních odměn a opakující se dvoutýdenní soutěže.

Chcete-li se dozvědět více o Splinterlands, níže si přečtěte našeho průvodce hrou. Můžete také navštívit jejich webovou stránku.

 

Splinterlands Recenze

Roman

Napsat komentář