Planet Hares: Průvodce hrou

2 min read

Planet Hares je RPG hra, která hráčům nabízí sociální interakce a konektivitu.

Planet Hares: Průvodce hrou

Planet Hares je platforma metaverse, kde si uživatelé užívají pulzující sociální prostor s možností fungovat „nezávisle a navždy“. Pod názvem Hareverse nabízí celkovou ekonomickou strukturu spolu s rozmanitým ekosystémem. Metaverse má umělecké pozadí, díky kterému vypadá tak skutečně. To zajišťuje hladký provoz a poskytuje příjemný a pohlcující společenský život.

Planet Hares: Hratelnost

Hra poskytuje volnočasové a společenské struktury, jako jsou fotbalové stadiony, herny, bary, divadla, pódia, kasina atd. Kromě běžného hlasového chatu si hráči užijí lepší společenský zážitek, zejména přizpůsobení oblečení, pohyby těla a výrazy. Existuje také stránka vytvořená speciálně pro skupiny, kde mohou pořádat události nebo je sledovat online.

Existuje samostatná planeta pro hráče, kde mohou zapojit monstra a vydělávat při hraní. Mohou také prodávat vybavení, tokeny, rekvizity a další NFT v herním tržišti, aby vydělali.

Hráči mohou kupovat pozemky, domy a vlastnit je. Mohou také stavět stavby a vystavovat svou sbírku a dokonce ji pronajímat. Planet Hares se může pochlubit integrovaným zážitkem, kde mohou hráči vytvářet hodnoty, využívat výhody a zažívat prosperitu. Herní režimy v PvP, PvE, GvG, Explore, Create a Mini-Game.

Aktuální vývoj Planet Hares

Planet Hares vyvinula společnost Hypergem a byla vydána 23. května 2022. Jedná se o hru na hrdiny, která funguje na Windows a běží na řetězci Arbitrum. V současné době je součástí akce Alpha testing 2, která začala 11. dubna a skončí 30. dubna. V tomto období se zainteresovaní jednotlivci zaváží ke zlepšení uživatelského rozhraní metaverse a zároveň se budou účastnit hry Battle Royale pro 10 hráčů. Vítězové si rozdělí odměnu v hodnotě 25 000 USD.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář