P2E hra Voxie Tactics byla spuštěna na enginu Unity

4 min read

Voxie Tactics se tento týden dočkala velkého upgradu, když oficiálně spustili svého nového herního klienta vytvořeného na Unity. I když ještě nejsou k dispozici všechny funkce (jako je minting NFT), hra funguje, hráči mohou používat své NFT a odměny v tokenech VOXEL se nadále rozdávají za vítězství v zápasech!

P2E hra Voxie Tactics byla spuštěna na enginu Unity

Po mnoha měsících práce tým Voxie Tactics konečně vydal svůj rebulid hry Voxie Tactics. Je to stále stejná hra a stále kompatibilní se stávajícími Voxie NFT. Ale také přináší vylepšenou grafiku a stabilitu a údajně připravuje cestu pro vydání Voxie Tactics na MacOS a mobilních platformách.

P2E hra Voxie Tactics byla spuštěna na enginu Unity

 

Pro hráče je zde velmi malá nepříjemnost. Stávající hráči budou muset své účty znovu propojit. Jen se ujistěte, že používáte stejnou peněženku, kterou jste předtím propojili s hrou, abyste si zachovali svůj předchozí herní stav.

Rovněž jsou dočasně uzavřeny Tavern and the Forge, stránky služeb na webu Voxies Market. Tým stále integruje své funkce se buildem Unity. Ale tržiště a půjčovna jsou otevřené a připravené k použití.

P2E hra Voxie Tactics byla spuštěna na enginu Unity

Nyní, když mají rebuild spuštěn v Unity, doufejme, že stráví nějaký čas zlepšováním rozhraní a dalšími problémy. Trocha lesku by mohla hodně pomoci!

Voxie Tactics může být zábavnou hrou a je také jednou z těch Web3 her, které platí hráčům přímo v tokenech. Můžete naskočit hned teď, začít hrát se třemi základními hrdiny zdarma, které vám hra umožňuje vybírat, vyhrávat zápasy a získávat tokeny VOXEL! Po cestě můžete dokonce najít věci, které vám pomohou. Nebo můžete některé ze svých těžce vydělaných tokenů použít k pronájmu výkonnějších hrdinů, nákupu lepšího vybavení nebo dokonce k nákupu domácího mazlíčka!

P2E hra Voxie Tactics byla spuštěna na enginu Unity

Co je Voxie Tactics?

Voxie Tactics  je volně hratelná, tahová, fantasy, strategická bitevní hra ve voxelovém stylu, kde dva hráči postaví týmy po třech postavách v bitvě na život a na smrt! Tyto postavy se pohybují, bojují a sesílají kouzla na bojištěi ve snaze zničit nepřátelský tým. Hra obsahuje 10 různých ras postav a 20 jedinečných tříd, z nichž každá má své vlastní schopnosti a schopnosti.

Hra je zdarma, s možností vydělávat od prvního zápasu PvP! Nejen, že vyděláváte tokeny VOXELS z vítězných zápasů, ale můžete také najít vybavení NFT. A pokud tento NFT nevyhovuje vašim postavám nebo hernímu stylu, můžete jej prodat na herním tržišti.

Hra zahrnuje Forge, která hráčům umožňuje vylepšovat jejich vybavení vykováním různých herních předmětů, a systém půjčování NFT. Hráči tedy nepotřebují vlastnit žádné NFT, aby mohli začít hrát a vydělávat! Chcete-li se o Voxie Tactics dozvědět více, navštivte jejich  webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář